[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(1000) S60v3/S60v5/S^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

ismail010

Üye
teşekkürler jokuspot harika bi pro :D

besyom2

Üye
acaba bağlantı için şifre verebiliyozmu yoksa çevremdeki herkes bağlanabilir? teşekkürler.

shopingg

shopingg

Üye
ben n80de kurdum herşey tamam program falan calısıyor ama sinyal %17 veriyo oyüzden baglanamıyorum.acaba tam sürümü indirsem dùzelirmi

reoksit

reoksit

Üye
teşekkürler güzel bir proğram:tşk:

eren3546

eren3546

Üye
n95e programı kurdum ama psp de wifi taramasında bulamıyor neden acaba yardım ederseniz sevinirim ...

amerty95

amerty95

Üye
çok teşekkürler, ama sanırım sadece bilgisayar ve nokia telefonlarda çalışıyor, tablet ve psp de bulmadı

celilcemre

celilcemre

Üye
3.20.188 sürümünü kullanıyom acaba bu dahmı iyi

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

ydarilmaz

Üye
Merhaba, programı açıp başlat butonuna basınca, internet bağlantısı kurulamadı diyip program başlatılamadı diye uyarı veriyor nedeni nedir bu durumun yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler (Cihazım C7-00)

wildtiger223

wildtiger223

Üye
bunların bazı versiyonları bende sorun çıkartıo bu yüzden bütün sürümlerini indirip tek tek denicem :) teşekkürler

ejderha4248

ejderha4248

Üye
teşekkürLer

okka75

Üye
n79 a indirdim netbook da denedim çalıştı çok teşekkürler birde şifre koyabilsek iyi olurdu:)

somurtukk

somurtukk

Üye
sağolunn

_OgUz

Üye
eline saglik dostummm

ata28z

ata28z

Üye
Teşekkürler.

aimcrazy

aimcrazy

Üye
Yalniz android cihazlar neden gormuyor benim n95 8gb telime kurdum ve paylasima actim pc ve telefonlar goruyor ama android yuklu cihazlar gormuyor neden acab bi caresi varmi ?

sinanxp

sinanxp

Üye
Nokia N73de uygulama sorunsuz şekilde kuruluyor. Acaba Iş görürmu dersiniz Ustalar.

celilcemre

celilcemre

Üye

Dilleri çıkardım sadece 57kb teli yeniden başlatmadan çalışır. Şifreleme yapar. Telefonun hafızasına kurun, v3.20.188

mantarmen

Üye
saol

Üst Alt