JulyPlayer 1.01 Symbian S60v5 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

mancukya

Üye
Program daha beta üstelikde sorunlu gec tepki verme kesik oynatma vs vs birde utanmaz programci elaman beta programi satmaya kalkiyor ne uyanik kisiler var.
Ayrica Smart movie 4.15 kesiklik cok az yapiyor bu sorunu yasiyan arkadas icin söylüyorum sorunu baska yerde ara.
Bu arada hangi program olursa olsun Nokia grafik hizlandirma destegini sunmazsa adam gibi seyredemeyiz
Core player ise hala bir ton yalan söylüyor resmi sitelerinde 20 tane üst üste tarih verip sonrasinda es gecmisler.

--------------- Ekleme ---------------

Bir eklenti daha yapayim programi muhtemelen guyu ve smartmovie programlarindan oynayipda yapmaya kalkmis.

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
ya şidi core codec player her türlü videoyu artı en büyük özelliği bence her çözünürlükteki videoyu oynatıyor e 5800 zaten kendiçözünürlüğündeki videoyu oynatıyor (640*480) ne gerek var bu programa eğer filmleri dönüştürceksem ? bu formata? boşuna uğraş abi filmi videoyu atıp izlicen bu olcak smartmoviede aynı converter converter sıkıldık core codec lazım :) beklicez

dakturk

dakturk

Üye
deneme süreli demo programmı açıklarmısınız lütfen

emree17

emree17

Üye
sağol.

aydin_engin2003

Üye
Teşekkürler

pasa641

Üye
sağolasın güzel prg.

mir70tr

Üye
Tesekkürler

niccor13

niccor13

Üye
eyvallah abi sağol

ilhanizma2

ilhanizma2

Üye
paylaşımın için teşekürler de bakıyorum bi sürü arkadaş programı kurmadan yada indirmeden teşekürler yazıp kaçmış arkadaşım program değil ve satın al diyor ne yani eğer deneme sürümüyse betaysa neden satın al desin lütfen bir şeyi öğrenin sonrada paylaşın yada tam açıklamasını yapın bu promgram traildir :off:

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
paylaşımın için teşekürler de bakıyorum bi sürü arkadaş programı kurmadan yada indirmeden teşekürler yazıp kaçmış arkadaşım program değil ve satın al diyor ne yani eğer deneme sürümüyse betaysa neden satın al desin lütfen bir şeyi öğrenin sonrada paylaşın yada tam açıklamasını yapın bu promgram traildir :off:

Uygulamanın deneme sürümü olduğunu ilk mesajda belirttim.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:oke:

one007

Üye
ya arkadaşım deneme sürümünü burada paylaşma o zaman...
insanlar çalışan pro istiyor ilk sayfada belirttim ne demek yaaa
hala mantıksız tavırlar sergiliyorsunuz...
Başlığında madem deneme sürümü diye belirteceksin...

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşım deneme sürümünü burada paylaşma o zaman...
insanlar çalışan pro istiyor ilk sayfada belirttim ne demek yaaa
hala mantıksız tavırlar sergiliyorsunuz...
Başlığında madem deneme sürümü diye belirteceksin...

Beyenmiyorsanız indirip kullanmayın kimse sizi zorlamıyor, konu başlığına deneme sürümü yazma gibi bir zorunluluğum yok konu içinde belirtmem yeterli olmuyorsa o sizin probleminiz.

JayJayyy

Üye
açmadığı video yok ama trial

aytac2121

Üye
lisansı yok bunun aktivasyon ****** felan yok mu?

zelihanur

zelihanur

Üye
çok teşekkür

enka

enka

Üye
bizemet fuleeyin ozaman cok hora gececek

alicavush

Üye
Beyenmiyorsanız indirip kullanmayın kimse sizi zorlamıyor, konu başlığına deneme sürümü yazma gibi bir zorunluluğum yok konu içinde belirtmem yeterli olmuyorsa o sizin probleminiz.
Arkadaşım teşekkür ederim en azından böyle bir programın varlığını ve niteliklerini öğrendik

Üst Alt