İstek. 5800 cfw c6

• 1 Mayıs 2011
  • 8659 Okunma
  • 193 Cevap

1. arkadaşlar ilk öncelikle çok fw denedim ama tam bana göre olanını bulamadım bulduklarımın bazılarındada telefon açılmadı ilk öncelikle bu fw yapacak olanlara şimdiden çoook teşekkür ediyorum :evet:

söyle bi fw istiyorum:
    şimşek ve yıldız tema efekti olsun.
    n8 tema simgesi olmasın.( defacult icons yani 5800 aldığınızda menülerdeki tema simgesi)
    4X5 menü simgesi tam ekran olmasın menüde saatte gözüksün :yuru
    muzik çalar e=musicteki şarkıları görsün.

lütfen böyle fw yaparsanız süper olurrr :yuru:yuru

Yazan: Ali Emre Çirik
  2. :))) sen en iyisi f w yapımını öğren :) kardeşim o zaman böyle bi f w ye kavuşursun :))))

3. ya sınavlar falan oluyoki

4. Ben yaparım ama işte sadece n8 ikonlu olur ve dediğini yapmak çok basit

5. farketmez bi dener misin :D ama şimşek ve yıldız efekti olsun bi de menüde saat gözüksün.

6. Menü de saat görünür hatta fw ye senin ismini bikle yazayım hatta hatta son güncelleme tarihini de 02 05 2011 yapayım ama biraz zaman lazımm

7. ne zaman biter dostum ?

8. Bana
    1 telefonunun rengi ni
    2 ismini
    3 menü 4x3 mü 4x4 mü yoksa 4x5 mi sitiyorsun söyle son olarak da şunu söyleyeyim 4x5 i tavsiye etmem 4x4 en iyisi derim ben

9. blue 5800 4*4 olsun yıldız simsek tema efek olsun yaptıgnda bi kac ss resım koysana

10. Siteye resim kuylayı bilmiyorum ama bekle biraz elimde ki f w nin senin istediğin efekti yapayım yükle

11. elındeki fw ?

12. 5 tane tema avr içinde sonra hızlı güzel açmak için sürükleyin var mavi mendya klasörü vae hack klasörü var araçlar klasörü variçinde işte istersen menü yü 4x4 yapıp ve istediğin efekti yapıp upload edeyim

13. new reddish temasını aktif eder misin megalomaniax kurduğu fwde vardı ondan sonra olur :D

14. ovvv o biraz zorr işte can akrdeşimm valla zaten fe de yer yok gömemem o temayı içine

15. ya 2 tema falan olsun 5 taneye gerek yok.

16. o tema var mı elinde o zaman kardeşim ya da bu o temayı ben rofts2 ye gömerim dieğr temalsrı sılip onu gömerim elimde dediğin tema yok o yüzden

17. ya telden griyorum maxicep aramaya new reddish yaz ckıyo.

----------Eklendi @ 20:09:56 ---------- Yazıldı @ 20:08:26 ----------

bu arada hc yptgn fw varmı lnk atsna.

18. ben kendime fw yaparım forumda paylaşamm :)))

19. niye ? resim koy bri

20. bilmiyorum siteye nasıl resim konuyor ve dediğin tema yı buldum bu arada yapınca haber veririm

Yüklüyor...
23/09/2018 - 11:06