Kabız Civciv Cfw - Rm 356 V60.0.003 - C6 V41

Sponsorlu Bağlantılar

Razer35

Razer35

Üye
Kardeşim yarın msn uzerınden konuşsak.ozelden msn ver kardeşm.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
msn kullanmıyorum facebooktan konuşabiliriz :oke:

Razer35

Razer35

Üye
Olur.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
tamam yarın eklerim ben seni

Razer35

Razer35

Üye
Tamam kardeşm.İyi geceler.Öğle bulamazsan Samet Tavlı diye arat.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
tamam iyi geceler

dj_onur

dj_onur

Üye
Farklı usb kullan kasann arka grslerı bide flas atmadan önce tele format at skntı olmaz ovı suit yerne nokia pc suit ı kur sorun kalmaz kesnlkle local mof falan ;)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Farklı usb kullan kasann arka grslerı bide flas atmadan önce tele format at skntı olmaz ovı suit yerne nokia pc suit ı kur sorun kalmaz kesnlkle local mof falan ;)

aa evet bunları söylemek aklıma gelmedi benim

Razer35

Razer35

Üye
Kardeşim şu işi yapalım

Razer35

Razer35

Üye
Daha Yeni Denedim Her Şeyi Yapıyorum En Sonunda Tlefonu Açıyoruz Yaa Hani Orda Not Fount HAtası Veriyo:(

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
ya bu not found hatası ovi suite olmamasından kaynaklanır yaa başka nedeni yok :hmmm

Razer35

Razer35

Üye
Onuda 0dan kurdum

Razer35

Razer35

Üye
kardeşim deniyorum inşallah olur ama bir sorun daha var benim telefon v52.0.007 onu nasıl v60 yaparım?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
sen v60 bir cfw/ofw yüklersen olur yani bu cfw yi yükleyince v60 yapçan telefonunu

Razer35

Razer35

Üye
Sağol Kardeşim Olmazsa Gene Kafanı Ütülerim:)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
yok canım estağfurullah :) bak eğer olmasa ne yap biliyor musun şimdi bütün jaf falan programları sil tekrar dene eğer öyle de olmazsa ben bilgisayarı açınca konuşuruz

Razer35

Razer35

Üye
Kardeşim Olmuyo Olmuyo Olmuyo Nalet Olası Şey:off:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi tüm programları sil sonra ilk ovi suite i yükle ve yüklendikren sonra telefon açık bir şekilde usb ile bağla ve telefonunu tanısın ovi suite programı sonra jafı falan yükle ve tekrar dene

Üst Alt