Kamuya özel BOMBA TARİFE...

 • 30 Temmuz 2013
 • 1550 Okunma
 • 8 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Arkadaslar yakininizda polis tanidiklariniz varsa hemen onlardan hat talep edin cünkü simdi diyecegım tarifeye inanamiycaksiniz.
  Her yöne:1000 dk , 1000sms , tarife ici 5400dk , 4 GB internet.
  Sadece: 27 lira

  Suan bu tarifedeyim.
   


  Yazan: 71fatih
 2. Detayları nereden öğrenebiliriz?
   
 3. avea com tr de mesleğe özelde emniyet bölümü tarife çok bende geçtim üstelik yüzde 25 indirimle 21 liraya düştü...
   
 4. ben 500dk 5000 bin sms sınırsız net paketineyim aylık 25 ödüyorum faturalıda acaba bu tarifeye geçebilirmiyim? taahüt bozulmus sayılırmı ki?

  - - - Eklendi - - -

  hocam indirim derken ne indirmi bu acaba ?
   
 5. nerde varr. yok oyle bi tarife. meslege özelde yok malesef insanları yanıltma
   
 6. arkadaş doğru söylüyor tarife avea da mevcut. Egm mensuplarına ve yakınlarına özel bi kampanya.
   
 7. http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuMega insanları yanıltmıyorum biraz daha araştırabilirseniz görürdünüz...

  - - - Eklendi - - -

  sayın hocam tarifeye geçince hemen tahhüt vermeyin mesai saatlerinde müşt hizi arayıp numara taşıma yapacağınızı söyleyin sebebine gelince birçok kamuluya tarife ücret indirimi yapıldığı kendinişzede istediğinizi söyleyin genel merkeze aktarıyorlar ordan genelde yuzde 25 yada 15 ekstra indirim alıyorsunuz sonra soz yazıp 5555 e gönderebilirsiniz ben yaptım:) tahhüt olayına gelince aveada kaldığınız için yansıtmamaları lazım ama yinede 4441500ü arayıp teyit alın eğer yansır derlerse aveada kaldığınız bunun için kayıt oluşturma talep edin ben süper 2li 1 gb deydim bana yansımadı:)

  - - - Eklendi - - -
   
 8. sayın hocam tarifeye geçince hemen tahhüt vermeyin mesai saatlerinde müşt hizi arayıp numara taşıma yapacağınızı söyleyin sebebine gelince birçok kamuluya tarife ücret indirimi yapıldığı kendinişzede istediğinizi söyleyin genel merkeze aktarıyorlar ordan genelde yuzde 25 yada 15 ekstra indirim alıyorsunuz sonra soz yazıp 5555 e gönderebilirsiniz ben yaptım:) tahhüt olayına gelince aveada kaldığınız için yansıtmamaları lazım ama yinede 4441500ü arayıp teyit alın eğer yansır derlerse aveada kaldığınız bunun için kayıt oluşturma talep edin ben süper 2li 1 gb deydim bana yansımadı:)

  - - - Eklendi - - -[/QUOTE]
  vay bu cok iyiymiş ya :D teşekkür ederim :D mevcut tarifem 25 tl ye 500 dk sınırsız net sms olan tarife sizin dediğiniz gibi yapsam bu tarife içinde indirim yaparlar mı acaba?

  - - - Eklendi - - -

  vay bu cok iyiymiş ya :D teşekkür ederim :D mevcut tarifem 25 tl ye 500 dk sınırsız net sms olan tarife sizin dediğiniz gibi yapsam bu tarife içinde indirim yaparlar mı acaba?
   
 9. Tam aradigim gibi bir tarife kuzenim yeni atandi polis olarak yanimiza onunla halledebilirmiyim ve bi cinlik yok dimi pakette
   
Yüklüyor...
18/01/2018 - 03:16