K750i - W800i -- Araniyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
K750i - W800i -- Araniyor
İzmir içi K750i - W800i arıyorum. Garantili telefon tercihimdir. İsteyen olursa 6670 le takasta olabilir. Msn adresimden ulaşabilirsiniz__ [email protected]

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6670'e ne istiyorsun?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wışşş usta hala arıosun ha

RockFord Fosgate

Üye
olum metın gıttıgıdıyorda war nıye almıyon ya????

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu tek olarak satmayı düşünmüyom.Ama K750i bulduktan sonra bunu satıp onu alacam. Ayrıca internet üzerinden alışweriş etmeyi istemiyorum. Malı görerek almak herzaman en iyisidir.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bence k750i alma sonra w800i almak isteyeceksin herkese böyle oluyo alma bence banada böyle oldu

cepix

cepix

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 15 2005, 08&#58;31 PM) [post=228401]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bence k750i alma sonra w800i almak isteyeceksin herkese böyle oluyo alma bence banada böyle oldu
[/b][/quote]
Bencede Almışken w800 Al...

metintekin2

Üye
Hiç satan yokmu yahu

RockFord Fosgate

Üye
olum mıllet satrken almıyon sonra aranıyon&#33;&#33;&#33;&#33;

C@N

C@N

Üye
bende var ne kadar verirsin fakat ben takasa girmem

RockFord Fosgate

Üye
heh sansa bak cıktı bı tane:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
RockFord Fosgate;

Bunlar ne biçim mesajlar ya.. Satan sen değilsin alan sen değilsin o zaman yorum yapma..&#33;&#33;&#33; Zaten yeni kurallar gelecek 2. ele.. Sadece alıcı olan yorum yapacak hayırlı alışverişler falan yasak olacak..

Sende geyik yapamayacan..&#33;&#33;&#33;

RockFord Fosgate

Üye
ya metın benım kuzenım dogal olarak benı de ılgılendırıyor ama kurallar geregı boylese yapmayız&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;geyık yapan yok yanı &#33;&#33;&#33;

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Olabilir kuzeninse açarsın telefonu konuşursun forum aracılığıyla değil..&#33;&#33;&#33;

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
Tamam beyler tartışmayalım da konumuza dönelim.

Cantuzla sendeki K750i garantili faturalı kutulu vs.. mi? Resmini yollarmısın telin. Kaç para istiyon? İzmirin neresinde oturuyon?

Cewapları bekliyom.

C@N

C@N

Üye
benimki garantili faturalı kvk dan telefon eylul bası gibi alındı hiç bi problemi yok cizik fln da bi tane bulamazsın ztn benim satmaya pek niyetim yok ama sen ne fiyat weriyosun ona gore bornova bu arada

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın anlattığına göre baya temiz heralde. Bende bornowada oturuyom Sen takas istemiyomusun? Takas olmazsa benim cihazı elden yada siteden satmam lazım. Çünkü telefoncular ölü para weriyolar. Sen kaç istiyon telefonuna? Bi fiyat söle ona göre konuşalım.

serrrrcan

Üye
k750 ile takas edelim
kutuda garantili çok temiz

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
w800 war satılık ekliorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...