[JB 4.1+][CWM][Güncel] Xperia Z3 Music (WALKMAN)

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
[JB 4.1+][CWM][Güncel] Xperia Z3 Music (WALKMAN)

Uzun süredir kullandığım gayet de iyi çalışan Z2 Walkman port uygulamasını paylaşayım dedim.

Çalışan cihazlar, indirme linki, changelog, daha fazla ss vs için:

Gereksinimler:

• Root
  • Custom Recovery(CWM,TWRP, PhlizTouch vs.)
  • 4.1 ve üzeri android sürümü
  • 40-50 mb boş alan

Nasıl Yükleriz ?

• Walkmanı flashlamadan önce yedek alın.
  • Üstteki linkten son sürüm Walkman'ı ve build.prop tweak'ını indirin.
  • Recovery modda cihazı başlatın.
  • Wipe Cache ve Wipe Dalvik Cache yapın.
  • WALKMAN'ı flashlayın.
  • build.prop tweak'ını flashlayın. (Eğer Viper4Android kullanıyorsanız flashlamayın.)
  • Tekrar wipe cache ve dalvik cache
  • Yeniden başlatın.
  • Eğer düzgün çalışmıyorsa oradaki add-on lardan cihazına ve android sürümünüze uygun olanları deneyin.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ayrıca Albüm ve Filmler uygulamaları için: Xperia Album ve Filmler [Yeni Arayüz][APK][Güncel] - MaxiCep

Ek: Son güncellemelerle neredeyse Z3'ün tüm kütüphanesi portlanmış. Sound enhancements, clear audio+ gayet güzel çalışıyor ve farkı hissettiriyor.

Eğer clearaudio+ açmanıza rağmen bir değişiklik olmuyorsa telefonun içinde bulunan dsp manager audiofx gibi apkleri silin ya da disable edin. Yeniden başlatın.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Darqos, omerboz54 ve 4 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
2.3 icin yok mu :(

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Gingerbread mi? Yok tabi. :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Sende diskavri yok muydu?

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Teşekkürler

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Xperia miro'ya cm10 attım eski orjinalini almıştım yedeğinin apk sını kursam çalışırmı yoksa bunumu kurayım bu arada saolasın teşekkürler.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
TB yedeği mi ? Olmaz o. Bunu yükleyebilirsin.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Bunu yükleyincede ilk müzikbilgileri indirme durduruldu onu devre dışı bırakınca 5. kullanmadan sonra walkman durduruldu alıyorum herseferinde.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
İlk 4'de sorun yok mu? :DBurada yazdığı gibi yapman lazım.
İstersen çevireyim?

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Yok.:D Romla filan alakalı diye düşünüyom bide miroya paranoid bulursam onda deneyecem olmadı yapana kadar devam. :D
İlk 4'de sorun yok mu? :DBurada yazdığı gibi yapman lazım.
İstersen çevireyim?
Öyle yaptım saten öyle yapmasam ilk 4 dede olmaz heralde.:D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Üstte yazdığı gibi yaptın değil mi?4.1 Portu çok iyi değil herhalde. Ben 4.4.4 aylarca kullandım bunu sorunsuz. :D

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Heralde değil neyse sağlık olsun yapana kadar uğraşacam.Tekrar Teşekkürler.
Üstte yazdığı gibi yaptın değil mi?4.1 Portu çok iyi değil herhalde. Ben 4.4.4 aylarca kullandım bunu sorunsuz. :D
Şuan çalışıyor fakat ses yok ama sadece walkmanla,build tükledim o yüzden heralde bunlardan başka dosyası varmıydı 4.4.4 için ?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. Walkmanı flashlıyor, build.prop flashlıyorsun. 1. Build.prop çalışmazsa ikiyi deniyorsun. Ya da en iyisi sadece walkmanı flashla hiç bir şey yükleme ama önce full wipe yap romu da tekrar flashla sonra viper4android yükle apk olarak.

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Lg g2 root atmayi billsem ne iyi olurdu

nsren

nsren

Üye
Lg g2 root atmayi billsem ne iyi olurdu
Tovelroot uygulaması ile yapabilirsin. Sanırım forum da konusu mevcutSony Walkman
Herhangi bir işleme gerek yok indirin kurun ve tadını çıkartın. Son Sürüm. Rot gerekmez. Android 4.2 ve üzeri diye biliyorum ama deneyin yine de.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Denediniz mi? Çünkü bu o şekilde çalışmaz. Ya Xperia cihazlar içindir, yani zaten gerekli dosyalar mevcuttur ya da Walkman'i sadece basit bir player olarak yüklemiş olursunuz.

Üst Alt