Kayıp Şarkı Bulma Servisi ( ismini bilmediğiniz müzikler itina ile bulunur )

Sponsorlu Bağlantılar

myhumps03

Üye
watch?v=38yNa6InJhc Arkadaşlar bu şarkıyı bulamadım yardımcı olur msunuz..

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
bu film müziği gibi bişey ya akhbe bizans gibi geldi birazda merlin in müziğini andırmıyo değil :D

- - - Eklendi - - -

[video=youtube;g4o7k8YKuqY]http://www.youtube.com/watch?v=g4o7k8YKuqY[/video]

[h=1] - To tragoudi mou[/h]
şarkının adı bu ;)

myhumps03

Üye
:) Maxicep farkı allah razı olsun kardeşim..

lolaman

lolaman

Üye
şarkıda massar yazıyodu arabada dinlerken ıslıkla başlıyodu bassları iyi vuruyo pop tarzı bi şarkıydı ouuw ouuuw falan diyodu arada darbuka eşliğinde galiba yabancı şarkı başlangıcında ıslık çalarken darbukada ritim veriyodu ona.

Metin MF

Metin MF

Üye
leşker'in bi şarkısı vardı "punch'ım allahsız" diyordu onu bulabilir misin

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
leşker yazdım google ye prensiplerime ters yeşler çıktı :hmmm dinleme sen bende bu adamı illuminatiye tepki gösteriliyorsa bu adamada gösterilmeli herneyse araştırmalar sonucu şarkının adı Leşker Asakir - Kallâvi Punch

Metin MF

Metin MF

Üye
leşker yazdım google ye prensiplerime ters yeşler çıktı :hmmm dinleme sen bende bu adamı illuminatiye tepki gösteriliyorsa bu adamada gösterilmeli herneyse araştırmalar sonucu şarkının adı Leşker Asakir - Kallâvi Punch

onu biliyorum o sadece adamın lakabı adam terörist falan değil

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
şarkıda massar yazıyodu arabada dinlerken ıslıkla başlıyodu bassları iyi vuruyo pop tarzı bi şarkıydı ouuw ouuuw falan diyodu arada darbuka eşliğinde galiba yabancı şarkı başlangıcında ıslık çalarken darbukada ritim veriyodu ona.
yabancımı ?

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi

bob sinclar - hold on ?

serciyas

Üye
bu linkteki 3:47 de başlayan müziğin ismi nedir bilen varsa lütfen yardım
link paylaşamıyorum :S otostopçu özelden mesaj atsam olurmu ?

• Beğen
Tepkiler: otostopçu
otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
laurent wolf - no stress

Metin MF

Metin MF

Üye
sagopa bir şarkısında "misaldi bence cennet ve cehennem masaldı" diyordu o şarkıyı bulur musun

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
[h=3] [/h]

cemil baba

cemil baba

Üye
[video=youtube;joiExu1C_uA]http://www.youtube.com/watch?v=joiExu1C_uA[/video]
bu şarkıyı bulabilirmisiniz ismini ve kimin söylediğini tşkler

balcolu

balcolu

Üye
Yabancı bir şarkı vardı sözleri tam hatırlamıyorum ama ' is girl parap ...' gibi yani parhap veya parap nakaratındaki sözdü. Erkek zenci söylüyordu( sözler şarkıda böyle olmasada parap kelimesi gibi olan şey mutlaka vardı)

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
parap gibimi bi anda mı yoksa paaaarap gibi mi

atilla7474

Üye
2000 li yıllarda bir şarkı vardı daha doğrusu müzik piyano ile çalınıyordu sadece klibinde sporcu bir kız vardı koşarak klibin sonunda piyanistin bulunduğu binaya giriyordu biliyorum sarı çizmeli mehmet ağa tadında bir tarif oldu ama belki dinleyen bilen birisi vardır şarkıyı şimdiden teşekkürler

Joker.

Joker.

Üye
ov rayd ov ... (okunuşu) diyodu kadı sesi tahrik ediciydi dilime dolandı o kısmı adını bula bilir misin?

ka_za

ka_za

Üye
Ordan bir tren geciyorki, falan diodu sonunda kiza mahsuscukdan dayadım yada yasladim ki gibi biseydi. :D bide bulamazsan ayni büyük sanatçının lay para maritiko lay malifalitiko la la la sababana lay lay lilaylom diye ingilizce bir eseri var :D

Üst Alt