kasa fanları acil yardım please

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yldrm000

Üye
    Konu Sahibi
kasa fanları acil yardım please
mrb arkdaşlar ben bu kasa fanlarından gelen uğultudan şikayetçiyim kasada iki tane fan var biri önde diğeri arkada 2 sinide yeni aldım ancak hawa sirkülasyonundan dolayı uğultu gibi ses çıkartıyor bunu nasıl çözebilirim veya fanların hızınımı azaltmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

technoshark

technoshark

Üye
arkadaşım fanlarını iyice bir şekilde temizle, sonrasında fanların bağlantı kısımlarına eğerki taktığında temizlendikten sonra ses gelmeye devam ediyor ise yağ sür :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
o gurultunun sebebi fanın donme hizı nedenıyle yaprakların ugultu yapması. Bırde kasanın tıtresimi. yenı normal fan alsanda fayda etmez. Performansli sessiz kasa fanları var hic kullanmadim ama daha ıyı dıyorlar. Bendede aynı sorun vardı ben kendimce fanları yavaslattım sessizlesti. Ama sana onermiyorum cunku elektrikten kablodan anlamıyorsan tehlikeli olur.

yldrm000

Üye
    Konu Sahibi
ewet dedğm ses hayalet kardeşimin dediği gbi peki zaten önümüz kış tek fana düşürsem bi sorun olurmu acaba?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
islemci sicaklıgını etkilemedigi surece ondekı fanın fisini cıkar bisey olmaz

yldrm000

Üye
    Konu Sahibi
islemci sicaklıgını etkilemedigi surece ondekı fanın fisini cıkar bisey olmaz
ama öndeki fan içeriye hawayı alıyor arkadaki fanda sıcak havayı çıkarıyor arkadaki fanı sökmem daha mantıklı deilmi?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hayır arkadaki sıcak havayı dısarı cıkardıktan sonra zaten ıcerı hava gırısı olur ondekı fanı sök

• Beğen
Tepkiler: Reşwan

yldrm000

Üye
    Konu Sahibi
peki teşekkürler kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt