Java SDK Hatası (Çözülmüştür)

• 4 Ekim 2012
  • 4842 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gençler . Şimdi bi siteden android program geliştirme için gerekli dosyaları indirip yüklüyordum. Hepsinin en son en güncelini yükledim. Son bitane daha vardı "Android SDK " diye. Onu yüklerken böle bi hata çıkıyor. C:/windows/system32/java.exe sistem gereken yolu bulamıyor diye. Halbuki orda java var. Nasıl yapacam nasıl çözecem? Bilen varsa lütfen söylesin....

----------------------

sorun çözülmüştür.

Belirlitel yolda java.exe olduğu halde şu hatayı veriyorsa:
    < Resmi açmak için tıklayın >

ozmn ordaki java.exe'yi kopyalayıp------------>>>>> buraya yapıştırıyorsunuz :
    c:\windows\syswow64

Sonra yükleyin finish :)

Yazan: Hackless
  2. java çalışıyormu peki? virüs bulaşmış olabilir büyük ihtimal.java yı kaldır tekrar kur.

3. Javanın son versiyonunu kur kuruluysa kaldır tekrar indirip kur.

4. peki bi deneyeyim. Tekrar kurdum olmadı ama şimdi kaldırıp kuraıym bakayım nolacak...

- - - Eklendi - - -

java çalışıyor. Javayla çalışması gereken şeylerde çalışıyor :)

5. ya sdk sikintibyada senin winde siknti var

6. ikiside normal. Yani pcye formatı çaktınktan sonra acaip temiz kullandım. Bukadar temiz kullanmama rağmen sıkıntı çıkıyorsa artık ne yapayım yani.... :(

7. Java SDK değil direk JDK indireceksin.

8. java ile ilgili ne varsa kaldır java jdk'yı kur

9. Java Development Kit yani.

TheMadness bunu beğendi.
  10. Yaw androidin kendi sitesinden indiriyorum bakın. Eclipseyi indirdim. Normal java zaten kuruluydu bidaha kurdum (bunların hepsi bi sitede birisi anlatmış) sonrada android Android SDK | Android Developers burdan bunu indirdim ama yüklerken şöyle bir hata veriyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Belirtilen yolda java yok diyor ama baktım var. Herşey eksiksiz. Ama neden böyle oluyor sıkıldım artık iyice ....

- - - Eklendi - - -

iyice akfam karıştı. Şimdi jdk yükleyin diyor. HAaaa pardon ben jdk yükledim :D Sdk yüklenmiyor jdk yok diyor.... ama neden işte. Halbuki yüklü....

- - - Eklendi - - -

şmdi deniyorum :oke:

- - - Eklendi - - -

Sorun çözülmüştür. Yarın birgün aynı hata yaşanır diye açıklamada koydum. Kitlenebilir :)

11. :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 17:42