Kapalı Telefon Şarjdayken Pil Göstergesini Görme

Sponsorlu Bağlantılar

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
Kapalı Telefon Şarjdayken Pil Göstergesini Görme
s3 Mini Carbon Rom yüklü cihazımda telefon kapalı halde şarjdayken pil yüzdesini görmek istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim

Stock romda pil göstergesi vardı ama bu romda sadece beyaz çubuklar şeklinde çember var

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
yardım

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Cihaz rootlu ise "Gravity Box" yükleyip ordaki battery seçeneklerinden batarya simgesini değiştirebilirsin yada şarjdayken animasyon ayarlayarak şarjdayken yüzdeyi görebilirsin.Yapamassan söyle yardımcı olayım daha....

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
telefon tamamen kapalı iken çalışır mı ?

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Telefon tamamen kapalıyken sarj yüzdesini gôsteren telefon var mıki :))) Açıkken çalışır tabiki :)

0MG90

0MG90

Üye
Bende gösteriyor

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Cihaz Kapalıyken tamamen şarj yüzdesini mi gösteriyor ?

0MG90

0MG90

Üye
Cihazı kapatıyorum, şarja bağlıyorum, ilk önce gösteriyor şarj olduğunu sonra kayboluyor yine bakmak için kilit tuşuna bir kere basıyorum yine gözüküyor şarj olduğu ve yüzdesi. Kilit tuşuna uzun basarsam da normal açılıyor.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Cihaz ne samsung ise bug gibi birşey o bende de oluyor arada ama her zaman değil

0MG90

0MG90

Üye
Sony Z2

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Bende gösteriyor Note 4
bende herzaman gösteriyor ve bug falan degil telefonun özelligi :sirit:

0MG90

0MG90

Üye
Benimkide telefon özelliği :sirit:

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Senin tel ne? :D

Invoke

Invoke

Üye
Bug değil tabiki, şarj olurken göstermesinden bahsediyorlar. Kernele bağlı bir olay yanlış bilmiyorsam. Bende de gösteriyor.

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Biz dedik ya artık herkes bendede gösteriyo diyo
:sirit:

kralberk13

kralberk13

Üye
telefon kapalıyken açma tuşuna basarsan gösterir :)

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
işte bende göstermiyor stock romda gösteriyordu yüzde olarak değil pil kutusu olarak ama şu anki custom romda göstermiyor

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar ben bunu nasıl yapabilirim.Her telefonda vardır bu özellik java telefonlarda dahil.Ben de gözükmüyor ama sarjın ne kadar dolu olduğu

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
ben bu sorunu nası çözebilirim

kadikoy

kadikoy

Üye
Bende rootlu samsung i8262 var şarja bağlıyken kapalı durumda baterinin doluşunu gösteriyor.
demekki s3 attığın romda bieksiklik var.

Üst Alt