Haber İşte Nokia’nın Yeni Lumia Serisi

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
enteresan cihazlar gelecek anlaşılan bakalım nokia ne gibi modellerele 2014 yazına girecek

YkPkY

YkPkY

Üye
930un yeni görüntüleri sızmış.
4,5" ekran.tipi güzel ama ekran hayal kırıklığı oldu

Çırak ile gönderildi

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Çırak ile gönderildi

4,5 ekran mı hani 5 olacaktı dediğin gibi hayal kırıklığı bir yıkım

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
635 ve 630 gereksiz bence
1 gb ram
5mb flaşlı kamera
çift sim
4G LTE
4.7 inç ekran
Dual-Core Snapdragon 400, 1.7 GHz
Koycam Tek Telefon Çıkarcan Tadından Yenmez

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
dengeyi tutturamadı lar gitti yokmu 6inç ile 4.5 inç arası Bi kerede bizleri dinleyin ve 5inç yapın be kardeşim

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Esendağlı

Esendağlı

Üye

Çırak ile gönderildi
Eminmisin,bu cihaz 5.2 olacağı sanki kesin gibiydi,eğer 4.5 inç olursa yazık olur bu cihaza.
dengeyi tutturamadı lar gitti yokmu 6inç ile 4.5 inç arası Bi kerede bizleri dinleyin ve 5inç yapın be kardeşim
Ben hala bu 930 un 5.2 olacağına inanıyorum.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
bilgisi olan arkadaşlardan cevap almak istiyorum neden bizim lumialardaki beyaz renk sarımtırak diğer markalarda baktığımda süt beyaz ve çok güzel görünüyor
Eminmisin,bu cihaz 5.2 olacağı sanki kesin gibiydi,eğer 4.5 inç olursa yazık olur bu cihaza.
Ben hala bu 930 un 5.2 olacağına inanıyorum.
bu saatten sonra artık ne nokıa yaya nede Microsoft a güveniyorum kendi kafalarına göre iş yapar oldular ayıptır ama ya güncelleme desen ne zaman gelecek belli değil 20 tane cihaz çıkarıyorsun her biri ayrı telden birinde sd kart yok birinde ram sıkıntısı diğeri tablet gibi 6 inç bir ötekisinin kamerasından kıs 5mp koy artık çok sinir olmaya başladım hani 1820 ve 1520v tanıtılacaktı ses seda yok

YkPkY

YkPkY

Üye
Mobilden resmi upload edemediğim için gösteremiyorum.aratın g..gleden çıkar.

Çırak ile gönderildi

suyunsesi

suyunsesi

Üye
bilgisi olan arkadaşlardan cevap almak istiyorum neden bizim lumialardaki beyaz renk sarımtırak diğer markalarda baktığımda süt beyaz ve çok güzel görünüyor
bu saatten sonra artık ne nokıa yaya nede Microsoft a güveniyorum kendi kafalarına göre iş yapar oldular ayıptır ama ya güncelleme desen ne zaman gelecek belli değil 20 tane cihaz çıkarıyorsun her biri ayrı telden birinde sd kart yok birinde ram sıkıntısı diğeri tablet gibi 6 inç bir ötekisinin kamerasından kıs 5mp koy artık çok sinir olmaya başladım hani 1820 ve 1520v tanıtılacaktı ses seda yok

Bende tam tersi, benim ekranın beyazı gerçek beyaz, androidler sönük ve mavimtrak, bazıları da sarımtrak. Kullanılan ekrana ve parlaklık ayarına göre de değişiyordur.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Invoke

Invoke

Üye
Onun androidden ziyade ekranla ilgisi var. Benim beyaz gayet beyaz. :D

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Beyler 1520 de siyah renk arka planmı yapsak daha iyi olur yoksa beyaz renk temamı yapsak ? Batarya açısından.

emz

emz

Üye
Beyler 1520 de siyah renk arka planmı yapsak daha iyi olur yoksa beyaz renk temamı yapsak ? Batarya açısından.

Tabi ki siyah. Değer beyaz olursa yadımlatmak için çok şarj yer. Ama siyah olursa çok az ışık vererek aktifleşir arkası. O nedenle her telefonda siyah en iyisi.

Telgrafla gönderildi.

dakamon

dakamon

Üye
Tabi ki siyah. Değer beyaz olursa yadımlatmak için çok şarj yer. Ama siyah olursa çok az ışık vererek aktifleşir arkası. O nedenle her telefonda siyah en iyisi.

Telgrafla gönderildi.

valla amoledde avantaj da ıps te fark etmiyor ekrana ışık vermeye devam ediliyor ıps te siyah yapmak için pikselin onu kapatılıyor sadece :) arkada ışık yanmaya devam ediyor :)

Tost Makinası ile gönderildi.

emz

emz

Üye
valla amoledde avantaj da ıps te fark etmiyor ekrana ışık vermeye devam ediliyor ıps te siyah yapmak için pikselin onu kapatılıyor sadece :) arkada ışık yanmaya devam ediyor :)

O zaman ben bunca yıl kandırıldım :D Hayallerim suya düştü :S O değilse bende 520 var bildiğiniz gibi. Ips ekran. E o zaman şarj az girmesin diye arka planı siyah yapmamış bir avantajı yok mu? O zaman beyaz daha hoş duruyor ona çevireyim. Eğer böyleyse cidden bir mantığı kalmıyor siyah yapmanın. Tabi zevkten başka :D

Telgrafla gönderildi.

dakamon

dakamon

Üye
O zaman ben bunca yıl kandırıldım :D Hayallerim suya düştü :S O değilse bende 520 var bildiğiniz gibi. Ips ekran. E o zaman şarj az girmesin diye arka planı siyah yapmamış bir avantajı yok mu? O zaman beyaz daha hoş duruyor ona çevireyim. Eğer böyleyse cidden bir mantığı kalmıyor siyah yapmanın. Tabi zevkten başka :D

Telgrafla gönderildi.

valla benim bildiğim bu. İstersen Bi araştır. İşte o arkada ışık yanması yüzünden Bi amoledde siyah aç bide ıps te yanyana getir farkı anlarsın :) misal ayarlara gir 820 ve 520 de ikisini de yanyana getir ve bak arka planın siyahlığına :)

dakamon

dakamon

Üye
Ama ıps te derenkler çok parlak :)

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
valla benim bildiğim bu. İstersen Bi araştır. İşte o arkada ışık yanması yüzünden Bi amoledde siyah aç bide ıps te yanyana getir farkı anlarsın :) misal ayarlara gir 820 ve 520 de ikisini de yanyana getir ve bak arka planın siyahlığına :)

bununla ilgili konu açsak nasıl olur? Adminlerde el atarsa öğreniriz. Hemen kapatılmaz herhalde? Emin olamadım açmaya. Sana sorayım dedim.

Telgrafla gönderildi.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

AMOLED teknolojisi piksel piksel çalışır ve siyah rengi vermek için pikselleri kapatması yetiyor. ama LCDde durum farklı, arkada hep bir ışık var renk verebilmesi için. bu ışık siyah ekranda da var, beyazda da. o yüzden AMOLED siyah arkaplanda çok daha az enerji harcarken LCDde bu geçerli değil. hatta LCDde tam tersi beyaz arkaplanda daha az harcıyor diye bişi okumuştum.
bunu şurdan da anlayabilirsiniz. 820de (amoled) tema ayarlarından arkaplanı beyaz seçin hemen altta çok şarj yiyecektir diye bi uyarı yazısı belirir. ama bu uyarı yazısı 520de (LCD) yoktur! :)

• Beğen
Tepkiler: kursat99

Üst Alt