Kabız Civciv Cfw - Rm 356 V60.0.003 - C6 V41

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Peki buluş yapan insanlar niye kendi isimlerini icatlara koyuyorlar?

----------Eklendi @ 17:03:32 ---------- Yazıldı @ 17:02:11 ----------

Arkadaş CFW'ye icat yapmış gibi isim veriyor. Bu çok doğal.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Öyleyse neden insanlar kabız civciv diye bi araba markası çıkarmıyorlar.
Bu, Kapağına bakarak kitap seçmekten çok şuna benziyor. "Bir giyim mağazasından alacağınız bir elbiseyi üzerinizde denemeden almaya veya o elbiseyi deneseniz de yakışmadığını gördüğünüz halde satın almaya." Ve söylediğim gibi isminden dolayı bir çok insan cfwyi yüklemekten vazgeçecektir... Neyse önemli değil. Sadece çalışmalarını güzel bir imzayla etiketlemek daha güzel olabilirdi derim. Sana çalışmalarında başarılar

hala anlayamıyorum ya. Neden ismine göre seçiyosun da içeriğini direk yok sayıyorsun. Şimdi bu Kabız Civcvi fw de kaç yerde var ? Ben seöyleyeyim sadece 3 yerde var. Açılış ekranında, kapanış ekranında ve *#0000# yazınca orada yazıyor. Bu 3 şeyin seni rahatsız etmemesi gerekir. *#0000# yazılım güncellemesi olmadığı için ona girmezsin. Geriye açılış ve kapanış ekranı kalıyor. onalrı da değiştirme yöntemleri var. Beğenmeyen birisi olursa değiştirebilir.

----------Eklendi @ 18:04:31 ---------- Yazıldı @ 18:02:39 ----------

Peki buluş yapan insanlar niye kendi isimlerini icatlara koyuyorlar?

----------Eklendi @ 17:03:32 ---------- Yazıldı @ 17:02:11 ----------

Arkadaş CFW'ye icat yapmış gibi isim veriyor. Bu çok doğal.

Bilseydim başka isimli yapardım cfw yi ne bileyim. gereksiz bir tepki var. Kendime orjinal bir nick buldum. cfw ye koyayım dedim. şu işe bak :(

anılbaran

anılbaran

Üye
boşver sen sıkma canını :spr

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
RaZoR_03

RaZoR_03

Üye
arakdaşlar bu cfy inasıl kuracağız ilk defa cfw kuracağımda.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
bak bilgisayarında olması gerekenler pc suite programı, cfw dosyaları, jaf.bunları kesinlikle yüklemen gerek.
işte jaf programı o klasördeki söylenenleri yap. :oke:

1- ilk olarak telefonunu kapat ve bilgisayarına usb ile bağla masaüstü kullanıyorsan arkadaki girişlere tak.
2- jaf programını kur. OGM_JAF_PKEY_Emulator_v3 programını aç go de. jaf programı açılcak.
3- bb5 e tıkla. offline ı seç.
4-seçtikten sonra sırasıyla dead usb manual flash ve factory set i de seç.
5- mcu yazan yere tıkla c0r yazan dosyayı seç. eğer dosyayı bulamazsa dosya uzantısı c00 diye kaydedilmiştir. onu c0r yap.
6-ppm yazan yere tıkla rofs2 dosyasını seç.
7- ape variant a tıkla uda.fpsx dosyasını seç.
8- ardından flash a bas.
9- bastığın anda bir uyarı gelecek. evet de. bi 15 saniye sonra bir daha uyarı gelecek. ona da evet de ve ardından telefonun açma/kapama tuşuna bir kez bas. uzun basma sadece bas çek.
10- sonra yüklenecek.
11- pin kodu sorduğu zaman usb yi çıkarabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Rock_in_Rollx2
RaZoR_03

RaZoR_03

Üye
bak bilgisayarında olması gerekenler pc suite programı, cfw dosyaları, jaf.bunları kesinlikle yüklemen gerek.
işte jaf programı o klasördeki söylenenleri yap. :oke:

1- ilk olarak telefonunu kapat ve bilgisayarına usb ile bağla masaüstü kullanıyorsan arkadaki girişlere tak.
2- jaf programını kur. OGM_JAF_PKEY_Emulator_v3 programını aç go de. jaf programı açılcak.
3- bb5 e tıkla. offline ı seç.
4-seçtikten sonra sırasıyla dead usb manual flash ve factory set i de seç.
5- mcu yazan yere tıkla c0r yazan dosyayı seç. eğer dosyayı bulamazsa dosya uzantısı c00 diye kaydedilmiştir. onu c0r yap.
6-ppm yazan yere tıkla rofs2 dosyasını seç.
7- ape variant a tıkla uda.fpsx dosyasını seç.
8- ardından flash a bas.
9- bastığın anda bir uyarı gelecek. evet de. bi 15 saniye sonra bir daha uyarı gelecek. ona da evet de ve ardından telefonun açma/kapama tuşuna bir kez bas. uzun basma sadece bas çek.
10- sonra yüklenecek.
11- pin kodu sorduğu zaman usb yi çıkarabilirsin

Şu an indiriyorum deniyeceğim takıldıgım yerlerde yazarım yardımcı olursanız sevnirim ayrıca telefon şarj da iken bu işlemi yapsam bir sakıncası olurmu ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Şu an indiriyorum deniyeceğim takıldıgım yerlerde yazarım yardımcı olursanız sevnirim ayrıca telefon şarj da iken bu işlemi yapsam bir sakıncası olurmu ?

şarjda iken yapma sakın :nono:

*-king-*

*-king-*

Üye
tebrik ederim inşallah devamı gelir :oke: :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
esqalsiz

esqalsiz

Üye
bu acıls kapans ekranları ;D cok orjnal ooov set's yani bunuda unutmayalm ;)

RaZoR_03

RaZoR_03

Üye
teşekkür ederim kurdum şu an gayet güzel geldi elinize kolunuza sağlık :)

grot78

Üye
kabız civciv cwf güzel olmuş, hocandan tam not :oke: ödevlerinde de aynı başarıyı görmek isterim :)

Symbian Modder

Üye
tebrik ederim dostum.

Üst Alt