Haber İşte Nokia’nın Yeni Lumia Serisi

Sponsorlu Bağlantılar

ÖEY

ÖEY

Üye
:aha:

New Lumia (April/2014): 5.2'' 2560x1440p Display, QSD805, 3 GB RAM, 3400 mAh, 32 GB, Lytrocam, Visio pureview cam, WP 8.1[/QUOTE]
Kaynak :bleh::naughty::sirit:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu üstün özellikli telefonun kamerası nedir adı nedir

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Bay H

Bay H

Üye
Nisan ayının ortalarında Çin'de 150 $ dan satışa çıkması bekleniyor

YkPkY

YkPkY

Üye
929 u türkiyeye sokmadılar,930ada ağzımız açık bakarız herhalde

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
orian

orian

Üye
929 u türkiyeye sokmadılar,930ada ağzımız açık bakarız herhalde
Daha net bilgisi olanlar vardır muhakkak da 930, 929'un global versiyonu olabilir mi ? 925-928 olayı gibi:hmmm

YkPkY

YkPkY

Üye
Yani 930 da şansımız var mı?
Benim bildiğim üst model alt modelin globali olur.
925 de tam tersi Bi durum

Telgraf ile gönderdi

dakamon

dakamon

Üye
Yani 930 da şansımız var mı?
Benim bildiğim üst model alt modelin globali olur.
925 de tam tersi Bi durum

Telgraf ile gönderdi
930 icon un global versiyonu olacak ve Türkiye dahil tüm dünyada satılacak

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
o anlatılan süper model 930 mu ?

Bay H

Bay H

Üye
Yoksa :perde:

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve goktas19
orian

orian

Üye
Ama yani bu da biraz sikinti ha. Dedm ki 1020'nin fiyati biraz dussun onu alim, geri 1520 cikti onun fiyati dussun onu alim dedm. Bu sefer 1320ye aklim kaydi :) simdi de 930 filan

goktas19

goktas19

Üye
Bu etkinliği günler kaldı ama hâla neden tam bir sızıntı yok?

beats

beats

Üye
Yoksa :perde:

Rubino:
"But for now, at least I’m not buying into any of this Lumia 1820 talk, and I don’t think you should either. For next week at Build and , I’m expecting , the and the with maybe some app announcements. No Nokia wearables, no ‘Goldfinger’ and no ‘Lumia 1820’." konuşulan iddialara "bunlar montaj! montaj!" diyerek çıkışmış. :)

YkPkY

YkPkY

Üye
Sevdim o zaman

Telgraf ile gönderdi

dakamon

dakamon

Üye
Şu 930 da Bi sızsaydı güzel olacaktı

Tost Makinası ile gönderildi.

Bay H

Bay H

Üye
Lumia 630
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: goktas19 ve bulutsuzgece
The Benefit

The Benefit

Üye
530 biraz garip olmuş işlemci dalında. 525 iyi bence alt dalda. :bilmm

emz

emz

Üye
Fiyatları aynı olursa 530 yeni bir rekor kırar Nokia tarihinde. Bayağı çok satması lazım. Bende eğer aynı fiyat olursa 520'yi satıp ona garanti geçeceğim :)

Telgrafla gönderildi.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Rubino:
"But for now, at least I’m not buying into any of this Lumia 1820 talk, and I don’t think you should either. For next week at Build and , I’m expecting , the and the with maybe some app announcements. No Nokia wearables, no ‘Goldfinger’ and no ‘Lumia 1820’." konuşulan iddialara "bunlar montaj! montaj!" diyerek çıkışmış. :)

her ne kadar montaj denilse de Fransa da 1820 için deri kılıflar bile hazırlanmaya başlanmış şimdiye sızıntılar artardı ama benim düşüncem 1520 nin biraz daha ön planda kalması ve baltalamamak, haziran, temmuz gibi 1820 tanıtılacak ve 5.2'' 2560x1440p Display, QSD805, 3 GB RAM, 3400 mAh, 32 GB, Lytrocam, Visio pureview cam, muhtemelen 41 mp kamera
Rubino:

her ne kadar montaj denilse de Fransa da 1820 için deri kılıflar bile hazırlanmaya başlanmış şimdiye sızıntılar artardı ama benim düşüncem 1520 nin biraz daha ön planda kalması ve baltalamamak, haziran, temmuz gibi 1820 tanıtılacak ve 5.2'' 2560x1440p Display, QSD805, 3 GB RAM, 3400 mAh, 32 GB, Lytrocam, Visio pureview cam, muhtemelen 41 mp kamera

Üst Alt