İstedigin numaradan mesaj yazma (ezsms)

Sponsorlu Bağlantılar

cumcum23

Üye
her türlü bushtlua imkan tanıyan bi program beğenmeyen olmaz bence hele kurtlar wadisi seyrederken polisten mesaj gelmesi güzel oluyo

helper007

helper007

Üye
İndirdim,kurdum ellerine sağlık ama Fake SMS bölümünden mesaj atılınca ayarladığınız zamanda mesaj geliyor yaa.Bende Kimden yerine Kime yazıyor.
yani from yerine to

gok_han61

Üye
<div class='quotetop'>(spook &#064; Jan 31 2006, 03&#58;19 PM) [post=268029]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bu Konuyu Yeni Başlıkta Açmak istedim Çünkü Program süperr....indiripte pişman olan çıkarsa ben bu foruma bidaha gelmiyecem....

<span style="color:#FF0000">Açıklama:</span> Mükemmel bir program. Bu program ile telefonunuzda bulunan bütün gelen,giden mesajların içeriğini değiştirebilirsiniz. Yani gelen,giden mesajlara müdahale edebiliyorsunuz. Mesajın içeriğini, gelen numara veya kişiyi, geliş tarihini aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca zaman ayarlı özelliği sayesinde telefonunuza istediğiniz bir saatte, istediğiniz bir numaradan fake (sahte) mesaj gelmesini sağlayabilirsiniz. Buna bluetooth da dahil. Bir diğer özelliği de okunmuş olan mesajlarınızı okunmamış gibi gösterebilme özelliği. Ve gelen kutusundaki mesajları gönderilen mesajlara taşıyıp sanki siz göndermişsiniz gibi de gösterebiliyorsunuz. Bir başka özelliği de kodlanmış olarak SMS atabilmesi. Yazdığınız mesajı kodlar ve karşı kişiye gönderir. Karşıdaki de program sayesinde kodlu olan mesajı açıp okuyabilir. Her telefonda olması gereken bir program. Şiddetle tavsiye ediyorum.

<span style="color:#006600">Download Link: </span>

<div align="right">Not:Alıntıdır</div>
[/b][/quote]
program demo nsıl tam sürüm yapıcaz

msw

msw

Üye
demo deildir ... register bölümüne istediğin şifreyi yaz

iOS Developer

iOS Developer

Üye
güzel bir paylaşım...

hidayet

hidayet

Üye
<div class='quotetop'>(helper007 &#064; Feb 2 2006, 05&#58;55 PM) [post=269586]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
İndirdim,kurdum ellerine sağlık ama Fake SMS bölümünden mesaj atılınca ayarladığınız zamanda mesaj geliyor yaa.Bende Kimden yerine Kime yazıyor.
yani from yerine to
[/b][/quote]
aynısı bendede öyle o biraz bozuyor

allenanil

Üye
bu programı yazan arklara cok tesekkurler ama en cok tesekkur de programı turkceye ceviren canere valla yılllardır bole bi program arıoduk yaw bide program demo deil herhangi bi reg kod yazınca aktifhale gelıo

troublesome

Üye
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Feb 1 2006, 10&#58;46 PM) [post=269072]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yani bu kadar dahiyane hazırlanmış bir program daha görmedim. ayarlıyorsunuz istediğiniz zamanda istediğiniz kişiden size sms geliyor(kontör gitmiyor). karşınızdaki kişiyi kandırmanın bundan daha hin bir yolu olamaz. dürüst olup bunu kötü amaçlar için kullanmamak gerekir.
[/b][/quote]

harbiden çok iyi..
ama insna istese de iyi işler için kullanamazki bunu.. biri iyi bir amaç gösterebilir mi??

S_L_A_Y_E_R

Üye
eline sağlık

spook

spook

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>harbiden çok iyi..
ama insna istese de iyi işler için kullanamazki bunu.. biri iyi bir amaç gösterebilir mi??
[/b][/quote]
ya kardeşim iyi amacı olmasada şaka yapabilirsin aşırıya kaçmadan.bu programa bu şekilde yorumlar yapmazsanız daha mutlu olacam çünkü bu programı ben buraya eklemeseydim elde edilebilecek yer vardı...

Galaxy nExUs

Galaxy nExUs

Üye
buna benzer program daha once vardı gprs felan istiyodu yani pek işe yaramazzdı.bunu simdi indiriyom umarım bu da çürük çıkmaz.eline sağlık

spook

spook

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>
buna benzer program daha once vard&#305; gprs felan istiyodu yani pek i&#351;e yaramazzd&#305;.bunu simdi indiriyom umar&#305;m bu da çürük ç&#305;kmaz.eline sa&#287;l&#305;k
[/b][/quote]

arkada&#351;&#305;m çürük bi&#351;e olsayd&#305; ben buraya eklemezdim vede o kadarda olumlu yaz&#305;lar yaz&#305;lmazd&#305;.birdahakinde programda çeli&#351;ki ya&#351;&#305;yorsan yorumlar&#305; okuduktan sonra program&#305; inndir derim sayg&#305;lar

Galaxy nExUs

Galaxy nExUs

Üye
ben ne dedim bea.ben türkiyede yaşamıyorum,sansurlerden site bile açmanın zor olduğu ülkede,arabistanda yaşıyorum.ben bunu kastetmiştim ama sen yanlış anladın.diğerleri gprs den olduğu için sansure yakalanıyodu .umarım buda onun gibi değildir demek istedim

spook

spook

Üye
    Konu Sahibi
heee kusura bakma o zaman... yok bu kendi telefonun içersinde mesajı kaydediyosun yeni msj gelniş gibi görünüyo gprs le alakası yok...saygılarımla kolay gelsin

S1FR3K1R1C1

Üye
Emeğine Sağlık...

dustqm

dustqm

Üye
yaw ben kullanıyodum bu programı ama demo version expried dio yaw sinir oldum çözüm bulan olursa sevinirim ya da yeni version fln

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(dustqm &#064; Feb 22 2006, 06&#58;52 PM) [post=284127]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaw ben kullanıyodum bu programı ama demo version expried dio yaw sinir oldum çözüm bulan olursa sevinirim ya da yeni version fln
[/b][/quote]

aynen bende de oylee??

BurakDoğdu

Üye
güzellll

gknky

gknky

Üye
bi indireyim iyi bişiye benzior
saol emeğe saygı sonsuz

brovito

Üye
arkadaşlar ben de n70 var telefona yükledim ama bir türlü çalıştıramadım ilk normalini sonra üstüne yamayı yükledim.. programı açıyorum s- one telecom yazılı büyük bir ekran geliyor ve de seçenekler tuşuna bastığımda telefon menüsüne dönüyor.. n 70e uyumlu değil mi ki acaba?? yardım ederseniz çok sevinirim.

saygılar...

Üst Alt