[JB 4.1+][CWM][Güncel] Xperia Z3 Music (WALKMAN)

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
walkman bile geç geliyor şansıma :P

Luck Star

Luck Star

Üye
Gercekten çok kaliteli uygulama tavsiye ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Luck Star

Luck Star

Üye
Birgün Aziz TouchWiz'e portlanacak bende kullanacağım. :D

Darısı başına :) Bu arada albüm bilgilerini doğru dolduruyor ancak kapakları pek doğru gibime gelmedi tamam albüm ile alakalı ama ne biliyim sanatçının resminin olmasını beklerdim :) Bende başka bir program var müzik ismine göre albüm kapaklarını otomatik yapıyor o çok iyiydi ama muzikleri internetten indirdiğim için hepsinin albüm adı "Music" veya "Bilinmeyen Sanatçı" idi o yüzden tüm müziklerin albüm kapağı aynıydı :) Şimdi albüm ve müzik bilgileri doğru sırada kapakları halletmekte :)

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Ben genelde pcden ayarlarım hepsini mp3tag ile. :D

Sony'nin olayı da yabancı şarklılar ve bilindik Türkçe şarkılarda gayet doğru sonuçlar verdi bende. Sanatçı resimlerini ayrı yüklüyor olması lazım.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Musixmatch de infoları çok iyi detaylı buluyor tavsiye ederim.

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben genelde pcden ayarlarım hepsini mp3tag ile. :D

Sony'nin olayı da yabancı şarklılar ve bilindik Türkçe şarkılarda gayet doğru sonuçlar verdi bende. Sanatçı resimlerini ayrı yüklüyor olması lazım.

Çözdüm olayı . Müzik çalarken seçeneklerden Müzik bilgilerini indir dedikten sonra tüm müzikleri otomatik ayarla dersen gerçekten karman çorman ediyor ama %40 doğru eşleştiriyor. Ancak Seçeneklerden Müzik bilgilerini düzenle dedikten sonra orada bilgileri indir denince doğru buluyor :)
Musixmatch de infoları çok iyi detaylı buluyor tavsiye ederim.

infoları düzgün bulsun yeter ancak musixmatch gerçekten şarj harcıyor ayrıca arayüzü güzel değil . Walkman'i çok beğendim infoları bulsun yeter kapakları Pc'den bir programlar 2dk'da hallediyorum :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Musixmatch benim favorim müzik dinlemek için değil bilgileri bulmak için kulanioyrum.

Luck Star

Luck Star

Üye
Musixmatch benim favorim müzik dinlemek için değil bilgileri bulmak için kulanioyrum.

Ben musixmatch'ta o özelliği kullanmıyordum harbiden de daha iyi çalışıyor . Ancak muzik çalar olarak en iyisi Walkman bence şuan :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3'te portlanmis hTc müzik çalar var şimdilik onunla idare ediyoruz tw uyumlu walkman son sürüm gelirse kurarım. :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Note 3'te portlanmis hTc müzik çalar var şimdilik onunla idare ediyoruz tw uyumlu walkman son sürüm gelirse kurarım. :)

Walkman bambaşka ya :) Şarkı geçişleri çok hızlı + kulaklıktan müzik değişirken de hızlı tepki veriyor. Viper4Android ile uyumlu çalışıyor. Arayüzü felan da iyi baya güzel yapmışlar :) LG QuickMemo da portlansa şu AOSP lere keşke :lac:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tamam walkman e tapiyoruz :) ben kötü demedim portlansin yükleyeceğim diyorum zaten :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hazırda link var mı şimdi linkten linke girmeye üşeniyorum. :D

Hazırda yok ama hazır ederiz. :D

Ben v3.5'in zipden ilgili dosyaları v3.1'i yükledikten sonra system da ilgili yerlere taşıdım. v3.1'de music info çalışır oldu ama zaten musixmatch filan kullanıyormuşsun, uğraşma boş ver. :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hazırda yok ama hazır ederiz. :D

Ben v3.5'in zipden ilgili dosyaları v3.1'i yükledikten sonra system da ilgili yerlere taşıdım. v3.1'de music info çalışır oldu ama zaten musixmatch filan kullanıyormuşsun, uğraşma boş ver. :D
Teşekkürler bu seferde reset atarsa bir daha cm12 olanı indirmicem :D

Üst Alt