[Kaifeng Shao] SlideUnlock Pro v4.00(8) S^1/S^3 Unsigned TR - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim güle güle kullanın arkadaşlar

tarxhn

tarxhn

Üye
:tşk:

İmmortaltürk51

Üye
sen devam et bu program iyi 1 üst demedim bunun gibi güzel değil

chem

Üye
hackli telefonlar için geçerli bu uygulamalar sanırım ? bu hack olayını çok kurcaladım fakat garanti dışı kalıyormuş ürküttü o konu biraz telefonu hibe etmek istemiyorum :/

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hackli telefonlar için geçerli bu uygulamalar sanırım ? bu hack olayını çok kurcaladım fakat garanti dışı kalıyormuş ürküttü o konu biraz telefonu hibe etmek istemiyorum :/

hayır garanti dışı kalmıyor bir iki uygulama kuruyorsun hack için telefonu değil format fabrika ayarların a alsan bile hack kalkar bu kadar basit tabi hackli cfw yüklersen iş biraz karışıyor hackli cfw yi kaldırıp orjinali yükleyip öyle gönder servise ok Allah kimseyi servise düşürmesin

askbank

Üye
arkadaslar nokıa 700 e yükledim telefonu kıtledı bu programla ilgilenen arkadasımın bilgisine :(

korayım_

Üye
Sertifika Hatası Diyor neden acaba?bir iki dosyayla nasıl hackleniyor ki?

__wacky__

__wacky__

Üye
nokia 603 e kurdum bu programı kilitlendi kaldı telefon. bataryasını çıkarıp kapayabiliyorum anca telefonu açtığımdada direk kilitli şekilde açılıyor kilit açma tuşuna bassamda nafile ekran açık bi şekilde kilit aç yazısıyla birlikte kalıyor öyle. nasıl düzelticem bunu arkadaşlar kaldım böyle????

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk nesil cihazlarda çalışıyor bu uygulama 2. nesil cihazlar iiçin v5 sümünü kurun arkadaişlar

barak1071

barak1071

Üye
Arkadaşlar bütün sürümleri denedim birinci sorun her mesaj geldiğinde tuş kilidi devreye giriyor. 2. Sorun kilit sesi yok açıyorum ama çikit sesi yok :) ekranın sağ üst köşesinde ses simgesinin üstünde çarpı işareti var hem programdan hem telefondan bütün sesleri açtım ama yinede kilit açılırken kapanırken ses yok :(

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kilit açma sesleri vardır o kadar basit birşeyi eksik etmiş olamazlar şahsen kullanmıyorum bu uygulamayı kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar belkide haklısındır yoktur denemek lazım ama içinde baya bir zil sesi vardı

• Beğen
Tepkiler: EmreSalman
tornado1988

tornado1988

Üye
emeğine sağlık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

hassan27

hassan27

Üye
çok sagol babacan

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sende sağol

salegoz

salegoz

Üye
mükemmel program teşekkürler.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

EmreSalman

Üye
kardeş iyi de ya tuşları kilitleyiyorum açmaya çalıştığımda açılmıyor :D münü tuşundaki ışıklar yanı yanıp sönüyor ekran geli gidiyor telefonu kapatıp açamam gerekiyor kapatıp açınca yine aynısı oluyor bide 603 fp2 ye yükledim

Üst Alt