kabus görmediğim gece yok

Sponsorlu Bağlantılar

muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi
kabus görmediğim gece yok
sorun şu sırt üstü yatamıyorum 10 dk geçmez kabus görüyorum yani test ettim kaç kez her seferinde kabus gördüm bazı kere kabusta olduğumu anladığım halde uyanamıyorum kabusları araştıran bilim adamları olsa benden daha iyi bir denek bulamazlardı beyler sorun bendemi yoksa normal bişeymi?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
yas kac?
oncedende varmiydi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
doktora gitmenin vakti gelmemiş daha anlaşılan(!)

sailfish

sailfish

Üye
Söyliyeceğim biraz karıkoca lafı olsada doğruluğu kesin değildir yatmadan önce yemeği fazla yediysen veya karnın tam dolu iken vücut hazmetmeden yattıysan olabiliyormuş.

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Sag omuzunun üstüne yat

Invoke

Invoke

Üye
7 evden 7 kurbanın 7 çift gözünü topla. Bir kazanda kaynat. 40 kaba böl. 40 haneye dağıt.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61, TheDarkStar7, -Börteçine- ve 5 diğerleri
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
yastığın altına kesici alet koy cinler periler korkarmış diyorlar. ben nacak koyardım cinlere perilere inandığımdan değil
insan güvende olduğu hisediyor

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve 0MG90
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: haydaravısyon
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
yastığın altına kesici alet koy cinler periler korkarmış diyorlar. ben nacak koyardım cinlere perilere inandığımdan değil
abi ben sana hizar hediye ediyim lazim olur

• Beğen
Tepkiler: haydaravısyon
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Sağ tarafa ve abdestli yatmaya özen göster.
Günlük hayatta çok küfür ediyoruz, kalp kırıyoruz, şiddet görüntüleri görüyoruz buda bilinçaltımıza yerlesiyor.
abi ben sana hizar hediye ediyim lazim olur

Motorlu testere daha şık durur bence :)

BrainHacker

BrainHacker

Üye
muhsin15

muhsin15

Üye
    Konu Sahibi

cinler periler kabus göstermek için her seferinde benim sırt üstü yatmamımı bekliyorlar?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Sağ tarafa ve abdestli yatmaya özen göster.
Günlük hayatta çok küfür ediyoruz, kalp kırıyoruz, şiddet görüntüleri görüyoruz buda bilinçaltımıza yerlesiyor.

Motorlu testere daha şık durur bence :)
bizim burda hızar derlerde, hani benzinli kucukde yag deposu olan

sempaticafe

Üye
güzel kardeşim bazı arkadaşlar olumlu yorumlar yapmış dikkate al. + olarak yatmadan önce tel. Elinden bırak. Tel la uyuma. Elma ve türk kahvesi mide yi rahatlatır. Yatmadan önce ikisinden birini dene . Eğer yine tekrarlıyo sa kan testi yaptır anemi rahatsızlığı uykuda bağırmaya kadar rahatsızlık veriyor. Allah şimdiden şifa versin.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
güzel kardeşim bazı arkadaşlar olumlu yorumlar yapmış dikkate al. + olarak yatmadan önce tel. Elinden bırak. Tel la uyuma. Elma ve türk kahvesi mide yi rahatlatır. Yatmadan önce ikisinden birini dene . Eğer yine tekrarlıyo sa kan testi yaptır anemi rahatsızlığı uykuda bağırmaya kadar rahatsızlık veriyor. Allah şimdiden şifa versin.

Kahve içerse uykusu kaçar gider.
Aferin çok güzel şeyler tavsiye ediyorsun :)

sempaticafe

Üye
haklısin fatih kardeşim. Senin Uykunu kaçıran kafein belki bizim uykumuzu kaçırmıyor aksine sindirim sistemimizi rahatlatıyor olabilir. Yatağa gitmeden değil yemekten sonra içer bi dener. Tabi önce dua sonra uyku felak nas herşeye yeter. Dene sin kardeşimiz allahın izni ile atlatır. Sen kahve olayına takılma.

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

Üst Alt