Kaspersky Mobile Antivirüs v.9.0.49 Unsigned Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kaspersky Mobile Antivirüs v.9.0.49 Unsigned Türkçe
Açıklama yapmaya pek gerek yok sanırım...Popüler mobile antivirüs yazılımının son versiyonu ve Türkçe...

Aşağıda programın nasıl yükleneceğine dikkat ederseniz sorun yaşamazsınız...Anlatıma geçiyorum...

1. KMS v9.0.49 Türkçe programını kuruyoruz ancak kurulum çok önemli...Kurulum sırasında size dil seçeneği yapmanızı isteyecektir burada Türkçe olması için İngilizce (ABD) yi seçiyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz...

2. Programı çalıştırın , uyarı ekranına "Tamam" deyin ve çıkın...

3. X-Plore'yi açın... "C:\Private\20028DDF\" klasörüne gidin burada "settings.kls" dosyasını hex düzenleyicisi ile açın ya da direkt 8 tuşuna basın...

4. Seçeneklerden "Hex Arama" yı seçin ve "3a 3b" satırını aratın...

5. "3a 3b xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx" satırını bulacaktır..."xx" ile gösterdiğim karakterler sizin imei numaranızdır...

6. Bu 14 haneli kodu (yani xx olarak verdiğim sizde herneyse) biryere not edin ve hex düzenleyiciden çıkın...

7. Şimdi ekte bulunan "settings.kls" dosyasını hafıza kartınıza veya telefon hafızanıza atın ve yine X-Plore'nin hex düzenleyicisiyle açın...

8. Şimdi yine hex düzenleyici ile bu dosyayı açın...

9. "3a 3b" karakterlerini aratırsanız "3A 3B 58 58 58 58 58 58 58 58 58 58 58 58 58 58 " şeklinde bir satır çıkacaktır...

10. Burada "58 58" diye devam eden karakterlerin yerine daha önce not aldığınız karakterlerle değiştirin ve kaydedin...

11. Şimdi "C:\Private\20028DDF\" klasörünün ismini değiştirin , örneğin "C:\Private\20028DDFt"...

12. Düzenlediğiniz "settings.kls" dosyasını buraya kopyalayın..."Üzerine yazılsın mı?" sorusuna "Evet" deyin...

13. Şimdi klasörün ismini tekrar eski haline getirin yani eklediğiniz harf ya da rakam herneyse silin ve tekrar klasörün ismini C:\Private\20028DDF yapın...

Artık programı çalıştırabilirsiniz...

Önemli Not : Programı çalıştırdığınızda "Eksik bileşen hatası" verirse "C:\Private\20028DDF\" klasöründeki "settings.kls" dosyasını silin ve 7. anlatımdan itibaren işlemleri tekrar uygulayın...

Güncelleme yapmak için ;

1. "
" adresinden "kms90.avc"
dosyasını bilgisayarınıza indirin...Dosya ismini "b.dat" olarak değiştirin ancak dikkat edin uzantısı "avc" olarak kalabilir , onu "dat" yapın...

2. X-plore yi aç ve "C:\Private\20028DDF\" klasörünün adını "C:\Private\20028DDFt"
şeklinde değiştirin...

3. Şimdi masaüstüne indirip adını değiştirdiğimiz "b.dat" dosyasını
bu klasöre kopyalıyoruz...Üzerine yazma işlemi tamamlandıktan sonra klasörün ismini
tekrar eski haline getiriyoruz...Yani sonradan eklediğimiz "t" harfini kaldırıyoruz...

Anlatım ve ekran görüntüleri tamamen bana aittir...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: talatbozgözz, derbeder25, halil ibrock ve 28 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler Veysel..

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol hocam...Rica ederim...

Solmaz67

Üye
eyvallah ellerin dert görmesin türkçe olması harika

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim...

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

erdinc_seray

Üye
Vallahi programı yükledim, sorunsuz çalıştı. Yalnız büyük ve tek problem olan dışarıdan telefona çağrı geldiğinde; telefon hafızasının boş olmasına rağmen "telefon hafızası dolu" diye uyarı verip telefonu otamatik meşgule atıyor. Yani beni arayan hiçbir şekilde ulaşamıyor. Ben arama yapabiliyorum. Her şeyi denedim, sorun çözülmedi. En son programı sildikten sonra sorun çözüldü

akt23

Üye
Teşekkürler program çalıştı yalnızca türkçe olmadı neden acaba.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
erdinc_seray ; kardeşim emin değilim ama güvenlik duvarı , izinler vs. ayarlamalarıyla oynadıysan olabilir...Symbiancı arkadaşlar daha iyi bilirler cevap gelecektir...

akt23 ; kardeşim eğer yukarıda anlattığım yöntemi aynen uyguladıysan muhakkak Türkçe olacaktır...

1. KMS v9.0.49 Türkçe programını kuruyoruz ancak kurulum çok önemli...Kurulum sırasında size dil seçeneği yapmanızı isteyecektir burada Türkçe olması için İngilizce (ABD) yi seçiyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz...

sonicorcist

sonicorcist

Üye
saolasın

--------------- Ekleme ---------------

aynen uyguladım program çalıştı türkçe

eline sağlık

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim...Güle güle kullan...

wildtiger223

wildtiger223

Üye
kardes tarama yaptırıorum

toplam taranan:0
tespit:0
silinen:0
karantina:0
dezenfekte:0
atlanan:42
gecen zaman:0:00:05 yazıo tarama bu seklde mı oleyse sorun yok dıcem de hıc tarama yapıor gıbı gelmedı bana cunku ?

--------------- Ekleme ---------------

sorunu cözdüm kms90.avc dosyasını ındırıp adını b.dat yapıp uzerıne yaz dedım sorun cozuldu anlatım ıcın saol kms20sym.avc dosyası bende b.dat olarak yapılınca calısmıo sanırım

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim...Evet haklısın , konuyu güncelledim...:oke:

tusubasa

Üye
güvenlik duvarı yüksek olursa internete ve wap bile giriş izni yok normalde yaparsan cağrı arkadasın anltığı gibi teşekurler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Çok teşekkürler ;)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağolun...;)

a.delpiero

Üye
Bir pavel nedved klasiği thenks 11

o0041o00

Üye
:hmmmabi n91 için anti virüs prog ramı varmı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
s60 bölümüne bakacaksın..

sagopasha

Üye
Bu işlemleri yaptıktan sonra bileşen bulunamadı lütfen programı tekrar yükleyiniz diyor??

Üst Alt