Kaçak Telefonlara Duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuncaycik

Üye
    Konu Sahibi
Kaçak Telefonlara Duyuru
Hepinizin bildiği gibi bu senenin sonunda kaçak telefonlar iptal olup artık bir çok kişi telefonsuz kalacak bunlardan biri siz olabilirsiniz.... kayıt yaptırdığınız taktirde sorun yok siz merak ediyorsanız aşşağıdaki linke tıklayarak sizin telefonunuzun kayıtlı olup olmadığına bakabilir böylelikle merakınızı giderebilirsiniz..... SAYGILAR...

YORUMLARINIZI OKUYACAĞIM....

FrontmaN

FrontmaN

Üye
telefonları nereden kayıt altına aldıracağız ?

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
nasıl adamlar bunlar ya bi bilgi vermezler şak diye telefonları kapatırlar.allah allah ya :off:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Sep 15 2005, 11:32 PM
telefonları nereden kayıt altına aldıracağız ?
[post=166300]Quoted post[/post]​

bana 13 ekimde sms ler başlayacak denmişti.Telekominikasyon kurumu tarafından

ars287duff

Üye
benim tüm cep telefonlarıma bulunamadı diyor ne anlama geliyor acaba

tsubasa

tsubasa

Üye
benimde bi tanesi bulunamadı nedemek acaba?

FrontmaN

FrontmaN

Üye
telefonlarınız spot veya kaçaktır o zaman ;)

tsubasa

tsubasa

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Sep 16 2005, 12:27 AM
telefonlarınız spot veya kaçaktır o zaman ;)
[post=166366]Quoted post[/post]​

Hımm...Bende oraya imei girince telefonunuz kaçaktır demesini bekliyodum,sadece kaçakların imeisi var orda sanıyodum,panik oldum benimki kaçak olmasına rağmen çıkmadı eyvah patladı telefon dedim bi an :)

msw

msw

Üye
tsubasa kardeş numaran bulunamadıysa kaçaktır...varsa garantilidir....herkese söylüyorum bunu...bulunamadı bu anlama geliyor

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evdeki tüm telefonlar bulunamadı diyor bizim.. :ehe:

ars287duff

Üye
ewet ne yapmamız gerekiyor şimdi benimde evdeki tüm telefonlar bulunamadı diyor.

serdar06288

serdar06288

Üye
valla ben baktım kayıt lı çıktı

Caine

Caine

Üye
bize msj cekeceklerde bizde gidip para verip kayıt edecezde, devletin kasasına paralar girecekte, sonra hırsızlar gene kaslar boşaltacakda, bankalar batacakda, insanların gene aç ve biçare kalacakta,işçim evine bir lokma ekmeği boynunu eğerek götürecekte :'( :vur: zıkkım yesin bu baştakilerrrr :gun:

warrior

Üye
Originally posted by Caine@Sep 20 2005, 12:58 AM
bize msj cekeceklerde bizde gidip para verip kayıt edecezde, devletin kasasına paralar girecekte, sonra hırsızlar gene kaslar boşaltacakda, bankalar batacakda, insanların gene aç ve biçare kalacakta,işçim evine bir lokma ekmeği boynunu eğerek götürecekte :'( :vur: zıkkım yesin bu baştakilerrrr :gun:
[post=171085]Quoted post[/post]​
aman abicim Rtük sitemizi falan kapatır :'( :haha:
NE Rtük ü yaa :ah:

ars287duff

Üye
bu adamlarda hiç akıl yok mantık yok sorulama sayfasında çıkan sonuca bak bulunamadı ne bulunamadı onu yazmıyorlar ayrıca madem bulunamadı, yaz oraya kardeşim telefonunuz sistemizde bulunamadı kayıt altına aldırmanız gerekmekte şu tarihler arasında şuraya başvurarak gerekli işlemleri yaptırın, bu ne bulunamadı.
bizden bi pok olmaz kardeşimm ollllllmaaaaaaaaaazzzzzz.

onlineman2

Üye
KArdeşim ben telefonun kaçak olmadıını bildiğim garanti belgesi olduğu halde IMEI sini yazıyom buraya yinede bulunamadı diyo nasıl iş anlamadım milletimi kandırıyolar napıolar ..

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by ars287duff@Sep 22 2005, 11:05 PM
bu adamlarda hiç akıl yok mantık yok sorulama sayfasında çıkan sonuca bak bulunamadı ne bulunamadı onu yazmıyorlar ayrıca madem bulunamadı, yaz oraya kardeşim telefonunuz sistemizde bulunamadı kayıt altına aldırmanız gerekmekte şu tarihler arasında şuraya başvurarak gerekli işlemleri yaptırın, bu ne bulunamadı.
bizden bi pok olmaz kardeşimm ollllllmaaaaaaaaaazzzzzz.
[post=174511]Quoted post[/post]​
o siteyi yapan arkadaşlar o kadar özenmemişler yani site yapmak gibi masrafları karşılamak amaçlı 5 ytl yi talep ediyolar. benim korktuğum bazı uyanıklar bu işe karışıpta paraları kendi hesaplarına aktarma olaylarına girmeleri ihtimal gibi görünüyo ama düşünmesi bile korkunç

symbianboy

Üye
telefon elimizde patlamasında :DD

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by symbianboy@Oct 26 2005, 09:22 PM
[post=199985]Quoted post[/post]​
tavsiyem paraları bankaya değil de faturalara veya kontörlere yansıtılması o zaman biraz da olsa zorlaşır nedersiniz

symbianboy

Üye
Originally posted by BRKNSR+Oct 26 2005, 09:33 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(BRKNSR &#064; Oct 26 2005, 09:33 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-symbianboy@Oct 26 2005, 09:22 PM
[post=199985]Quoted post[/post]​
tavsiyem paraları bankaya değil de faturalara veya kontörlere yansıtılması o zaman biraz da olsa zorlaşır nedersiniz
[post=200000]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
olsa iyi olur ama kolaylaşmazmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt