[JB 4.1+][CWM][Güncel] Xperia Z3 Music (WALKMAN)

• 11 Temmuz 2014
  • 12828 Okunma
  • 242 Cevap

1. Uzun süredir kullandığım gayet de iyi çalışan Z2 Walkman port uygulamasını paylaşayım dedim.

Çalışan cihazlar, indirme linki, changelog, daha fazla ss vs için: [PORTED][4.1+][2014/07/09] Xperia Z2 WALKMAN™ | The Best Clear Audio Experience - XDA Forum

Gereksinimler:

• Root
    • Custom Recovery(CWM,TWRP, PhlizTouch vs.)
    • 4.1 ve üzeri android sürümü
    • 40-50 mb boş alan

Nasıl Yükleriz ?

• Walkmanı flashlamadan önce yedek alın.
    • Üstteki linkten son sürüm Walkman'ı ve build.prop tweak'ını indirin.
    • Recovery modda cihazı başlatın.
    • Wipe Cache ve Wipe Dalvik Cache yapın.
    • WALKMAN'ı flashlayın.
    • build.prop tweak'ını flashlayın. (Eğer Viper4Android kullanıyorsanız flashlamayın.)
    • Tekrar wipe cache ve dalvik cache
    • Yeniden başlatın.
    • Eğer düzgün çalışmıyorsa oradaki add-on lardan cihazına ve android sürümünüze uygun olanları deneyin.

< Resmi açmak için tıklayın >

Ayrıca Albüm ve Filmler uygulamaları için: Xperia Album ve Filmler [Yeni Arayüz][APK][Güncel] - MaxiCep

Ek: Son güncellemelerle neredeyse Z3'ün tüm kütüphanesi portlanmış. Sound enhancements, clear audio+ gayet güzel çalışıyor ve farkı hissettiriyor.

Eğer clearaudio+ açmanıza rağmen bir değişiklik olmuyorsa telefonun içinde bulunan dsp manager audiofx gibi apkleri silin ya da disable edin. Yeniden başlatın.

Yazan: Invoke
    Son düzenleme: 13 Mart 2015
    B.A.R.O.N, Darqos, omerboz54 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler

3. 2.3 icin yok mu :(

Samsung ile gönderdi
  4. Gingerbread mi? Yok tabi. :D

5. bi de yuzumuze vuruyor :D

Samsung ile gönderdi
    Invoke bunu beğendi.
  6. Sende diskavri yok muydu?

7. okul aciliyor diye gio.ya terfi ettik :D

Samsung ile gönderdi
    Invoke bunu beğendi.
  8. Teşekkürler

Samsung ile gönderdi
  9. SHS

SHS
    Terfi değil bu apoletini sökmüşler :kıskıs:

Mobil cihaz ile gönderdi
    nsren ve mvrucu123 bunu beğendi.
  10. Xperia miro'ya cm10 attım eski orjinalini almıştım yedeğinin apk sını kursam çalışırmı yoksa bunumu kurayım bu arada saolasın teşekkürler.

11. TB yedeği mi ? Olmaz o. Bunu yükleyebilirsin.

12. Bunu yükleyincede ilk müzikbilgileri indirme durduruldu onu devre dışı bırakınca 5. kullanmadan sonra walkman durduruldu alıyorum herseferinde.

13. Yok.:D Romla filan alakalı diye düşünüyom bide miroya paranoid bulursam onda deneyecem olmadı yapana kadar devam. :D[DOUBLEPOST=1410633497,1410633461][/DOUBLEPOST]
    Öyle yaptım saten öyle yapmasam ilk 4 dede olmaz heralde.:D

14. Üstte yazdığı gibi yaptın değil mi?[DOUBLEPOST=1410633572,1410633508][/DOUBLEPOST]4.1 Portu çok iyi değil herhalde. Ben 4.4.4 aylarca kullandım bunu sorunsuz. :D

15. Heralde değil neyse sağlık olsun yapana kadar uğraşacam.Tekrar Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1410676877,1410634125][/DOUBLEPOST]
    Şuan çalışıyor fakat ses yok ama sadece walkmanla,build tükledim o yüzden heralde bunlardan başka dosyası varmıydı 4.4.4 için ?

16. Hayır. Walkmanı flashlıyor, build.prop flashlıyorsun. 1. Build.prop çalışmazsa ikiyi deniyorsun. Ya da en iyisi sadece walkmanı flashla hiç bir şey yükleme ama önce fu ll wipe yap romu da tekrar flashla sonra viper4android yükle apk olarak.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Lg g2 root atmayi billsem ne iyi olurdu

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Tovelroot uygulaması ile yapabilirsin. Sanırım forum da konusu mevcut[DOUBLEPOST=1412762485,1412762225][/DOUBLEPOST]Sony Walkman
    Herhangi bir işleme gerek yok indirin kurun ve tadını çıkartın. Son Sürüm. Rot gerekmez. Android 4.2 ve üzeri diye biliyorum ama deneyin yine de.
    Dev-Host - SemcMusic.apk - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Denediniz mi? Çünkü bu o şekilde çalışmaz. Ya Xperia cihazlar içindir, yani zaten gerekli dosyalar mevcuttur ya da Walkman'i sadece basit bir player olarak yüklemiş olursunuz.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 18:48