Kamuya özel BOMBA TARİFE...

Sponsorlu Bağlantılar

71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi
Kamuya özel BOMBA TARİFE...
Arkadaslar yakininizda polis tanidiklariniz varsa hemen onlardan hat talep edin cünkü simdi diyecegım tarifeye inanamiycaksiniz.
Her yöne:1000 dk , 1000sms , tarife ici 5400dk , 4 GB internet.
Sadece: 27 lira

Suan bu tarifedeyim.

President06

Üye
Detayları nereden öğrenebiliriz?

solgun50

solgun50

Üye
avea com tr de mesleğe özelde emniyet bölümü tarife çok bende geçtim üstelik yüzde 25 indirimle 21 liraya düştü...

burak1011

Üye
ben 500dk 5000 bin sms sınırsız net paketineyim aylık 25 ödüyorum faturalıda acaba bu tarifeye geçebilirmiyim? taahüt bozulmus sayılırmı ki?

- - - Eklendi - - -

avea com tr de mesleğe özelde emniyet bölümü tarife çok bende geçtim üstelik yüzde 25 indirimle 21 liraya düştü...
hocam indirim derken ne indirmi bu acaba ?

akar1976

Üye
nerde varr. yok oyle bi tarife. meslege özelde yok malesef insanları yanıltma

burak1011

Üye
solgun50

solgun50

Üye
nerde varr. yok oyle bi tarife. meslege özelde yok malesef insanları yanıltma

insanları yanıltmıyorum biraz daha araştırabilirseniz görürdünüz...

- - - Eklendi - - -

ben 500dk 5000 bin sms sınırsız net paketineyim aylık 25 ödüyorum faturalıda acaba bu tarifeye geçebilirmiyim? taahüt bozulmus sayılırmı ki?

hocam indirim derken ne indirmi bu acaba ?

sayın hocam tarifeye geçince hemen tahhüt vermeyin mesai saatlerinde müşt hizi arayıp numara taşıma yapacağınızı söyleyin sebebine gelince birçok kamuluya tarife ücret indirimi yapıldığı kendinişzede istediğinizi söyleyin genel merkeze aktarıyorlar ordan genelde yuzde 25 yada 15 ekstra indirim alıyorsunuz sonra soz yazıp 5555 e gönderebilirsiniz ben yaptım:) tahhüt olayına gelince aveada kaldığınız için yansıtmamaları lazım ama yinede 4441500ü arayıp teyit alın eğer yansır derlerse aveada kaldığınız bunun için kayıt oluşturma talep edin ben süper 2li 1 gb deydim bana yansımadı:)

- - - Eklendi - - -

burak1011

Üye
sayın hocam tarifeye geçince hemen tahhüt vermeyin mesai saatlerinde müşt hizi arayıp numara taşıma yapacağınızı söyleyin sebebine gelince birçok kamuluya tarife ücret indirimi yapıldığı kendinişzede istediğinizi söyleyin genel merkeze aktarıyorlar ordan genelde yuzde 25 yada 15 ekstra indirim alıyorsunuz sonra soz yazıp 5555 e gönderebilirsiniz ben yaptım:) tahhüt olayına gelince aveada kaldığınız için yansıtmamaları lazım ama yinede 4441500ü arayıp teyit alın eğer yansır derlerse aveada kaldığınız bunun için kayıt oluşturma talep edin ben süper 2li 1 gb deydim bana yansımadı:)

- - - Eklendi - - -[/QUOTE]
vay bu cok iyiymiş ya :D teşekkür ederim :D mevcut tarifem 25 tl ye 500 dk sınırsız net sms olan tarife sizin dediğiniz gibi yapsam bu tarife içinde indirim yaparlar mı acaba?

- - - Eklendi - - -

insanları yanıltmıyorum biraz daha araştırabilirseniz görürdünüz...

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -
vay bu cok iyiymiş ya :D teşekkür ederim :D mevcut tarifem 25 tl ye 500 dk sınırsız net sms olan tarife sizin dediğiniz gibi yapsam bu tarife içinde indirim yaparlar mı acaba?

siepls13

siepls13

Üye
Tam aradigim gibi bir tarife kuzenim yeni atandi polis olarak yanimiza onunla halledebilirmiyim ve bi cinlik yok dimi pakette

Üst Alt