[İSTEK] Online Ücretsiz Sms Servisi (Program İçin Gerekli)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
[İSTEK] Online Ücretsiz Sms Servisi (Program İçin Gerekli)
Eğer bana online ücretsiz üyelik istemeyen ve çalışan sms servisi önerirseniz bunu program haline getirip burada yayımlayacağım normal mesaj gönderir gibi ücretsiz sms gönderebileceksiniz ama bulamadım.

Mod Not: Konuyu uygulama bu platforma yazılacağı için buraya açtım taşımassanız iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

kcr

Üye
Eğer bana online ücretsiz üyelik istemeyen ve çalışan sms servisi önerirseniz bunu program haline getirip burada yayımlayacağım normal mesaj gönderir gibi ücretsiz sms gönderebileceksiniz ama bulamadım.

Mod Not: Konuyu uygulama bu platforma yazılacağı için buraya açtım taşımassanız iyi olur.

Ücretsiz üyelikle sitelerden, mail gönderir gibi hotmail'den sms gönderme 90'ların sonlarındaki güzelliklerdendi. Hatta ücretsiz mektup yazıp gönderme bile vardı. Yok şimdi o güzellikler maalesef...

Buğra

Buğra

Admin
24sms.com sitesi mevcut bu site ile istediğiniz numaraya mesaj yollayabiliyorsunuz günlük sınır 30-40 mesaj olarak biliyorum android için uygulaması mevcut sitenin. Mesaj yollarken numarayı şu şekilde yazıyorsunuz: 90535xxxxxxx numaranın başına 90 ekleyerek yazıyorsunuz.

fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi

Bu site çalışıyorsa yapıma başlayayım?

kcr

Üye

Bu site çalışıyorsa yapıma başlayayım?

Hâlâ böyle bir ücretsiz hizmet varsa ve güvenlik açısından da sıkıntısı yoksa neden olmasın? Çok da güzel olur.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Yapabilirsim Ama Bu Kredilerle Oluyor :( Seversen Yap

fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
24Sms.net servisi üzerinden uygulamayı yapıyorum.
NOT: İnternet ile çalışacaktır

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado ve kcr
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ne Zaman Biter Aceba ?

fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
en geç 1 hafta ama 1-2-3 gün içerisinde çıkartmaya çalışacağım. Çıkarsa s60v5 için de çıkacak ve direk http request servisi kullanacağım için anında sms gönderimi sağlanabilecek.

akinorta

Üye
en geç 1 hafta ama 1-2-3 gün içerisinde çıkartmaya çalışacağım. Çıkarsa s60v5 için de çıkacak ve direk http request servisi kullanacağım için anında sms gönderimi sağlanabilecek.
Qt ile uğraşan insanlar görmek ne güzel. Qml arayüzünde daha fazla göze hitap eder. Mağazaya da eklersin daha fazla kullanıcıyı çekersin kendine. Tabi qml şart değil. Anladığım kadarıyla c++ dan anlıyorsun. Bence bir webkit browser üzerine çalışmalısın. Telefonun kendi browserından ve operadan kat kat hızlı

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
kardeş şu oyunlara da bi el atsan ne dua alırsın

slant1111

slant1111

Üye
smstexter.com

ümran

Üye
arkadaşlar bu site nasıl çalışıyor en üste ne yazacaz anlamadım

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Whatssapp var çok güzel ama herkeste olması gerek o yönü kötü. Bide kardeş eğer yazılım işi ile uğraşıyorsan bu facebook uygulaması olan top eleven maneger oyununu symbian için uyarlayamazmısın? Android ve ios için var ama symbian için yok. Oyunun destek kısmındanda bu dileğimi söyledim ama cevap olarak olmaz dendi.

umitgul18

umitgul18

Üye
Kardeş kolay gelsin. Kesin olarak çalışmaların ne zaman biter ? :tebessüm:

fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
Qt ile uğraşan insanlar görmek ne güzel. Qml arayüzünde daha fazla göze hitap eder. Mağazaya da eklersin daha fazla kullanıcıyı çekersin kendine. Tabi qml şart değil. Anladığım kadarıyla c++ dan anlıyorsun. Bence bir webkit browser üzerine çalışmalısın. Telefonun kendi browserından ve operadan kat kat hızlı
QML ile gerçekten mükemmel arayüz tasarlanabiliyor ancak QML Scripting den nefret ediyorum bu yüzden bulaşmak istemiyorum bu sisteme. Şuan için QT C++ ideal benim için.
Webkit olayını düşündüm ancak kinetic scrolling gibi nedenler yüzünden ekstra uğraş çıkardı(Saf kinetic scrolling desteği yok hook yapmak gerekli bu da stabilliği düşürüyor. Webkit yapımcıları bu işin nokia ya ait olduğunu söyledi ancak nokia umursamadı). Ancak eğer olursa Chrome kadar stabil (Biliyorsunuz Chrome webkit kullanıyor) bir tarayıcı çıkabilir.

Bu arada ücretsiz sms çalışmalarım devam ediyor.

- - - Eklendi - - -

çalışmalarım bitti http post request mantığıyla çalışıyor webbrowser a gerek kalmıyor bu yüzden.

İlk denemelerde çok güzel çalıştı response kontrolcü fonksiyonu da var içinde mesela site de hata varsa program da bunu söylüyor. Cepnet de bile 1 saniye de attı.

İlk görüntüler:

mesaj gönderimi tamamlanınca otomatik olarak ana form açılıyo

ahmetdemircim

Üye
evet qt webkit browserin bende peşindeyim. Hatta bu işi ortaya çıkaran sanırım benim. bu işi tek yapacak kişi pixelpipe olarak görünüyor. Adamın yaptığı fb browser de kinetik scrolling de çok iyi çalışıyor. Sayfa yükleme hızı opera ve kendi browserinin iki katı hızlı. Adama sitesinde bastırıyorum ama pek uğraşmak istemiyor gibi. Bi ara yapacağım diyordu. Adamın twitter adreside var. Hep beraber bastırarak belki ikna ederiz.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Kayahan14

Kayahan14

Üye
QML ile gerçekten mükemmel arayüz tasarlanabiliyor ancak QML Scripting den nefret ediyorum bu yüzden bulaşmak istemiyorum bu sisteme. Şuan için QT C++ ideal benim için.
Webkit olayını düşündüm ancak kinetic scrolling gibi nedenler yüzünden ekstra uğraş çıkardı(Saf kinetic scrolling desteği yok hook yapmak gerekli bu da stabilliği düşürüyor. Webkit yapımcıları bu işin nokia ya ait olduğunu söyledi ancak nokia umursamadı). Ancak eğer olursa Chrome kadar stabil (Biliyorsunuz Chrome webkit kullanıyor) bir tarayıcı çıkabilir.

Bu arada ücretsiz sms çalışmalarım devam ediyor.

- - - Eklendi - - -

çalışmalarım bitti http post request mantığıyla çalışıyor webbrowser a gerek kalmıyor bu yüzden.

İlk denemelerde çok güzel çalıştı response kontrolcü fonksiyonu da var içinde mesela site de hata varsa program da bunu söylüyor. Cepnet de bile 1 saniye de attı.

İlk görüntüler:

mesaj gönderimi tamamlanınca otomatik olarak ana form açılıyo

Link yokmu

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ama bu işten anlayan birilerinin çıkması güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt