Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

• 4 Kasım 2010
  • 26018 Okunma
  • 37 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.​

Yazan: celibar

Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe] İndir

ata28z, dokuzcu, emreyidogan ve 20 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler..

3. Teşekkürler
    kullanışlı bir uygulama
    nokia nın kablolu erişimi var ama yine de bu kablosuzu olacak

4. Arkadaşlar tafsiye ederim süper bu pragram sayesinde leptobumu köyde ve arabad rahat kulanıyorum n95 8g calışıyor 09.11.2010 pişman olmıyacaksınız prgramı ekleyen arkadaşa cok teşekür ederim artı şired ekliye biliyorsunuz

5. ben bağladım pc de bağlandı dio ama tarayııdan açıyorum internete bağlanmıo

6. gerçekten çok güzel program olmuş, ellerinize sağlık. bu prg sayesinde bluetoothun çekmediği yerden de bağlanabiliyo, hem de çok hızlı..

7. Anlamadıgım ßi Sorun var peki telefondan leptopumu internete bağladıgında telefonumdan kontör düşme olayı var mı ?

8. tlf dan kontör gidiyormu?

edit: sertifika hatası verdi
    telefonum e71, tarihi 2007 yaptım ama ne yapmam gerekiyor bileniniz var mı?

9. sertifika hatası diyor tel 5800 napabilirim

10. Alın vodafone internet paket ayda 8 tl sınırsz :)

11. Bende bağlantı hatası verıo 3g açık

12. 5800 da çalışıyor.hemde 10 metre uzaktan denedim.çekiyor.saolun

13. çalışıyor arkadaşar sertifika hatası bende de verdi kedim sertifikaladım Bi sıkıntı yok

14. baslatiliyor demesine ragmen bi turlu baslamadi bi yardim 2 3 farkli surum denedim.

15. dostum telefonunu kontrol et bağlantılardan. başka bir kablosuz ağa bağlıysa joikuspot başlatılamadı diye hata alırsın.ben de bu hatayı alıyodum.kablosuz ağımın bağlantısı kestim ve çalıştı.

16. arkadaslar ben bi turlu bu progrsmls internete baglanamiyorum acaba ip ayarlarimi yapmam lazim?

17. nokia 5800 sorunsuz kullanıyorum link burda sömür program türkçedir ve her ayarını yapabilirsiniz ayarlar için ilk açtığınızda evet yerine hayır diyeceksiniz ayarlar kısmından ayarlarını yapın program başladıktan sonra ayar yapamazsınız ona göre LİNK joikuspot türkçe telefonu modem yapma.rar - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir

----------Eklendi @ 16:46:44 ---------- Yazıldı @ 16:45:54 ----------

nokia 5800 sertifika hatası vermez

----------Eklendi @ 16:47:19 ---------- Yazıldı @ 16:46:44 ----------

turkcel multi vından daha kullanışlı tavsiye ederim arkadaşlar

18. samsung i550w de yuklenemiyor diynr tel. hackli .s

19. Slm arkadaşlar ben bu program ile wireless bulup pc yi tel üzerinden wireles ağına bağlayabilirmiyim_?

20. Paylaşım için çok teşekkürler,ellerinize sağlık n95 e sorunsuz kuruldu..

Yüklüyor...
19/09/2018 - 10:29