Yardım KANSER OLDUM LG G4

Sponsorlu Bağlantılar

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
KANSER OLDUM LG G4
Beyler selamın aleyküm tam 3 haftadır forum forum gezdim telefonlara bakmaktan gözüm ağrıdı tanıdık var buralarda bizim gittim telefoncu 900 tl ye 2.el lg g4 aldık ulan kaç bayi gezdim lg g4 almıcam diye biliyorum sorunu var bok var gittik aldık temiz cihazdı neyse aldık geldim eve filan baktım şöyle araşştırmalara herkes ghostscreen falan diyo ulan bende bi bakıyım varmı birşey bi baktım bildirim panelini indirince hafifi arkada silik saati 1 2 dakika geri mobilveri kapalıyken mobil veri açık gösteriyo wifi açık gösteriyo hay dedim senin gibi telefonada bilmemneyede kafayı yicem arkadaşlar.Bu sorun teşkil edermi ya normal kullanımda hiç sıkıntı yaşamadım ama kafama takılıyo şimdi yurt dışına cıkcam 2 ay sonra 7 8 ay sonra gelicem tekrardan. yani nabıcam ? yardımcı olurmusunuz bide bu sarj ne böyle arkadaş içiyo ?

furyzer0

furyzer0

Üye
Mobil veri ve wifi nin açık görünmesi ve şarjı yemesi için bence cihazı bir sıfırlayın sıfırlamadıysanız ghost screen için yapacak bir şey yok o donanımsal bir sorun

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
ya hocam bu ghostscreen bir problem teşkil edermi ? ben çok aman aman takan biri deilimde sorun yaratmadı 30 dakka asphalt felan oynadım hiç sorun yoktu sadece bildirim panelini indirince silik oluyo arada bir oyunlardada gözüküyo ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ya hocam bu ghostscreen bir problem teşkil edermi ? ben çok aman aman takan biri deilimde sorun yaratmadı 30 dakka asphalt felan oynadım hiç sorun yoktu sadece bildirim panelini indirince silik oluyo arada bir oyunlardada gözüküyo ?
ghostscreen in sorun yapacağını sanmıyorum (kısa zamanda) belki ilerde yapar.takmıyorsan sorun değil

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Ya takılcak bir sorun gibi de gelmedi banada telefon 9 aylık 506k seri bir bayandan aldım oda farketmemiş heralde şuanlık sorun yok ilerde sorun yaratırmı ? ve ne gibi sorunlar yaratır

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ya takılcak bir sorun gibi de gelmedi banada telefon 9 aylık 506k seri bir bayandan aldım oda farketmemiş heralde şuanlık sorun yok ilerde sorun yaratırmı ? ve ne gibi sorunlar yaratır
ilerde olacak sorunlar belli değil işte her zaman cihazdan cihaza değişir birinde o izler kalıcı olarak kalabilir veya ekran komple gider en iyi ihtimal ise hiçbirşey olmaz sadece cihaz ısındı mı sorunu yapıp geçer bu sorun büyük ihtimalle işlemci çok ısınınca ekranı da ısıtıyordur ondan oluyordur dert edilecek birşey değil

furyzer0

furyzer0

Üye
Ghostscreen ekranda iz bırakıyor başka bir şey değil

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben öyle oyun oynayan biri değilim sürekli video izler youtuba girer müzik dinlerim aradada oyun oynarım oda en fazla 20 dakika aman aman oynamam ki dün 20 dakika asphalt oynadım ısınma felan görmedim ama yanda her uygulamadada görüyorum yan dönüyo orda saat felan çıkıyo silik bir şekilde belli oluyor sizce ne yapıyım ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hocam ben öyle oyun oynayan biri değilim sürekli video izler youtuba girer müzik dinlerim aradada oyun oynarım oda en fazla 20 dakika aman aman oynamam ki dün 20 dakika asphalt oynadım ısınma felan görmedim ama yanda her uygulamadada görüyorum yan dönüyo orda saat felan çıkıyo silik bir şekilde belli oluyor sizce ne yapıyım ?
servise verme şansın varsa ver yoksa yapacak birşey yok
bu arada üst barı şekilli birşey yapan bir program kullanabilirsin bu hata sadece ekranda sabit duran şeylerde çıkıyor

• Beğen
Tepkiler: berfo98
berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
servise verme şansım yok hocam 15 gün sonra yurt dışına cıkıcağım gelmiycem büyük bir süre. O yüzden verdimmi alamam :) gidip telefoncuyla konuşabilirim anlayışla karşılarsa general mobile 5 plus sıfır alırım. bu telefonun yerine ama lg şuanlık sadece bana ghostscreen ve batarya sorunu yarattı herşeyi denedim başka bir sorun yok
Nasıl bir program
Beyler gittim konuştum telefoncuyla sagolsun abi getir dedi gm5 plus vericek sıfır :)

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
servise verme şansım yok hocam 15 gün sonra yurt dışına cıkıcağım gelmiycem büyük bir süre. O yüzden verdimmi alamam :) gidip telefoncuyla konuşabilirim anlayışla karşılarsa general mobile 5 plus sıfır alırım. bu telefonun yerine ama lg şuanlık sadece bana ghostscreen ve batarya sorunu yarattı herşeyi denedim başka bir sorun yok
Nasıl bir program
Beyler gittim konuştum telefoncuyla sagolsun abi getir dedi gm5 plus vericek sıfır :)
hayırlı olsun :) inş. sorun yaşamazsın

The Despotic

Üye
LG pişmanlıktır...

furyzer0

furyzer0

Üye
LG pişmanlıktır...
Sorun yaşayanlar senin dediğini yaşamayanlar aksini diyor lg g serilerinde sorun çıkma ihtimali bence de yüksek ama genelleme yapmak doğru değil

The Despotic

Üye
Sorun yaşayanlar senin dediğini yaşamayanlar aksini diyor lg g serilerinde sorun çıkma ihtimali bence de yüksek ama genelleme yapmak doğru değil

Genelleme yapması en uygun seri G serisi, diğer klasmanlarda durum nasıl bilmiyorum ama LG G serisi kullanıcı kulüplerinde bir sayfaki mesaj içeriğinin %75'i kronik sorun / şikayet. LG'nin ciddi anlamda Ar-Ge yapması gerekiyor.

furyzer0

furyzer0

Üye
g serisinde çok sorun çıkıyor doğru ama bunu tüm lg ye mal etmeyin onu demek istedim ben

Sent from mTalk

Üst Alt