Kasa fanını söktüm taktım sesi arttı

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Kasa fanını söktüm taktım sesi arttı
benim kasa bayağı eski yan kasa fanı da 5-6 yıllık dışarı veriyordu içeri verecek şekilde ayarladım sesi arttı tekrar dışarı üfleyecek şekilde taktım ve pek kesilmedi hala eskisinden daha sesli değiştir BENİ diyor sanki ancak ses bozuk fan gibi çıkmıyor normal ama daha sesli

benim asıl anlamadığım 8cm egzoz fanının tasarımı ikinciyle tamamen aynı vida yerleri falan ama yan kapaktaki fanın vida bacakları uzun değişik sişkin tasarlanmış

1. fan şişkin
2 fan egzoz fanımın tipinde (benimki 8cm pwm)
SİZCE 10 LİRAYA YENİ FAN ALAYIM MI? FANIN ÖMRÜ DOLMUŞMUDUR?ayrıca bu fanları örnek gösterdim benimkilerin markası falan farklı

[/URL][/IMG]

muqiwara

muqiwara

Üye
Yeni bi Tane senin Kasaya Uyan Fan aL , Hiç Uğraşma derim

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
öyle görünüyor

cimkerim

Üye
merhaba arkadaşlar ben bişi sorucam benim bilgisayar kasasının fanı bir kaç gün ses çıkarmaya başladı belki fanın yeri oynamıştır diye söküp taktım ama düzelmedi bende yeni fan aldım markası corsair takıp çalıştırdım fakat fan çok zayıf dönüyor aldığıma pişman oldum sizin bildiğiniz çok güçlü bir fan varmı eskisi çok güçlü hava akımı sağlıyordu ama ses yaptı önceden sessizdi önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

alembizim

alembizim

Üye
resimdeki fanda etiketi kaldır yapışkanlıdır zaten biraz yag dök etiketi geri yapıştır yapışmazsa elektrik bandıyla yapıştır çalıştır bakalım faydası olur.

Üst Alt