Öneri Kaçak s5 mini(arkasında gm800 yazıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
Kaçak s5 mini(arkasında gm800 yazıyor)
Kaçak galaxy s5 minim var bazı sıkıntılarım var androitten tam anlamıyorum telefonda hafıza 32 gb yazıyor aşağı iniyorum 12 mb var diyor birde kamerasınıda 16 mp yapıyorum ama cektiği fotoğraf çok dandik sanki 1 mp bunlar normalmi yada nasıl düzelebilir?

Kontrol

Kontrol

Üye
Kacak degil, kore malidir dediginiz.
Onlarin da belirli kaliteleri var, siz en alt seviyesini almissiniz.
Malesef yapacak birsey yok, bir an once elinizden cikartip orjinal 2.el bir telefon alin.

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama yüklemede bir sorun olurmu peki

Kontrol

Kontrol

Üye
Olmaz. Birebir ayni uygulamalari yuklersiniz.

egzantrik1453

Üye
Çakma kore ve çin malı telefonlar alınır. Yalnız almak için üstüne para da isterim. :)

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
Yok babane banane satmicam :D yani bilgilerniz içnn teşekkür ederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Telefonları Kullanmayın Sar Değerleri Çok Yüksek Kendi Sağlığınıza Önem Vermiyorsanız Başkasının Sağliğina Önem Verin Yapmayın Etmeyin Orjinal Telefon 1 Radyasyon Yayıyorsa O Cihaz 10 Radyasyon Yayar

• Beğen
Tepkiler: abandonware
victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
O Telefonları Kullanmayın Sar Değerleri Çok Yüksek Kendi Sağlığınıza Önem Vermiyorsanız Başkasının Sağliğina Önem Verin Yapmayın Etmeyin Orjinal Telefon 1 Radyasyon Yayıyorsa O Cihaz 10 Radyasyon Yayar
nasıl yani açarmısın biraz daha

nanotex

nanotex

Üye
nasıl yani açarmısın biraz daha
SAR değeri telefonun şebekeye bağlandığı zaman telefondan yayılan insan sağlığına zarar veren veya hücre yapısını bozan sinyaller olarak da yorumlayabiliriz, bir ölçü birimidir. Telefonu genelde cebinde taşıdığını ve erkek olduğunu varsayarsak testislerinin yakınında durduğu için kısırlığa kadar gider kardeşim.
Gerçi bayanlarda da farklı etkileri gösterir diyemeyiz. Sonuçta, tehlikeli.

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
SAR değeri telefonun şebekeye bağlandığı zaman telefondan yayılan insan sağlığına zarar veren veya hücre yapısını bozan sinyaller olarak da yorumlayabiliriz, bir ölçü birimidir. Telefonu genelde cebinde taşıdığını ve erkek olduğunu varsayarsak testislerinin yakınında durduğu için kısırlığa kadar gider kardeşim.
Gerçi bayanlarda da farklı etkileri gösterir diyemeyiz. Sonuçta, tehlikeli.
Teşekkürler kardeş.
kaçak ve aynı zamanda çakma telefona root atabilirmiyim nasıl olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Teşekkürler kardeş.
kaçak ve aynı zamanda çakma telefona root atabilirmiyim nasıl olur
Özel ROMlar Vardır İllaki Vardır Ama BuCihazlar Çok Kullanım Kitlesine Sahip Olmadikları İçin Bulmakta Zorlanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: victorysan
victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
Ben root demiştim rom ne? Birde telefonu bilgisayarsız rootlama diye bir program vardı(key master root) attım ama hala sistem dosyalArı silinmiyor root atınca silinmesi gerekmezmi?
Özel ROMlar Vardır İllaki Vardır Ama BuCihazlar Çok Kullanım Kitlesine Sahip Olmadikları İçin Bulmakta Zorlanabilirsin.
Şu telefonu bilgisayarsız root atma programı (key mater root) ile root attım başka bir şey yapmadım ve sistem dosyaları hala silinmiyor mesela opera miniyi silemiyorum gerçi ben menüden silmeye çalıştım böylemi oluyor yada bu uygulanın kullanımı nasıl?başka birşey indirmem gerekirmi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben root demiştim rom ne? Birde telefonu bilgisayarsız rootlama diye bir program vardı(key master root) attım ama hala sistem dosyalArı silinmiyor root atınca silinmesi gerekmezmi?

Şu telefonu bilgisayarsız root atma programı (key mater root) ile root attım başka bir şey yapmadım ve sistem dosyaları hala silinmiyor mesela opera miniyi silemiyorum gerçi ben menüden silmeye çalıştım böylemi oluyor yada bu uygulanın kullanımı nasıl?başka birşey indirmem gerekirmi
O Kadarını Anlamam Ben Symbian Kullanıyorum

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
Symbian iyidir iyi.helede 5800 xm neyse.

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
kore mali telefonları framaroot ile pc olmadan rootlayabilirsin , rom da senin android versiyonun 4.2 diyelim sen 4.4 e yükseltmen için indirecegin dosyadır rom. Ama kore mali telefonlara uyumlu rom bulman çok zor

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
kore mali telefonları framaroot ile pc olmadan rootlayabilirsin , rom da senin android versiyonun 4.2 diyelim sen 4.4 e yükseltmen için indirecegin dosyadır rom. Ama kore mali telefonlara uyumlu rom bulman çok zor
Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Black-GhosT
olcay 38

olcay 38

Üye
arkadaslar bende kore note 3 var o key root master ile root atsam olut mu her seferinde sans degisiyor %80 de oldu %50de

victorysan

victorysan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bende kore note 3 var o key root master ile root atsam olut mu her seferinde sans degisiyor %80 de oldu %50de
Googlee mgyun yaz cikan cince bir sayfa olacak o sayfadan romaster su uygulamasini indir (adi yanlis olabilir ama romaster su olsa gerek) kur ve programdaki ayicigin altidaki yaziya tikla kacaklara root atiyor

king662002

king662002

Üye
Bendede kore S5 vardı SM6900H diye sammobilede stock rom buldum bugun odin ile yükliycem Root a gelice rootlamak kolay play store superuser indir veya internetten kinguser bunlardam birini indirirsen cihazin rootlarir ayni zamanda izinleri aktiflestirmelisin bendeki kore s5 direk rootlu geldi bana internetten almistim

Üst Alt