Kamera Fotoğraf Kalitesi İyileştirme Yaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Hıcbır ıse yaramıor sadece kb artıyor gereksız bıse deneme

- kb boş yere artmaz
Ayrıca forumdakı arkadasları yönlendırme hakkına sahıp değılsın bu ıslen gercekten ise yaramasaydı ben paylasım yapmazdım kendım denedım ve sonucu olumlu buldum paylastır. Ayrıca o telefonun ekranından resım kalıtesını anlayamassın bılgsayara at farkı gör

erenrtyfgh

Üye
kardesım bı degısım yok baktım cok az bı aydınlık oluyo okdr

artar

artar

Üye
teşekkürler

AHKE

AHKE

Üye
bnce işe yarıyor elıne saglık kardeşim

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
dostum bu kadar atırılabilyor gnül ister dahada artsın ama bu simdilik vurgulama tonları da güzel açık havada bi deneme yap

- - - Eklendi - - -

tesekkürler :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

rica ederim

symbian.forever

symbian.forever

Üye
n95
V31.0.015 için hangisini indirmeliyim. Fp1 mi fp2 mi ?

cechno

cechno

Üye
6220c her ikisinide denedim kamera hiç açılmıyor.

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
arkadaşlar benin n95 im en fazla 800 kb çekiyor az mıdır?

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
fp1

- - - Eklendi - - -

kb cektiğin resim karasine göre değişir 300 kb da olur 1 mb da

- - - Eklendi - - -

bi yerde yanlıslık mı yaptın acaba

afk1453

afk1453

Üye
kardeş benim tel 6120c ve hackli private klasörünün içi boş ve belirtilen isimde dosyayı oluşturmaya çalıştım klasör oluşturulamıyor diyor ne yapılabilir?

sprinter332

Üye
seri numarası soruyor?

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
nereye girdiğini tam yazarsan yardımcı olacağım tex dosyası bu şifre falan sormasıyla bi bağlantı kuramadım

- - - Eklendi - - -

rom patcher dan 2 yamayı da aktif etiğinde private klasörünün içeriğine ulasabilmeniz gerekiyor

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
rica ederim kardesm

- - - Eklendi - - -

n73 için normal fp 1 3,2 mp olanı indiriceksin persists klasörüne atma işlevi yok olur 10202be9 oraya tası veya kopyala

- - - Eklendi - - -

rica edrim

- - - Eklendi - - -

cihaz modelini belirtirsen yardımcı olurum

- - - Eklendi - - -

cihaz modeilni belirtirsen yardımcı olurum

- - - Eklendi - - -

rica ederim

Yanlış bilgilendirme yapmayalım. N73 FP1 cihaz değildir. S60v3 arayüzünün ilk sürümü olan Initial Release sürümü yani S60v3.0 olan diğer adıyla FP içermeyen arayüzüne sahiptir. FP1 ise S60v3.1 arayüzüdür.

Buradaki dosyaları Symbian OS v9.1 kullanıcıları yüklemesin.

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış bilgilendirme yapmayalım. N73 FP1 cihaz değildir. S60v3 arayüzünün ilk sürümü olan Initial Release sürümü yani S60v3.0 olan diğer adıyla FP içermeyen arayüzüne sahiptir. FP1 ise S60v3.1 arayüzüdür.

Buradaki dosyaları Symbian OS v9.1 kullanıcıları yüklemesin.
Ben n73 fp1 cihazdır demedim öncelikle dikkatli oku. FP1 olanı indirmesini söyledim cünkü bu dosyaları aldığım yerde fp1 parantez içinde n73 şle baslayan cihazlar vardı os9,1 destekli cihzlarada kolaylıkla uyum sağlar. Ayrıca n73 de olumlu sonuc alınmıstır.

