İthalat Kayıtlı Telefona Rom Atmak

Sponsorlu Bağlantılar

Panzergrenadier

Panzergrenadier

Üye
    Konu Sahibi
İthalat Kayıtlı Telefona Rom Atmak
Merhaba arkadaşlar ithalat ürünü kayıtlı s3 mini var elimde cihazda 4.1.1 sürümü var cihazı rootlu root programı çince cihazın batarya göstergesi sorunlu %100 olan şarj bir anda %80'e düşüyor farklı bataryalar la denedim yine aynı batterystats.bin dosyasını sildim yine düzelmedi bu sorunu nasıl düzeltebilirim birde bu cihaza stock 4.1.2 Türkiye romu atsam imei uçar mı yada sim kartı görmemezlik yapar mı ? Cihazın kendi imei numarası kayıtlı.

• Beğen
Tepkiler: tekinbal68

vedat1966

vedat1966

Üye
Hiç kimse IMEI kesinlikle uçmaz demez. Yapılan işlemlerde mutlaka çok düşük bile olsa bir risk payı vardır. Kişi bu riski göze alarak işlemleri gerçekleştirir.

ROM atmadan önce IMEI yedeğinizi alın.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Panzergrenadier

Panzergrenadier

Üye
    Konu Sahibi
Hiç kimse IMEI kesinlikle uçmaz demez. Yapılan işlemlerde mutlaka çok düşük bile olsa bir risk payı vardır. Kişi bu riski göze alarak işlemleri gerçekleştirir.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim merak ettiğim konu cihazın neden rootlandığı cihaz faturalı ve kendi üzerinde ki imei numarası kayıtlı ben bu cihaza Türkiye rom'u atarsam sim görmemezlik yapar mı onu öğrenmek istiyorum yoksa odin üzerinden iki dakika da rom atmak basit.

Üst Alt