java tv izleme

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
Tek gereksinim java uyumlu bir telefon ve kulaklık .Çünkü kulaklık anten görevi görüyor.Programa yükleyince üye olun.Sadece1-6 arası kontör gidiyor.buyurun EmEğE SaYgI

Arkadaşım tuner olmadığı durumda programın antene ihtiyaç duyması imkansız. Bunun mantığı şu. Siz programı kuruyorsunuz. Program bir wap sayfasına bağlanıp TV yayınını size getiriyor. İnternet üzerinden TV izlemek gibi birşey. Siz internetten TV izlerken antene gereksinim duyuyor musunuz. Bunun gibi birşey işte. Yani program çalışıyor bile olsa anten ihtiyacını kulaklıkla giderme gibi bir durum söz konusu değil.

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
saoL

denizkarakus84

Üye
Tv li telefon çok istisyorsanız gidin 100-150 Tl ye çin malı telefon alıp izleyin.

kardeşlikadami

Üye
kardeş walla bu linkleri werdiğin için saol bende böyle şeylere meraklıym ALLAH razı olsun kardeşim paylaşım için ben ayarlarım nasıl olsa mb da war yha:D

abilik

abilik

Üye
2. yazdıın linkteki bozk 1. sni bnde anlmadm

Antisentimental

Antisentimental

Üye
ben de aradım ama yok..

vdtvrlk

vdtvrlk

Üye
bncede yok bende aradım ama bulamadım bide söle war program yok ama internt uzerinden izlenebiliyrmus linkı warmıs...

crazyfool_res

crazyfool_res

Üye
arkadaşlar 3120 classic mobil tv im var kullanıyorum (turkcell)

ama kanal eklemek istiyorum yardımcı olabilir misin iz?:bilmem:

murat535

murat535

Üye
iiiiiiiiiiiiii heeeeeee

Progressivity

Progressivity

Üye
ya turkcell in verdiği mb larla ne kadar süre tv izleyebilirsiniz ki :D waptan tv izlemek çok saçma bence

black_net

black_net

Üye
5800 için tv var ml acil lazlm yoksa vakit geçmiyor

--------------- Ekleme ---------------

5800 tv varml aaaaciiiilllll

5800 tv varml aaaaciiiilllll

erengelebek

Üye
bende java tv programı var bi yerden indirdim deneme fırsatım olmadı bende wi-fi olduğu için spb veya canlı tv den izliyorum ama deneyen olursa diye en kısa zamanda upload etcem siteye bu arada upload edip linki versem olur değilmi?

hatta hemen upload ettim, umarım işinize yarar

AKATLI

AKATLI

Üye
beyler bu tür programlar Turkcell için konuşuyorum 60 kb tı 1 kontör olarak ücretlendirilir ama bu tür programlar çok fazla mb yer yani 60 kb 1 kontörse 10mb harcasanız vay halinize :coold:

eyup42

Üye
elinize saglık

kuralsızmc

kuralsızmc

Üye
ben buldum ama chanel ıd falan diyo ayrlamaamk bilen olur imşalllah TV RECORDER

bide şu sitede buldum ayarlarını yapan olursa lütfen yazsın

Walla BHen indirdim kurulumu basit istiyenle [email protected] eklesin verim bhen çözümünüde söylim:box

aprincur

aprincur

Üye
bu programlar çin malı tlflar gibi ücretsiz tv izleme olanağı sağlıyor mu yoksa kontör mü kesiliyo...

franklinda

franklinda

Üye

rar dosyası keyidir www.maxicep.com
Bir inceleyin istediğini bulabilirsiniz.

burak364

Üye
:agla:mahcup::coold::pro::@:nono::sn:

~3m[R]e`

~3m[R]e`

Üye
Opera ve Yahoo Lazım 5310 İçin.

erengelebek

Üye
elinize sağlık çok faydalı oldu bende vermiştim ama sorunlumuş sanırım

Üst Alt