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye
N73 s60v3 os9.1 - fp1' dir arkadaş doğru söylemiştir :oke:

• Beğen
Tepkiler: kadem115
şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Ben n73 fp1 cihazdır demedim öncelikle dikkatli oku. FP1 olanı indirmesini söyledim cünkü bu dosyaları aldığım yerde fp1 parantez içinde n73 şle baslayan cihazlar vardı os9,1 destekli cihzlarada kolaylıkla uyum sağlar. Ayrıca n73 de olumlu sonuc alınmıstır.

FP1 cihaz demedin ama açıklama kısmında N73 kullanıcısına FP1 olanı indireceksin demene istinaden yazdım onu. O zaman konu içeriğini aldığın yere göre düzenle. S60v3.0(N73, N80, N93) ve S60v3.1(N81, N82, N95) kullanıcıları FP1 olanı indirmeliler diye not yazmalısın. Böylece yanlış anlaşılmalara da sebep olmazsın. Ben böyle bir açıklama görmediğim ve N73 de FP1 cihaz olmadığı için açıklama yapma gereği duydum.

N73 s60v3 os9.1 - fp1' dir arkadaş doğru söylemiştir :oke:

FP1 olsaydı aşağıdaki gibi yazardı:

Ayrıca,
adresinden cihazların işletim sistemleri ve arayüz versiyonlarına bakabilirsiniz. N73; Symbian OS v9.1 işletim sistemi üzerinde çalışan S60v3 arayüzünün S60v3.0 (initial release) yani ilk sürümüne sahiptir. Daha sonraki arayüz versiyonları olan S60v3.1 FP1, S60v3.2 FP2 arayüzlerine sahiptirler.

Tuba

Tuba

Üye
N73 kullanıcısıyım daha açık ve net istiyorsanız pre-fp1 device modeli...

cezamal

Üye
arkadaşlar bende ki 5700 xpmüzk için fp1 9.2 indirdim yaptım uyguladım sonuç olumlu ancak bunu yaptıntan sonra sim karta ulaşamamaya başladım silip tekrar açtığımda telefonu sorun yok nedendir bu ...

kadem115

kadem115

Üye
    Konu Sahibi
FP1 cihaz demedin ama açıklama kısmında N73 kullanıcısına FP1 olanı indireceksin demene istinaden yazdım onu. O zaman konu içeriğini aldığın yere göre düzenle. S60v3.0(N73, N80, N93) ve S60v3.1(N81, N82, N95) kullanıcıları FP1 olanı indirmeliler diye not yazmalısın. Böylece yanlış anlaşılmalara da sebep olmazsın. Ben böyle bir açıklama görmediğim ve N73 de FP1 cihaz olmadığı için açıklama yapma gereği duydum.

FP1 olsaydı aşağıdaki gibi yazardı:

Ayrıca,
adresinden cihazların işletim sistemleri ve arayüz versiyonlarına bakabilirsiniz. N73; Symbian OS v9.1 işletim sistemi üzerinde çalışan S60v3 arayüzünün S60v3.0 (initial release) yani ilk sürümüne sahiptir. Daha sonraki arayüz versiyonları olan S60v3.1 FP1, S60v3.2 FP2 arayüzlerine sahiptirler.

sana cevap vermıcem :D konu uzamasın

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bende ki 5700 xpmüzk için fp1 9.2 indirdim yaptım uyguladım sonuç olumlu ancak bunu yaptıntan sonra sim karta ulaşamamaya başladım silip tekrar açtığımda telefonu sorun yok nedendir bu ...
daha önce 10202be9 klasorune bırsey atmşmıydin eger atmadıysan vıdeo mod 2ın 1 hem resm hem vıdeo kalıtesnde yukseltme yapan modu dene ama cıhazının kamerasn 5 mp nın ustu ıse deneme

cezamal

Üye
bu kamera moddan başka bşey atmadım bilirsiniz 5700 biraz kamera sorunlu net çekmiyor ondan denedim ama böle bişiy geldi başıma acep antivirüsten felan kaynaklanabilir mi kaspersky kurdum antivirüs bölümündekini ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt