Tavsiye Sm-g611f android 9.0 port to sm-g610f?


deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Telefofonum;
Samsung Galaxy J7 Prime (SM-G610F)
8.1.0 Oreo yüklü.
Sm-g611f android 9.0 romunu bu telefonumuma yükleyebilirmiyim. Bir yerde okudum AP&CSC yüklerek telefonu android 9.0 a yükseltebiliyormuşuz. Bu mümkünmüdür? Teşekkürler...
Mesaj birleştirildi:

url= ][/url
Mesaj birleştirildi:

url= ][/url
Mesaj birleştirildi:

 
Son düzenleme:


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt