Joikusoft JoikuSpot Premium v3.0.921 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned [Orijinal Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Joikusoft JoikuSpot Premium v3.0.921 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned [Orijinal Türkçe]

Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: atakan25, korkusuzmaraz, Lacoste ve 21 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

cgunday

Üye
ellerine sağlıkk.
belki 2 aydır arıyodum. demek ki yanlış yerde arıyomuşum :)

alper600

Üye
kablosuz ağ olarak gösteriyor ama bağlanınca internete giremiyor

ankarali6600

ankarali6600

Üye
çok teşekkür ederim gerçekten çok işime yaradı.devamlarını bekliyorum....

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
teşekkürler bi bakiim

maleguard

maleguard

Üye
teşekkürler süper bi program:oke:

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
bencede

freemen

freemen

Üye
paylasım ıcın sagol,baglantı yapıldıgında programın yapımcı sıtesı acılıyor,ne yapmamız gerek diger sayfalara gıdebılmek ıcın

Ykaraca

Ykaraca

Üye
Teşekkürler...:pro:

zazaza

Üye
arkadaslar eski surumuyle fark nedir? ayrica mu?

shark34uk

Üye
Ayarlara gir orda landing page veya ona benzer bisey yazar onu degistir sorun kalkar.

erhan.55

Üye
sertifika sorunu verıyor bununla ılgı biligisi olan arkadaşlardan yardım beklıyorum

zazaza

Üye
bende eski versiyonu var hala da kullaniyorum hem de ama fark varmi acaba musait bir zamanda kurar denerim bilen yoksa

zazaza

Üye
acikcasi arada fark goremedim. tek fark eski versiyonda ag adina istedignizi veriyorsunuz ama yenisinde basina joikuspot yaziyor. onun disinda cok uzun sure kullanmadim ama fark da goremedim

gokhuns

Üye
thanks

ercn7

Üye
signed yapablirmi biri opda sertifika vermiyor acil signed lazım

Üst Alt