İşte Nokia 5800 V60 nezaman çıkacağı zaman %100 doğru..

• 29 Ekim 2010
  • 3073 Okunma
  • 31 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. :megafon:Ülkemizdeki birçok kullanıcının dokunmatik ekranlı akıllı telefon deneyimi yaşamasına öncülük eden cihazlardan birisi Nokia 5800XM. Uygun fiyatı, başarılı özellikleri ve Symbian işletim sistemi ile yoğun ilgi gören telefon, tüm dünyada milyonlarca adetlik satış rakamı yakalayarak üreticisinin de yüzünü güldürmeyi başardı.
    Bu başarıya kullanıcılarına satış sonrasında maksimum desteğiyle karşılık veren Nokia, firmware güncellemeleri ile cihaza zamanla yeni özellikle kazandırdı ve mevcut sorunları çözme yoluna gitti. Artık yeni bir firmware gelmez düşüncesindeyken bir güncelleme haberi daha geldi 5800 için. Üstelik bu bilgiyi veren de Nokia yetkilileriydi.
    Nokia bünyesinde Avrupa destek forumlarına gelen bir sorun bildirimi olayların başlangıcı oldu. Bir kullanıcı güncel Ovi Suite yardımı ile V51 firmware yüklü telefonunu bilgisayarına bağladığında yeterli yer olmasına karşın yazılım, cihazın tamamını dolu gösteriyordu.
    Çeşitli çözüm önerileri sorunu çözmeyince ve dahası bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı olduğu ortaya çıkınca Nokia ekibi harekete geçti. Kesin olarak tarih bildirilmemiş olsa da Kasım ayının ortası gibi firmware güncellemesinin kullanıcılara sunulmuş olması bekleniyor.Arkadaşlar inanmazsanız alıntı yaptığım teknoloji sitesini verem ordan bakın..:megafon:

Yazan: CQNSTANT!NE
  2. Yapma dostum yapma!!

3. bende bir yerde gördüm Kasım ayının ortasında çıkacakmış..

4. verde inanalım bakalım neden koymadınki ? çoluk çocuk doldu artık burası kendilerine eğlence arıyorlar

5. Nadir Nerden Baktığımı yazayımmı ?

6. gerek yok reklam olmasın..

7. tmm Oke İnanmayanlara İnandırmaya çalışmıyacaz dimi :D

8. şyle söyleyim nokianın ileri gelen bir yetkilisi söylemiş Kasım'ın ortasında dağıtılacağını söylemiş ne kadar doğru bilinmez.

9. yeni çıkacak olan sürüm ekstra birşey gitirmeyecek sadece hatalı olan bölümleri düzeltecek o kadar. .. özellikle son v51 güncellemesinden sonra oluşan hatar öncelikli konular.... (ç)alıntı yaptığın site shiftdelete.net . her kopyaladığın haberin altına muhakkak kaynağını yaz.

10. Evet Doğru Nadir Kardeşim..

11. yeter artık çıksın şu firmware valla cinnete gelicez en sonunda bileydim nokianın kullanıcıları bukdar kasıcağını yemez içmez i phone alırdım ...:(

12. dsr

dsr
    bende de aynı sorun vardı frimware güncellemesini bekliicektim. niteki öylede olucak :)

13. hadi hayırlısı arkadaşlar....

14. Ya hem başlıkta %100 kesin tarih diyosun hem de kasım ayının ortası gibi bekleniyor diyosun.Sence bu başlığa uyuyor mu? Zaten millet dört gözle bekli v60 ı,herkes bi başlık atım heyecan yaptırıyo millete.Net bi tarih olursa açın konuyu

15. En azından radyoyu düzeltseler...sürekli donuyor bu adam akıllık radyo bile dinleyemiyoruz...

16. bnde ole bişiler duydum çıkış tarihini

17. çıksa bile flash player li olacağı meçhul

18. Hiç radyo sorunu yaşamadım hatta rds v51de çalıştı bende. Donma yapacak mı diyede sürekli kanal değiştirdim ama hiçbir problemim olmadı öyle.

19. Değişiklik veya yeni birşeylerin katılmasını pek beklemiyorum .
    Sadece hataların düzeltilmeside yeterli bana göre . Çünkü bence yeni şeyler yükledikten sonra hatalarında giderilmesinden sonra . Yeni şeyler yenilikler tekrar hata yaratacaktır eminim . Telefonda olası bi ton hata var . Bazen telefonun durduk yere kapanmasından tut radyo sorununa kadar . Telefonun yatay ekrana geçiş sorunu . Çok geç geçmesi . Effect açtıktan sonra menülerde dolaşma hızının düşmesi . Müzik çaların epeyce geç açılması . Gibi gibi bi ton sorunlar aksilikler var . Bence ilk düzeltilmesi gereken şeyler bunlar .
    Kasımın ortalarınıda bekliyelim bakalım çıkacakmı .

20. katılıyorum telefonda hata çok ama özellikte öyle yani birbirini nötrlüyor aslında

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 21:25