Işte yıldırım fotoğrafı çekmek bu kadar zor:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Işte yıldırım fotoğrafı çekmek bu kadar zor:)

bu bi nevi benim çekimimdir fakat çok farklı bir yöntemle. Bu fotoğrafı çekmeye çalışırken yıldırım fotoğrafı çekmek ne kadarda zormus dedim yağmur yağmak üzereydi ve sürekli şimşek çakıyordu ben de bi foto çekeyim dedim bi türlü olmadı en son video çektim şimşek çakarken bu fotoğrafı da videoda tam şimşek çakarken durdurup süper screen shotla ekran görüntüsünü aldim ama videoda şimşeği yakalayana kadar canım çıktı:)

• Beğen
Tepkiler: ia.phlvn

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sen buna zorlukmu diyorsun adamlar metre kareye bilmem kaç milyon yağmur damlası düşerken o yağmurun altında hayatlarını tehlikeye atarak onlarcasını çekiyorlar :)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Güzel :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
sen buna zorlukmu diyorsun adamlar metre kareye bilmem kaç milyon yağmur damlası düşerken o yağmurun altında hayatlarını tehlikeye atarak onlarcasını çekiyorlar :)

bizim için zorluk diyim :) sonuçta bu iş hakkında bi tecrübemiz yok. O adamlar pro:D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yani canım n8'lemi çektin fotoyu :)

lolaman

lolaman

Üye
Telefonla dışarıda yıldırımlı havada konuşmak çok tehlikeli fotoğraf çektiğine konuşuyosundur sakın konuşma istasyonlara sinyal yollarken telefon yıldırımı kendine çekiyormuş aman dikkat! Ama foto güzel :D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
iyi çekmişsin .tebrik ederim :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Güzel çalışma :tebessüm:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Telefonla dışarıda yıldırımlı havada konuşmak çok tehlikeli fotoğraf çektiğine konuşuyosundur sakın konuşma istasyonlara sinyal yollarken telefon yıldırımı kendine çekiyormuş aman dikkat! Ama foto güzel :D

uyarı için :tşk: :D

- - - Eklendi - - -

Güzel çalışma :tebessüm:

:tşk:

- - - Eklendi - - -

iyi çekmişsin .tebrik ederim :)

:tşk:

- - - Eklendi - - -

yani canım n8'lemi çektin fotoyu :)

Hayır 603 :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

demekki napıyormuşuz uçak moduna alıp öyle fotoğraf çekiyormuşuz :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Baska bi yöntem söylim.
Kamerayı dizi moduna alın ard arda çekim yani o şekilde yakalama imkanınız var.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Baska bi yöntem söylim.
Kamerayı dizi moduna alın ard arda çekim yani o şekilde yakalama imkanınız var.

zor olduğunu belirtmiştim tekrar belirtiyorum saniyede 3 4 fotoğraf çekse bile zor yakalar denk gelmesi çok zor. Video da canım çıktı yakalayana kadar. Ayrıca 603te ardarda çekim yok. Programı varmı bilmiyorum ama...

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
zor olduğunu belirtmiştim tekrar belirtiyorum saniyede 3 4 fotoğraf çekse bile zor yakalar denk gelmesi çok zor. Video da canım çıktı yakalayana kadar. Ayrıca 603te ardarda çekim yok. Programı varmı bilmiyorum ama...

603 ile çektigini bilmiyordum :good:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
action kamera diye bir uygulama var oldukça güzel.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Güzel foto :oke: Geçen gün bende yıldırımın videosunu çektim. Video veremiyorum mobilim ama foto verebilirim :)

Videodan iki kare aldım, fotoların kalitelerini %85 ayarlayıp birazda kırparak kaydettim sayfada çabuk açılsın diye :) Buyrun:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Güzel foto :oke: Geçen gün bende yıldırımın videosunu çektim. Video veremiyorum mobilim ama foto verebilirim :)

Videodan iki kare aldım, fotoların kalitelerini %85 ayarlayıp birazda kırparak kaydettim sayfada çabuk açılsın diye :) Buyrun:

ilki güzelmişte ikincide çek parlamış:) normal mı çektin bunları ekran görüntüsünü mu aldin sende normal telefonla çekmek çok zorda:)

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Fotoğraf makinesinin markası ne :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt