Kaspersky Mobile Security v9.0.52 S60v3/S60v5 Unsigned - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

altese

Üye
kardeşim sağolasın e61'e sorunsuz kurdum...

loverman41

loverman41

Üye
e 50 ve e 65 te hem sistem kastırıyor hemde aramalarda yetersiz telefon hafızası diye bir uyarı verip tırak kapatıyor 3 hafta boyunca milletin bizi neden arayamadığını kasperi kaldırınca anladım!.d

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
e 50 ve e 65 te hem sistem kastırıyor hemde aramalarda yetersiz telefon hafızası diye bir uyarı verip tırak kapatıyor 3 hafta boyunca milletin bizi neden arayamadığını kasperi kaldırınca anladım!.d

Ram'i az olan telefonlarda kullanmanızı önermem. Doğru bir şey yapmışsınız. :)

6600hane

Üye
Dostum çok teşeküürler.İlk baş kafam karıştı açamadım.Kod istiyo gibi geldi ama o senden başkası kurcalamasın die grerkli olan kodmuş.

Bu arada oraya Nokia 5320 modelini de ekle.Çalışıyor bu modelde de ben kendim şahsen kullanıyorum şu an.

--------------- Ekleme ---------------

Haa şimdi farkettim program düzgün çalışıoyor fakat;

Bluetooth dan sisx dosyası atıyom tele notmlade yükleniyodu.Şimdi tıklıyorum işte evet felan tıllıyom tam yüklemeye başlarken "güncelleştirme sorunu" die mesaj çıkıyor.Sizce bunun nedeni nedir ?

Hatta kaspersky programının korumasını devre dışı bıraktım.yine aynı sorun önceden böle olmuyordu _?

Sorun çözüldü Kaspersky ile alaklı değilmiş ;)

beyyyyy

Üye
tesekkur ederım dostum çok b asıt bı kurulum keske burdakı butun programlar boyle basıt olsa ne guzel olur tekrar sagol

SEXYBAYBY

Üye
Kurdum ama kod istiyo nsl yapıcm

ebuzerr

Üye
çok teşekkürler. n95-8gb da da çalıştı.

altese

Üye
Evet kardeşim e61'de de aynı sorun vardı mecburen kaldırdım;ama yine de teşekkürler emeğiniz için...

CE_OS

Üye
dostum benzer bır program ıcın uzun lısanslama sanıp yukledıgım sey sandım ama bu super valla okadar ugrastıgıma sasırıyorum :)) kolaylıkla yujledım lısansladım elıne saglık dostum obur yukledımı kaldırıp bunu kurdum sımdılık sorun yok :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
N73 ram az olduğu için yapıyor. Antivirüs kullanmadan yapamam diyorsanız daha önceki sürümleri yükleyin, her yeni sürüm biraz daha fazla ram harcatır. Saygılar.
bak kardeş o hata bende de vardı ram yüzünden degil kardeş sorun arama engelleme eklenmişya programa ondan sorun var onu güzel bir şekilde ayarlamak lazım ben yapamadım ve sildim malesef çözümü bilen varsa yazsın banada lazım

Tele kurdum fakat kaldıramıyorum bir türlü biri yardım edebilirmi lütfen açılıkende bileşenlerden biri eksik diyor telefonum N73

kardeş aynı sorun bende de vardı boyna silmeyi dene eninde sonunda siliniyor ben öyle yaptım

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler abi :good:

crazy_Senol

Üye
çok güzel bir çalışma emeğine sağlık ...

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler eline sağlık

knooppix

Üye
kardeş 5800 ım var hackli Kaspersky ida patch ide kurdum ama pacth de make it dediğim zaman hiç bi şey yapmıyor acaba neden?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,n78 e kurdum harika pro ellerine sağlık.

ysgul

ysgul

Üye
teşekkürlerr,virüssüz günler

hakjan01

hakjan01

Üye
çok süper oldu bu :)

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

serseri6161

Üye
e65 için sertifika hatası dio yardım edebilecek olan warmı??

Üst Alt