İşte Nokia 5800 V60 nezaman çıkacağı zaman %100 doğru..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar size şöyle söyleyeyim anladığıma göre telefona eklenti gelmeyecek sadece hatalar düzeltilecek ve bu kesin olara k son güncelleme olacak ve flash player v60 ile gelmiyecek nedeni ise flash player nokia ile ilgili deilmiş geçen günler teknolojik bir sitede habere baktım ve gösterdikleri adrestede aynen yazıyordu şöyle:adobe flash player genişlemeye devam etmektedir bunu symbian 3 ve andorid e yaptığı gibi göstermiştir en kısa sürede symbian s60v5 sürümlü telefonlara uyarlanıp güncelleme olarak sunulacaktır .İyi Forumlar Arkadaşlar he bide Bunlar gerçektir diğerleri gibi kafadan sallama değildir..

sibka01

Üye

bakın burdada vermiş memory hatasından bahsetmiş site adminin yorumu var november diyor hangi aysa artık

kesbi

kesbi

Üye
Kasım ayı oluyor. Tahminlerde kasımın ortasında çıkacağı ve neredeyse hiçbir yenilik getirmeyeceği yönünde.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Yenilik getirilse hatalar giderilse bile bu sefer getirilen yenilikler yeni yeni hatalar doğuracaktır . Telefonu hızlandırmaları ve bütün hataları kaldırmaları yeterli olacaktır bence .

--------------- Ekleme ---------------

Ki zaten dediğim yönde olacakmış güncelleme .

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Evet Arkadaşlar Sadece e buglar düzenlenecekmiş ve belkide yatay ekran ve ekrana widget ekleme olabilir başkada birşey olmaz :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Evet unutmuşum bunuda yatay ekran olsun . Bide yaparlarsa widget yapsınlar yapmıyorlarsada o kadar gerek yok :D

--------------- Ekleme ---------------

Evet Arkadaşlar Sadece e buglar düzenlenecekmiş ve belkide yatay ekran ve ekrana widget ekleme olabilir başkada birşey olmaz :D

Peki kesinmi ? Nerden biliyosn ?

umuttsafak

Üye
Arkadaşlar sabah uyanırken cok sorun yaşıyorum 5800 beni uyandırmayı başaramıyor. Şimdi bende 5+1 hopörlör var. Düşündüm eğer telefonu kulaklık girişi ile ses sistemime bağlarsam ve sesini sonuna kadar açarsam alarm çaldığı an uyanmamam imkansız. Ama bunu yapmayı denediğimde alarm sesinin kulaklığa verilmediğini farkettim. Şimdi size sorum şu alarım çaldığı zaman alarm sesini hopörlerden verme ayarlanabilir mi LÜTFEN YARDIM DEVAMSIZLIKTAN KALMAK ÜZEREYİM.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
5800 v60 Aralık ayındayız hala yok ortalar da :(

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Unutun V60 çıkmaz artık vazgeçtim 5800 iyice çökmüş durumda . N8 alıcam hayırlısıyla .

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
v60 değil v52 çıktı konunun açık kalmasına gerek kalmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt