[Kendi Xperience'ını Yap!] Xperience™ Final! Speed Edition Yayında! !!75 MB RAM!!

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
Firmware için çok teşekkürler. Beni şu 101 illetinden kurtardınız. Çok hızlı, kullanımı keyifli. Ama her nedense patch 3 çalışmıyor. Çalışan versiyonu varsa atabilirmisiz?

Patch3 v60'ta çalışmıyor malesef.ve onu kaldırmayı da unutmuşum.onu silebilirsiniz.yorumunuz için ayrıca teşekkürler güle güle kullanın :)

Adaşım, bu cfw olayında benden fazla yol aldın. Ancak işte haklı rekabet var ve bu sayede Türkiyenin en iyi cfwleri çıkıyor. İnşallah bende sınavsız bir haftada cfw bilgi arşivimi dahada arttıracağım. Seni yakalamak kolay degil:)

:)

Evet ben rofs ları karıstırmısım yardımların icin sagol cfw yapan arkadasında ellerine kollarına sağlık

teşekkürler :)

rocky_maraz

Üye
Evet ben rofs ları karıstırmısım yardımların icin sagol cfw yapan arkadasında ellerine kollarına sağlık
önemli değil :) bazen bende de oluyor :)

----------Eklendi @ 03:12:05 ---------- Yazıldı @ 01:33:08 ----------

Symbian Modder senden bir ricam olcak rofs 2 ye entegre ettiğimiz ovi haritaların bir önceki sürümünü paylaşabilirmisin ? onu atsam rofs2 ye saygılar...

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil :) bazen bende de oluyor :)

----------Eklendi @ 03:12:05 ---------- Yazıldı @ 01:33:08 ----------

Symbian Modder senden bir ricam olcak rofs 2 ye entegre ettiğimiz ovi haritaların bir önceki sürümünü paylaşabilirmisin ? onu atsam rofs2 ye saygılar...

elimde yok malesef.

rocky_maraz

Üye
siz daha iyi bilirsiniz bu işleri tabi ama istediğim sürümü barındıran bir rofs2 nin içinden ovi haritaları çekme imkanımız yok mu ? nfe ve ya başka bir program yardımıyla ?

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
valla şöyle bi link buldum da işine yarar mı bilmiyorum ;

eğer indiremezsen cuma günü konuya 3.4'ü v60 orjinalden çekip eklerim

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
samsung ev ekranında neden kırmızı hata çoğunlukla çıkıyor bu hatayı giderebilirmisiniz.Mesela samsung ev ekranında örnek olarak tarih widgetini dışarı atıyorum kırmızı oluyor bu hatayı nasıl giderebiliriz.Ve Ram düşüklüğünden mi bilmiyorum bazı programlar durup dururken kapanıyor.Çok verimli çalışmıyor gibi geliyor bana.

rocky_maraz

Üye
valla şöyle bi link buldum da işine yarar mı bilmiyorum ;

eğer indiremezsen cuma günü konuya 3.4'ü v60 orjinalden çekip eklerim

sayın modder :) tam olarak istediğim harita sürümü işte bu ( ) lütfen bu sürümü senin cfw ne eklememe yardımcı ol :)

ank_kutay

Üye
internet expover bazı sitelere girdiğimizde açarken kapatıyor expover da kapanıyor bazen de telefonum donup kalıyor neden olabilir acaba

turdem

Üye
arkadaşlar radyo çalışmıyor, telefonda bazen donmalar bendede yaşanıyor.
ayrıca Ovi Mapsin Düzgün Çalışmıyor denilenleri yaptığımız halde. bunu nasıl kaldıracaz
bunun yerine yeni haritalı garmini kurdum hızlı çalışıyor.

emeğinize teşekkürler

"başka yazılım yükledim yine radyo ve
bluetooth çalışmadı." kusurabakma. sorun telde ama ne.

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
samsung ev ekranında neden kırmızı hata çoğunlukla çıkıyor bu hatayı giderebilirmisiniz.Mesela samsung ev ekranında örnek olarak tarih widgetini dışarı atıyorum kırmızı oluyor bu hatayı nasıl giderebiliriz.Ve Ram düşüklüğünden mi bilmiyorum bazı programlar durup dururken kapanıyor.Çok verimli çalışmıyor gibi geliyor bana.
arkadaşlar bunu sordum cevap veren olmadı bana bu hatanın çözümünü söyleyebilir misiniz ?

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi

Telefondan kaynaklı olabilir kardeşim.hafıza kartına ve telefona hard format at.ram yetersizliği elbette olabilir.sonuçta 120 mb ram var ve biz bunun maximum 72 mb'ını kullanabiliyoruz

sayın modder :) tam olarak istediğim harita sürümü işte bu ( ) lütfen bu sürümü senin cfw ne eklememe yardımcı ol :)

Sanırım 3.8 Çıkmış :D

internet expover bazı sitelere girdiğimizde açarken kapatıyor expover da kapanıyor bazen de telefonum donup kalıyor neden olabilir acaba

Bellek dolarsa elbette atar.mobil tarayıcıların hepsi böyledir

arkadaşlar radyo çalışmıyor, telefonda bazen donmalar bendede yaşanıyor.
ayrıca Ovi Mapsin Düzgün Çalışmıyor denilenleri yaptığımız halde. bunu nasıl kaldıracaz
bunun yerine yeni haritalı garmini kurdum hızlı çalışıyor.

emeğinize teşekkürler.

Radyo bende çalışıyor kardeş.sorun sizin telefonda olabilir.ss' de atabliirim istersen?

jachial74

jachial74

Üye
Furkan merhaba,

Xperience klasörü içindeki gizli klasörünün içine attığımız dosyalar ana dizinde görünmez diye biliyordum ben fakat farkettimki görünüyorlar mesela resim attığını varsayalım galeride görünüyor. Bununla ilgili bir bilgin varmı?

rocky_maraz

Üye
valla ben şu an bunu kullanıyorum :D

Symbian Modder

Üye
    Konu Sahibi
Furkan merhaba,

Xperience klasörü içindeki gizli klasörünün içine attığımız dosyalar ana dizinde görünmez diye biliyordum ben fakat farkettimki görünüyorlar mesela resim attığını varsayalım galeride görünüyor. Bununla ilgili bir bilgin varmı?

bu fw'de xperience klasörü yok.o yüzden gizli klasörü de yok

*-king-*

*-king-*

Üye
dosyalar ınsın kurunca yorumumu yazarım

bthn1

Üye
keske c5 03 içinde olsaydı :S

yiğitsaraç

Üye
modder arkadaşım hassas ekran parlaklığı ayarlama varmı bu arada ?

CENNET-X13

CENNET-X13

Üye
Ellerine sağlık süper bir yazılım

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Bu fwde 75mb ram yazıyor ama nedense ram ölçen bi ramblow koyamadın kaç sürümdür.Memchecklede 62 gördüm en fazla

Üst Alt