s10+ root yardımı


huzurkentli

huzurkentli

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle selamlar arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam ve daha önce böyle bi konu varsa kusura bakmayın lütfen. s10 plus (SM-G975F) cihazımı rootlamak istiyorum. Çok araştırdım fakat hangi yöntemle nasıl yüklenecek hiç bilmiyorum. Yanlış bir şey yapmaktan ve telefonu çöp etmekten korktuğum için bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşla yapmak istiyorum. Daha önce root işlemi yapmadım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar root işleminde bana yardımcı olabilir mi? şimdiden TEŞEKKÜRLER.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt