İşte Yeni Clio

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İbo Bey

Üye
Originally posted by yılmass_+Jun 19 2005, 12:48 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(yılmass_ &#064; Jun 19 2005, 12:48 PM)</div><div class='quotemain'>arabada fazla çalıştıkları söylenemez tabi içini görmüyoz arkadaşlar sadece farlar biraz uzatılmış okadar
[post=89804]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-cihanebi
@Jun 21 2005, 05:31 PM
araba güzel çirkin onu bilmemde Megane 3 olsa adı daha iyi olurmuş :)
[post=92460]Quoted post[/post]​
[/quote]
:artı: Sizlere katılıyorum arkadaşlar :artı:

goldcrusher

goldcrusher

Üye
megane II ye benzetmişler ama guzel ;;) ;;)

:artı: :artı: :artı:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Beyler , bu resimde öyle görüğnüyor ama arkadan falan bakınca benzemediğini anlayabiliyoruz.. :)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
beğenmedim hep aynı tasarımlar

MobiLe_ManiA

Üye
ya meganların arkasını hiç sewmiodum zaten.al şimdi clioyuda aynısı yapıp çıkarmışlar.:D bence güzel olmamış ya.clionun ayrı bir yapısı wardı.küçük sınıfta arabayı çk büyültmüşler , megan yapıp çıklarmışlar bence

MobiLe_ManiA

Üye
ya meganların arkasını hiç sewmiodum zaten.al şimdi clioyuda aynısı yapıp çıkarmışlar.:D bence güzel olmamış ya.clionun ayrı bir yapısı wardı.küçük sınıfta arabayı çk büyültmüşler , megan yapıp çıklarmışlar bence

MobiLe_ManiA

Üye

MobiLe_ManiA

Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt