şarjı uzun zaman giden telefon istiyorum diyenler buraya!!! Lg gb110 ...

Sponsorlu Bağlantılar

DERBEDER-34-

Üye
    Konu Sahibi
şarjı uzun zaman giden telefon istiyorum diyenler buraya!!! Lg gb110 ...
Evet arkadaşlar yaklaşık 6 aydır bir telefon kulanıyorum lg gb 110 diye bizim peder benzinlikten almış,hani bi ara kampanyassı vardı yaaa total de 40 tl veriyordum 450 lt benzin karşılığı falan neyse.... Bu makina harika ben ki telefonla çok konuşan çok mesaj yazan biriyim benim şarjım en az 2 gün hiç bitmiyor bazen süre 3 e kadar çıkıyor ve telefondirek kapanmıyor önce ekran ışığından kısıyor sonrada uyarıyor sürekli,ama gene yarım saat falan konuşturuyor ve bu 2-3 günlük sürede benim telefon gece gündüz açık + titreşimide açık... Yani derimki teknosada (-ki en pahalı orda tek tek gezdim en ucuz media markt da teknoda 110tl media da 85tl vatanda 95tl) bile bu fiyatla satılan bi makina için bu fiyata bu kaliye harika .. Bide bilmem ben maç dinlemeyi severim işim gereği yani zilemeye bazen fırsat olmuyor bu makinanın en büyük özelliği radyosu antensiz çekiyor areka kapağının içinde ince bir demir var kapağa takılı onun sayesinde.. Ve kamerası(vga ama fena çekmiyor) radyosu hafıza kartı ki bende ik 2gb kutusunda diyordu gittim aldım kaldırıyor mp3 çalarıyla çok güzel keseye uygun bir cihaz.. Hemde garantili yani dandik çin maları gibi değil... Ben çok memnunum tavsiye ederim.. (tabi birde n96 alıcam onun yeri ayrı:)

OguzhanIhtiyar

OguzhanIhtiyar

Üye
philipsinde 1 modeli var adını tam hatırlamiyorum 1 hafta gidiyor oda cok iyi bir cihaz

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Vay be iyimiş

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
söylediğin telefon iyiye benziyor bir de bu konu da philipsin üstüne tanımam çok şarj tutuyor :)

sebahattind

Üye
yaa ona bakarsan benım telde gidiyo 2,3 gün nokia 1203 ben sürekli konusup mesajlasıyorum buna ragmen 2,3 gün gidiyo hee bir de litium pil al pili bittikten sonra yine gider sana 1.5 sene kadar..:D

kubilay61

Üye
Şarjı tam 666gün giden telefon var çinde.130$ pil gücü tam 32.800mAh.Dokunmatik ekran,kamera,mp3,gprs,wap,vs

Üst Alt