Kaspersky Mobile Security v9.0.52 S60v3/S60v5 Unsigned - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

EMRE0545

Üye
Tabi ya ben de başka bir dosya uzantısı zannettim :D

KELEBEK60

Üye
istenilen uygulama erişimine izin verilmedi yazıyor neden

rkap

rkap

Üye
ellerine sağlık

e1ektronick

e1ektronick

Üye
öncelikle emeğine sağlık uğraşmışsın vermişsin teşekkürler. Ancak ben bu işi çözemedim kusura bakmayın. bende c6 fw si yüklü yani hackli fakat bu c yi tam erişime açma konusunu (open4All gibi olayını) anlayamadım google da aratıyorum bir şeyler bulamadım bulduklarımlada rompatcher yükledim ama onu çalıştırınca telefon kapanıp açılıyor, E: de patches diye bir klasör yarattım içine Open4All.rmp dosyasını attım ama hiç bir şey değişmedi, gözünüzü seveyim bir yardım edin (filebrowser var dosyaları görmek için)

buraya kadar tamam ben de bu arkadas kadar hata olmadi. ROMPAtcher+ buldum kurdum ve E:/PATCHES icine attigim open4all RP+ ve Install Serve RP+'lerini aktif ettim.(add to auto)

sanırım yüklediğim rompatcher de bir sorun vardı başka bir tane indirdim onu yükledim çalışıyor ancak e: patches klasöründe Open4All (543kb), Open4All RP+ (1.67mb), Open4All_RP+ (1.53.mb) olmak üzere 3 ayrı dosya var ve 3ü birden aktif olmuyor. sadece bir tanesi aktif oluyor ben sırayla 3 ünüde deneyerek kms patch e girdim ve make it tuşuna basıyorum ancak hiç bir şey çıkmıyor ardından kms9a girdiğimde de lisans kodu soruyor sorun nerde olabilir?

bendede bu (yama diyeyim) yamanin 1.67 KB olani kullaniyorum ve bir cok programda ise yariyor , hani C:/ icinde nere olursa olsun kurulan programlar oraya erisiyor (sorun cikmadigina gore bu yamalar calisiyo)

make it seecenegine bastıgım da hıc borsey oluyor neden olabılır acaba

ayni sekilde bende oyle baka kaldim, hic bisey olmazmi? olmadi yahu!!!!! 2 dk dan fazla baktim baktiiiiiiiim. hic bisey olmuyo!!!!!!!!!!

hani arka plandada bi islem falan yapmiyo!!!!!!!

patch dosyası çalışmıyor arkadaşlar ayrıca konuyla ilgilenende yok, google dan arasanız daha farklı yöntemlerle yapma yöntemleri var

kim arayacak arkadasim ya. asli burda, turkcelestiren ve nasil yapilacagini bilmeyen bir bolum sorumlusu bunun nasil yapilacagini soru soran diger arkadaslara anlatamiyorsa google nasil cevaplasin, anlatsin.

Telefonunuzun hackli olması lazım.

eee hackli hocam. hatta megalomaniax arkadasin makalesinden C6 fw'sini indirdim ve flash'ladim telefonumu?????

bakin sensation hocam ben aynen uyguluyorum ve burda aynen yaziyorum;

.once kms'yi kurdum (ing BK dil secenegi ile)

.sonra ROMPatcher+ ile open4all RP+ ve Install Serve RP+ yamalarini kapatip actim, hani ne olur ne olmaz. ama sonunda actim hatta Add to auto ile acilista calissin dedik(herzaman oyle duruyorya neyse, vurgulayalim(add to auto))
.akabinde patch dosyasini kurdum ve kurulum sonrasi kendini otomatik acti.
.KMS'yi actim ve kapattim.
.ve patch uygulamasina dondum ve make it! dedim,patcden ciktim
.KMS'yi actim ama benden hala lisans istiyor.

artik bunlarin sonundada bir islem varsa lutfen onuda aciklarmisiniz?

bundan sonrada olmuyorsa, olmayacaksa, :sahan2: :birak:

cinliserkan

Üye
sağol dostum diğer yöntemler oldukça karışık gelmişti senin anlattığınla daha kolay oldu..

pasa1234

pasa1234

Üye
usta bu c yi tam erişime açmak için iLLa hackLememizmi Lazım başka yoLu yokmu ? :hmmm

vedat533

vedat533

Üye
saol

offlineman

Üye
c:/ nereden gırıcez

karakule100

karakule100

Üye
Öncelikle teşekkürler ellerinize sağlık N73 te gayet güzel çalışıyor
lisan kalan gün:13917:oke:

benvarya

Üye
bende deaynısı n 96sertifika diyorr

cafer algan

Üye
emeğize sağlık.

orhanmmm

Üye
n73 açar değil mi?

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Hem türkçe olup hem de tek ikon olan en son sürüm bu. Bir sonraki çıkana kadar bunu kullanmaya devam. Emeğine sağlık.

mst226

Üye
yav bunu yükledim şimdi de gelen smslerde isim yazmıyor numara çıkıyor nsaasıl düzelir bu ?

o-z-i

Üye
telefonu nasıl hacklı yapıorzz

mur@

mur@

Üye
saol kardeşim çalıştı :oke:

VuRaLLy34

VuRaLLy34

Üye
Selamünaleyküm arkadaşlar...
Sizlere bir sorum olacak..
Ben bu kaspersky programını kurdum sorunsuz çalışıyor fakat birşeyi fark ettim..:hmmm
Programı kurduğum günden bu yana (3 haftadır) Hücre Bilgi mesajları gelmez oldu telefonuma ..
Acaba neden ?:hmmm:ağlarım::allalla:

Lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

Şimdiden teşekkürler..

Maç sonuçları gelmez oldu yaa:ağlarım:

vatan__tc

vatan__tc

Üye
vaybe 2049 a kadar süpersin üstad :)

bay kıytırık

bay kıytırık

Üye
telefonum hackli ama calısmadı artı licence kodu lzaım