Kazmaya Hayır...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

putihrai

Üye
    Konu Sahibi
Kazmaya Hayır...
D600 gerçekten güzel bir telefon.. ben aldığımda söylentisi vardı.. zaten gelseydide alamazdım çünkü o kadar param yoktu..ben telefonlara dünyanın parasını verdim özellikle nokia serisine, hepsi ilk çıktı aldım.. ilk 7650 çıktı aldığımda, kameralı ilk telefondu.. milletin kıçı tavana vuruyordu görünce... sonra ne mi oldu..? o kazma telefonu öldüm parasına sattım... uslanmadım.. 3650 aldım.. kaçaktı.. habire arıza veriyordu... sattım.. sonra 6600 aldım... havalıydı.. ve pahalı... dünyanın programını yükledim... her bir halt vardı.. işi gücü bıraktım o aletle uğraştım.. sattım... 6630 aldım... kamera fena değil.. kabul ediyorum özellikle d500 e göre.. ama dikkat ettim ki o telefonla resim çekerken ne kadar görmemiş göründüğümü farkettim.. elimde telefon kaldırmışım çocuk gibi resim çekiyorum.. tamam.. resimde çektik... ne oldu..?????? hepsini silersin sonra...ve geriye o kazma aletin hamallığı kalır... olur olmadık yerde bataryanın bitmesi... arada bir resetlenmesi.. satmaya kalksan beş para etmemesi... yarım kilo olması.... görüntü rezalet.. tip yok.. malzeme kalitesi yok.. uzun.. biçimsiz.. ses kalitesi ve batarya prformansı hala rezalet... çoğunun nerde yapıldığı belli değil... hoca bıkmışım salak aletten.. hepsi lüzümsuz işler.. forumlara bakın millet telefon delisi olmuş çıkmış.. yok şu program.. yok bu program.. ben hepsini yükledim merak etmeyin.. tema yüklersin batarya bitmesin diye temayı açmazsın..... öyle bembeyaz ekrana bakarsın.. sözde tema yükledik... batayayı bir günde bitiriyor o tema ekranda aktif oldukça... yüklemelerin daha birini bile adam gibi kullanmadım.. öyle kalır telefonda.. sende çok maharet iş yaptığını sanırsın... şimdi o derttten kurtuldum d500 aldım..önceden forumda da yazmıştım zaten. hoca küçük alet alın.. kaliteli alet alın .. kullanmayacağınız programlar için, lüzümsuz işler için o kazma aletler taşınmaz..!!! hiç bir yere sığmaz bir kere .. yalanmı..? çoğumuz elimizde taşımadık mı o yarım kilo aletleri..? düştümü yere için cız eder... yazın özellikle cinnet geçirdim.. elinde taşısan gittin yerde unutuyorsun..ne bu ya.. aldım küçücük alet.. süper.. derdim bitti.. avuç içi kadar...karizmatik.. eline yakışır..ses süper.. batarya 4 gün.. ne diyeyim arkadaşlar..

<span style="color:#006600">Lütfen mesajlarınızda Argo kelimeler kullanmayınız</span>

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yazı çok karışık olmuş. Anlatmak istediğini iki üç satırla ve sade bir dille anlatabilir misin?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
adam amma içlenmiş haa

putihrai

Üye
    Konu Sahibi
anlatamam.. sorry..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
3. okuyuşumla beraber birşeyler anladım. Sen &#39;Çılgınlık birgün pişmanlık hergün&#39; sözünü doğrulamışsın bir bakıma.

putihrai

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle pişmanlık..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yazık olmuş verdiğin paralara. Ama en azından hevesini gidermişsin.

putihrai

Üye
    Konu Sahibi
nokia alırsam bundan sonra tek model 8800 olur... kazma alet taşımam artık...

