J7 prime sm-g610f root


sntsal

Üye
arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
IMEI ile ilgili yardımcı olamayız forumumuzda yasaktır.
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Android sürümünüz nedir ?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle oluşabilecek herşeye karşı yedek alınız, tamamen kendi sorumluluğunuzda olup garantiden çıkacağını unutmayınız.
1- https://download.url/1036/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-on7xelte-on7xeltedd-smg610f.zip bu dosyayı indirin ve bir yerde saklayın. Ardından ODIN programını bulun ve saklayınız.
2- USB hata ayıklamayı ve OEM kilidini açın.
3- Telefonu kapatıp download mode alın.( Ses kısma + Home tuşu + güç tuşuna basılı tutun)
4- ODIN programını açın ve AP yazan yere tıklayıp indirdiğiniz zip dosyasını seçin ve flashlayın. Cihazın açılmasını bekleyin biraz zaman alabilir.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: blanchess1
ümit 0202

ümit 0202

Üye
Bunun bilgisayarsız yöntemi yokmu
 
KELGER

KELGER

Üye
Arkadaşlar elimde bir j7 prime g610f ds var yurtdışı malı, imei atmak için rootladım, reset attı, samsung yazısında kaldı, rom yükledim bazılarını yemedi, yüklenen romlarda ise bir süre sonra donup yeniden başlıyor ve samsung yazısında kalıyor.
wipe , cache falan yaptım ama bir türlü kurtulamadım, imei atmaktan vazgeçtim eski haline gelse yeter bana.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt