July Player v1.01 Signed S60v3/v5 with 12.08.2010

Sponsorlu Bağlantılar

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
July Player v1.01 Signed S60v3/v5 with 12.08.2010

Tüm kredi orijinal tedarikçi n rusall n derin gidiyor
CorePlayer A rakip

Özellikler ... .... hemen her şeyi çalış
mp4, flv, f4v, mov, mkv, avi, asf, divx, wmv, m4e, m4v, 3gp, 3 gpp, vob, mpg, mpeg, h263, h264, ts, ac3, maymun, mp3, m4a, wma, FLAC , AMR, AAC, dat, wv ogg.
.
cep video dosyaları veya dosya explorer tarzı kullanmak için tarayın.
.
Dil .. ENG

.
Yaklaşık n kendi dezavantajları
onun python tabanlı OTOMATİK COUNTER .... o 00001 den 99999 dek anahtar üzerine hits kadar sayar, DENEME N HATA ....[ red] n anlaşırlar, 34000plus n sayma benim için bir acı .... 10 saat thats ... hiçbir çatlak yok ... daha çok hata, arka planda sayaç .... o hata herşeyin gibi .... telefon sistemi yeniden başlatmanız gerekiyor arasında atlamak için kullanamazsınız gibi ... .. Ama tekrar SON COUNT .... dan devam ettirebilirsiniz
.
çok kullanışlı tavsiye .... U DA çok çok BAG-TAM HASTALARDA .... OF IF KULLANIMI
bir istek .... tüm deha buradan n ..... A ..... ii ile gelip ortalama kullanıcı dostu çatlamak
.
orada video oynatma süresi .... i b bazı kap henüz kontrol etmediğim olsa ..... bir Xplore tipi 3sn kurulu msg vardır kayıtsız ..... hala faydalı ,..... jus eğer ..

Nasıl ya karşı kullanmak için ...
Install iki dosya. I) c götürmek (Python TABANLI okumak kullanarak m
ur secman kullanarak eğer Anasayfa ROMPatcher n sakatlar kapakları, () eşdeğer adımı
Başlangıç oyuncu AL VE UNLOCK .. gidin
o zaman bu, n Gezinin .. açık n tıklayın açıldı şeklinde bırakın Ve bitti, saymak acı beklemek n ur başlayacaktır çok

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kral2580, komandogokhan, bohhy5230 ve 10 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
İnşallah çalışır.daha önce paylaşmıştınız.

abandon1990

Üye
hangı dosyaları ındırcez ?

mertderin

Üye
Ben avi oynatacak program bulma umudumu çoktan kaybettim ama teşekkürler.
Keşke yazıların ingilizcesini de koysaydın.

alicavush

Üye
yahu ben hiç bir şey anlamadım :(

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
beyler sorunsuz çalışıyor emege teşekkür yeter

--------------- Ekleme ---------------

sorularınız varsa yardımsı olayım

yiğitsaraç

Üye
nasıl kuracaz bunu ?

nonamex

Üye
Telefona kurduğum halde düzgün çalışmadı (5800)

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
bunu kurman için oncelikle telinde Python Uygulamalarından yüklemen gerekli Symbian v9.4 Serisi Python Uygulamaları bölümünden yükleye bilirsiniz.

onra July Player v1 yükleyin ardından july brut yükleyin sonra python programından üreterek july playeri lisanslayın hayırlı olsun

be not olarak yukarıdaki hatalı ve anlamsız bilgiler içinde özür dilerim

aswerth

aswerth

Üye
Ben avi oynatacak program bulma umudumu çoktan kaybettim ama teşekkürler.
Keşke yazıların ingilizcesini de koysaydın.

Ya ingilizcesini koy, ya da hiç koyma bence...Zaten kimse okumuyor açıklamaları,sadece hangi dosya türlerini tanıdığını bilsek yeterli :) Google translate şu an için diğer dilleri ingilizceye çevirmek dışında hiç bir işe yaramıyor bence ;)

Program için çok teşekkür ederim,telefonun şarjı dolsun hemen deneyeceğim.Kaç gündür doğru düzgün bi video program arıyorum...Corecodec player s60v5'te çalışsa çok güzel olacak aslında :)

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
smartmovie dene core 1.36 bunlardaha iyi aslında

--------------- Ekleme ---------------

smartmovie ve core 1.36 bu programdan daha iyi

aswerth

aswerth

Üye
Core Player'ı çalıştıramadım ben X6'da...Yükleniyor ama beyaz ekran geliyor... :/

Bu program çalıştı ama programı yapamadım :D Eğer sadece açılışta 3 sn bekletecekse oyle kullanabilirim :D

Not:Video oynatmaya başladıktan sonra nasıl çıkılıyor?Menu tuşuna basınca da çıkılmıyor :/

nereharme

nereharme

Üye
5800 da denedim brut-july pyhton programı kurulduğu halde açılmıyor. Onun için trial çalışıyor fakat duraklayarak çalışıyor. Ayrıca virtual keyboard yüklü olması gerek yoksa menü açılmıyor. Fakat diğer telefonlar için nasıldır onu deneyenler yazsın. Teşekkürler

asalakcan

asalakcan

Üye
güzele benzio indirelim bakalım :)

sputnik35

Üye
eğer 5800' a sahipseniz indirmeyin. program hiçbir işe yaramıyor. görüntü çok yavaş ilerliyor.. 3gp formatındaki videoları bile doğru düzgün oynatmıyor. Yine de yükleyen arkadaşa teşekkür ederim.

kurtay74

Üye
eline sağlık payaşım için teşekkürler

djomerrr

Üye
Evet bende 5800 a yükledim tam avi formatını açıyo sevineyim derken çok yavaş oynatıyo 5800 sahibi iseniz hiç bulaşmayın derim beş para etmez....

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tşkr

samuray_jack65

samuray_jack65

Üye
Valla birşey anlamadım ama bi deniyelim sağol

stoch94

Üye
saolasn

Üst Alt