putihrai

Üye
    Konu Sahibi
heves diye dünyanın parasını verdim hoca.. yazıkmış.. şimdi yok telefonmuş.. yok programmış.. yok resimmiş diye ugraşmıyorum... aldım samsung d500 garantili harbi çok rahatım.. tavsiye ederim.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Baya dertlisin dostum

oteb

Üye
Başlığı görünce, "herhalde yine yolları falan kazıyorlar, bu karda kışta gene birileri mağdur oldu" dedim. Meğerse mağduriyet symbiandan falan kaynaklanıyormuş...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Valla bişe anlamayamadım neyse ya..

face1tr

Üye
gerçekleri söylemiş adam, helalll.. böylelerine günümüzde forumlarda rastlamak zor

RockFord Fosgate

Üye
ben sımdıye kdr 12 telefon aldım hepsı garantılıydı ve ılk cıktıgında aldım hepsını de yarı fıyatı sattım &#33;&#33;&#33;&#33;&#33;sımdı de kvkdan N70 aldım sık bı tel ve begenıyle kullanıyorum kazma degıl yanı &#33;&#33;&#33;&#33;teknolojoyı ılk kullanmanın bır bedelı war&#33;&#33;&#33;paran warsa no problem yoksa beklemeyı bıleceksın&#33;&#33;&#33;&#33;bnm yaptıgım ve bazılarımızın yaptıgı gıbı ılk haftasında almayacaksın&#33;&#33;&#33;&#33;herkes kendını bılecek sonradan uzulmeyecek&#33;&#33;&#33;

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 22 2005, 08&#58;53 PM) [post=234061]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben sımdıye kdr 12 telefon aldım hepsı garantılıydı ve ılk cıktıgında aldım hepsını de yarı fıyatı sattım &#33;&#33;&#33;&#33;&#33;sımdı de kvkdan N70 aldım sık bı tel ve begenıyle kullanıyorum kazma degıl yanı &#33;&#33;&#33;&#33;teknolojoyı ılk kullanmanın bır bedelı war&#33;&#33;&#33;paran warsa no problem yoksa beklemeyı bıleceksın&#33;&#33;&#33;&#33;bnm yaptıgım ve bazılarımızın yaptıgı gıbı ılk haftasında almayacaksın&#33;&#33;&#33;&#33;herkes kendını bılecek sonradan uzulmeyecek&#33;&#33;&#33;
[/b][/quote]
Çook haklısın &#33;&#33; Mesela Ben Motorola v3&#39;ü ilk çıktığında televizyonda gördüm hemen gittim aldım 1300 YTL hala duruyo telefon satamadım, satsam bir sürü zarar

Şimdi D600 aldım şık,kibar,sorunsuz,hızlı çok memnunum

S1FR3K1R1C1

Üye
Waybe Bune şiddet Bu ne celal Zawallı Telefonlar Senden Çok Çekmiş

RockFord Fosgate

Üye
herkes aygını yorganına gore uzatacak:)))

putihrai

Üye
    Konu Sahibi
benim yatak yorgan sorunum yok çok şükür... para var.. ama; kocaman ve belki bir kaç kere kullacağım aletlere o kadar parayı verecek halimde yok yani...

Mr.Blof

Üye
Haklısın hocam.Küçük zarif aletler her zaman kullanışlı oluyor.Bazen bakıyorum hava atmayı seven kadınlar elinde kafası kadar koca bir telefonla konuşuyor.Allah bilir telefonda symbian olduğunu bile bilmiyordur.Sadece konuşup mesaj atıyordur.Kullanıp hakkını veren alsın o telefonu kardeşim.Hava için o kadar para verip,alınıp taşınır mı ya&#33;&#33;&#33;

rebel.angel

Üye
ben şuan 6600 kulalnıyorum.kazma alet derkn bendede 2. telefon olarak nokia6210 var=) ev telefonu gbi duruyo kenarda hatta telsiz telefondna bile büyk=)6600 a gelnce laf söletmek istemem çünkü hoşuma gidiyor=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt