İşte Nokia 5800 V60 nezaman çıkacağı zaman %100 doğru..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
İşte Nokia 5800 V60 nezaman çıkacağı zaman %100 doğru..
:megafon:Ülkemizdeki birçok kullanıcının dokunmatik ekranlı akıllı telefon deneyimi yaşamasına öncülük eden cihazlardan birisi Nokia 5800XM. Uygun fiyatı, başarılı özellikleri ve Symbian işletim sistemi ile yoğun ilgi gören telefon, tüm dünyada milyonlarca adetlik satış rakamı yakalayarak üreticisinin de yüzünü güldürmeyi başardı.
Bu başarıya kullanıcılarına satış sonrasında maksimum desteğiyle karşılık veren Nokia, firmware güncellemeleri ile cihaza zamanla yeni özellikle kazandırdı ve mevcut sorunları çözme yoluna gitti. Artık yeni bir firmware gelmez düşüncesindeyken bir güncelleme haberi daha geldi 5800 için. Üstelik bu bilgiyi veren de Nokia yetkilileriydi.
Nokia bünyesinde Avrupa destek forumlarına gelen bir sorun bildirimi olayların başlangıcı oldu. Bir kullanıcı güncel Ovi Suite yardımı ile V51 firmware yüklü telefonunu bilgisayarına bağladığında yeterli yer olmasına karşın yazılım, cihazın tamamını dolu gösteriyordu.
Çeşitli çözüm önerileri sorunu çözmeyince ve dahası bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı olduğu ortaya çıkınca Nokia ekibi harekete geçti. Kesin olarak tarih bildirilmemiş olsa da Kasım ayının ortası gibi firmware güncellemesinin kullanıcılara sunulmuş olması bekleniyor.Arkadaşlar inanmazsanız alıntı yaptığım teknoloji sitesini verem ordan bakın..:megafon:

Davulbaz

Davulbaz

Üye
Yapma dostum yapma!!

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bende bir yerde gördüm Kasım ayının ortasında çıkacakmış..

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
verde inanalım bakalım neden koymadınki ? çoluk çocuk doldu artık burası kendilerine eğlence arıyorlar

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Nadir Nerden Baktığımı yazayımmı ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
gerek yok reklam olmasın..

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
tmm Oke İnanmayanlara İnandırmaya çalışmıyacaz dimi :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
şyle söyleyim nokianın ileri gelen bir yetkilisi söylemiş Kasım'ın ortasında dağıtılacağını söylemiş ne kadar doğru bilinmez.

silver_cover

silver_cover

Üye
yeni çıkacak olan sürüm ekstra birşey gitirmeyecek sadece hatalı olan bölümleri düzeltecek o kadar. .. özellikle son v51 güncellemesinden sonra oluşan hatar öncelikli konular.... (ç)alıntı yaptığın site shiftdelete.net . her kopyaladığın haberin altına muhakkak kaynağını yaz.

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Evet Doğru Nadir Kardeşim..

craig3535

craig3535

Üye
yeter artık çıksın şu firmware valla cinnete gelicez en sonunda bileydim nokianın kullanıcıları bukdar kasıcağını yemez içmez i phone alırdım ...:(

dsr

Üye
bende de aynı sorun vardı frimware güncellemesini bekliicektim. niteki öylede olucak :)

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
hadi hayırlısı arkadaşlar....

catkara

Üye
Ya hem başlıkta %100 kesin tarih diyosun hem de kasım ayının ortası gibi bekleniyor diyosun.Sence bu başlığa uyuyor mu? Zaten millet dört gözle bekli v60 ı,herkes bi başlık atım heyecan yaptırıyo millete.Net bi tarih olursa açın konuyu

ocak.1907

Üye
En azından radyoyu düzeltseler...sürekli donuyor bu adam akıllık radyo bile dinleyemiyoruz...

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde ole bişiler duydum çıkış tarihini

KELGER

KELGER

Üye
çıksa bile flash player li olacağı meçhul

pcwolf

pcwolf

Üye
En azından radyoyu düzeltseler...sürekli donuyor bu adam akıllık radyo bile dinleyemiyoruz...
Hiç radyo sorunu yaşamadım hatta rds v51de çalıştı bende. Donma yapacak mı diyede sürekli kanal değiştirdim ama hiçbir problemim olmadı öyle.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Değişiklik veya yeni birşeylerin katılmasını pek beklemiyorum .
Sadece hataların düzeltilmeside yeterli bana göre . Çünkü bence yeni şeyler yükledikten sonra hatalarında giderilmesinden sonra . Yeni şeyler yenilikler tekrar hata yaratacaktır eminim . Telefonda olası bi ton hata var . Bazen telefonun durduk yere kapanmasından tut radyo sorununa kadar . Telefonun yatay ekrana geçiş sorunu . Çok geç geçmesi . Effect açtıktan sonra menülerde dolaşma hızının düşmesi . Müzik çaların epeyce geç açılması . Gibi gibi bi ton sorunlar aksilikler var . Bence ilk düzeltilmesi gereken şeyler bunlar .
Kasımın ortalarınıda bekliyelim bakalım çıkacakmı .

craig3535

craig3535

Üye
katılıyorum telefonda hata çok ama özellikte öyle yani birbirini nötrlüyor aslında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt