kabus görmediğim gece yok

Sponsorlu Bağlantılar

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
güzel kardeşim bazı arkadaşlar olumlu yorumlar yapmış dikkate al. + olarak yatmadan önce tel. Elinden bırak. Tel la uyuma. Elma ve türk kahvesi mide yi rahatlatır. Yatmadan önce ikisinden birini dene . Eğer yine tekrarlıyo sa kan testi yaptır anemi rahatsızlığı uykuda bağırmaya kadar rahatsızlık veriyor. Allah şimdiden şifa versin.

tel ile uyumuyorum türk kahvesi bulamam bulsamda yapamam çünkü çobanım elma bulabilirimde midenin kabus görmekle ne alakası var? ayrıca çok yemek yemiyorum yesemde üstüne hemen uyumuyorum

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Muhsin seni az çok tanıyorum sayılır, hani yaptığın işte öyle pek sıkıntılı bir iş değil ama yine de bildiğim bilgileri seninle paylaşmak istiyorum; Bu tür rüyalar genelde stres altındaki ruh halimizin durumunu, yani bir nevi rahatsızlığımızı yansıtmaktadır kardeşim. Bizler her ne kadar bu durumu kabullenmemekte ısrar etsek de, bu bir rahatsızlıktır ve buna bilinçaltı kaygılarımızdaki artışlar neden olmaktadır.

Zaten bilim adamları, sıklıkla kabus görenlerin pek çoğunun farklı psikolojik rahatsızlıklarının olduğunu saptamışlardır. Yanlış anlama lütfen, hastasın demiyorum ama, en kısa zaman da bir doktora görünmeni tavsiye ediyorum. Genel olarak terapiler sonrasında bilinçaltı kendini yavaş yavaş boşalttığı için rüyaların görülme sıklığı da azalıyor. Geçmiş olsun. :)

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Arkadaş bu gün rüyamda nerdeyse ölüyordum lünaparkta ama zevk aldım rüyadan. Yav rüyadan korkma uyanınca zevk al. Beleş sinema. Korkumu dersin, Aşkmı dersin, Aksyonmu aklına ne gelirse 7D izliyon :D bence allahın bize verdiği en büyük nimetlerden.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaş bu gün rüyamda nerdeyse ölüyordum lünaparkta ama zevk aldım rüyadan. Yav rüyadan korkma uyanınca zevk al. Beleş sinema. Korkumu dersin, Aşkmı dersin, Aksyonmu aklına ne gelirse 7D izliyon :D bence allahın bize verdiği en büyük nimetlerden.
Hiç kabus görmemişsin sanırım. :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
usta ben her gece bütün bildiğim duaları okurum öyle yatarım.bugüne kadar doğru dürüst kabus görmedim cenabetlik hariç.

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
Muhsin seni az çok tanıyorum sayılır, hani yaptığın işte öyle pek sıkıntılı bir iş değil ama yine de bildiğim bilgileri seninle paylaşmak istiyorum; Bu tür rüyalar genelde stres altındaki ruh halimizin durumunu, yani bir nevi rahatsızlığımızı yansıtmaktadır kardeşim. Bizler her ne kadar bu durumu kabullenmemekte ısrar etsek de, bu bir rahatsızlıktır ve buna bilinçaltı kaygılarımızdaki artışlar neden olmaktadır.

Zaten bilim adamları, sıklıkla kabus görenlerin pek çoğunun farklı psikolojik rahatsızlıklarının olduğunu saptamışlardır. Yanlış anlama lütfen, hastasın demiyorum ama, en kısa zaman da bir doktora görünmeni tavsiye ediyorum. Genel olarak terapiler sonrasında bilinçaltı kendini yavaş yavaş boşalttığı için rüyaların görülme sıklığı da azalıyor. Geçmiş olsun. :)

sağolsın vakit bulursam giderim ancak benim merak ettiğim neden sadece sırt üstü iken görüyorum mesela biraz önce yine sırt üstü yatmıştım uykuya tam dalmadan kabus göreceğimi hissetim hemen sağ tarfıma döndüm kabustan eser kalmadı.
bide beni unutmadığın için sağol yanlış hatırlamıyorsam kısaltılmış küfür kullanmıştım anında banladılar bende insan önce bi uyarır deyip sinirlenmiştim işte geçen çarşamba sinirim geçti :)

baba her zamanda basit kabuslar olmuyor bazen gerçek dünyada yaşanan olaylar gelebiliyor kabusa mesela son günlerde yayınlanan bir çok işidin kafa kesme haberlerini okudum bilinçaltına yerleşmiş olacakki geçen işidlinin biri kabusta kafamı kesiyordu zor uyandım uyandıktn sonrada boynumu konrol ettim o derece yani :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Kardeşim sen cobansin bbn tanidiqim çobanlar sıkıntili insanlar yilandan korkmaz tek yasar cesur o tipler bu arada uzuvun üstüne yatmak mekruhtur seytanin bir hilesi olabilir sana ama saq yatiosan rahat ol bende öyle kabuslar gorurumki uyandiqimda harbidwn nefes nefese kalmisim kalbim patpat dercesine ama bunu ilk defa bursa dile getirdim fakat bn ruyalarimi yonetebiliorum azda olsa ;)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Rica ederim. Neden sırt üstü yattığında görüyorsun, inan bu konuda hiç bir fikrim yok. :bilmm Ama sünnet üzere uyumak her zaman iyidir. :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Aynen ben sağa yatıp uyuyorum, aslında bu duvarın konumuyla ilgili ne taraftaysa oraya doğru
aynen öyle ben uykum yoksa da sağa doğru dönüp uzansam bile bi süre sonra uyurum :bilmm + duvar sağ tarafında kalıyor :kıskıs:Ayriyeten konu sahibi kardeşimizin tavsiye edilen mantıklı yöntemleri denemesini çözüm bulamaz ise doktora gitmesini tavsiye ederim ki biz insanoğlunun ruhen ve bedenen görüp geçirdiklerimiz an ve an bilinçaltımızca kayıt altına alınıyor bu da ilerleyen zamanlarda gerek uyku halinde gerekse karanlık ortamlarda ansızın göz önünde canlandırılıyormuşcasına yahut ansızın belirme gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz tamamen psikolojik bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum; bu sorunun da neden ve niçin olduğu konusunda kesin bi kanıya varmak için konu sahibi arkadaşımızla uzun soluklu bi geçmişe yönelik sohbete ihtiyaç var yani geçmişte yaşamış olduğu bir olay yahut izlediği bir film vb bilinçaltına yer edip uyku halinde kabus görmeyi tetikliyor olabilir bilemiyoruz en iyisi doktora gitmek :bilmm

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kafalar güzel yine :D hacı ilk önce yemek yiyorsan yatakta bu huyundan vazgeç ben bi kere oturma odasında uyuyakaldım ünideyken film izlerken birşeyler yemiştim orda sızmışım sabaha karşı beni bi dürttüler tuvalete giderken ev arkadaşımı kapıda bekletiyodum o derece tırsmıştım :D Yani eğer öyle birşey varsa vazgeç yatağını yadırgıyor olabilirsin. Tabiki herşeyin başı psikolojiyle alakalı bir durum çarşaflarını değiştir farklı yerde uyumayı dene devam ederse bi doktora görün.

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
kafalar güzel yine :D hacı ilk önce yemek yiyorsan yatakta bu huyundan vazgeç ben bi kere oturma odasında uyuyakaldım ünideyken film izlerken birşeyler yemiştim orda sızmışım sabaha karşı beni bi dürttüler tuvalete giderken ev arkadaşımı kapıda bekletiyodum o derece tırsmıştım :D Yani eğer öyle birşey varsa vazgeç yatağını yadırgıyor olabilirsin. Tabiki herşeyin başı psikolojiyle alakalı bir durum çarşaflarını değiştir farklı yerde uyumayı dene devam ederse bi doktora görün.

mübarek yöneticisin ama mesajları okumuyon he ne evi ne filmi ne yatağı :D

zombaka

zombaka

Üye
bakış açını sevdim

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
viran06

viran06

Üye
Kardes karabasandir. Nefes darligi var mi? Bir kulak burun bogaz doktoruna basvur.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
yastığın altına kesici alet koy cinler periler korkarmış diyorlar. ben nacak koyardım cinlere perilere inandığımdan değil
insan güvende olduğu hisediyor
Cinler Onlardanmı Korkacak? Cinler Besmeleden Korkarlar Bıçakta Neymiş?

viran06

viran06

Üye
Cinler metaldan korkar.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

Üst Alt