İşte mtk firmasının driverleri tüm çin telefonlarına uygun

Sponsorlu Bağlantılar

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
İşte mtk firmasının driverleri tüm çin telefonlarına uygun

iki adet download edilebilir dosyayı ekledim dilerim işinize yarar dostlarım.
Önce bağlantı sağlayın ve com port( usb )seçin. Sonra bilgisayarıma tıklayarak aygıt yöneticisine girin ve sarı işaret olan aygıtlara sağ tıklayıp dsürücü güncelleştir deyin. İndirdiğiniz dosyayı çıkarıp bir klasöre bulunduğu yeri gösterin tamamdır. Uyarı verirse evet diyebilirsiniz.

--------------- Ekleme ---------------

daha devam ediyoruz.

daha devam ediyoruz.

bunlarda diğerleri dilerim faydalı olurlar evet indirelim şimdi.

Buda olanı ve 2 mb tüm driverler var

MD5: 3914B9B8ED0960ECCEC4B4519705DB88

MD5 kontrolu yapın hatalı inmediğinden emin olun işte pc suit ve driver bir yerde ikiside.

• Beğen
Tepkiler: bymen07, Türk Mavisi, hassan27 ve 6 diğerleri

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bütün işletim sistemlerine uygun driver mevcuttur. Yukarıdaki linkleri inceleyerek istediğiniz işletim sistemine it dosyayı indirin ve eksik olan varsa yazın ekleyeyim. Bende işe yaramadı ama nedeni t-Tech için firmanın yazılımının mevcut olmsı imiş.

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi

konudaki linklerin güncel kalmasına özen göstereceğim arkadaşlar çünkü driver önemli ve de gerekli.

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
İşte en gelişmiş ve en iyi pc suit programı arkadaşlar bunu sakın kaçırmayın.

Şire parantezler dahil olarak:( )

bluetooth bağlantısı başarılı ırda bağlantısı başarılı ve usb bağlantısı başarılı. USB ve Bluetooth t-tech E72 de denedim diğerini başka bir modelde çalışıyor arkadaşlar ayrıca tüm modelleri ve nokia gibi modelleri de destekleyen program olarak sunuluyor.

dosya yükleme dahil her nevi işlem gerçekleştirilmektedir. mesajlar gibi etkinlikler ve senkranizasyon kullanılabilmektedir. bunlar bluetooth üzerinden de kullanılabilmektedir.

ayrıca dialup internet hizmetinide cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

dilerim beğenirsiniz bu paylaşımımı.

şifresi parantezler ile ( ) yani bitişik olarak parantez dahil hepsi

semih1404

Üye

arkadaşım bu linki rapid dışı bir siteye upload edebilirmisin tşkkr

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
bunu indirebilirsin her nevi telefonla çalışıyor ayrıca her işini de görüyor

driver de bu

driver de bu

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Şu 2m lığı başka bir siteye upload edebılırmısınız
Upload Yaparken Tek Rapish e değilde tekdosya.com dan birden fazla yere upload yapsanız guzel olacak
rapish de hep sorun cıkıyor

Windows xp İşletim sistemi ile ilgili Driver i Rapish harıcı baska bır sıteden uplaed edersen sevınırım
dıkkat edemen ındırdım MAÇ işletim sistemi çık :(
--------------Rasıph den vermessen sevınırım unutma wındows xp s3

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi

buradan indirebilir ve faydalanabilirsiniz.

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye

kardes nasıl kuruluyo bı zahmet anlatırmısın exe değil bu sımdııden tesekkurler

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
telefonu bilgisayarına usb ile bağla ve com port seç arkasından bilgisayarım a sağ tıklayıp yönet seçeneğine gir ve aygıt yöneticisine tıkla ve com port ve ltp yeri var üstten ikinci sırada orada sarı ışık yanan donanım olmalı. Sağ tıkla ve sürücü güncelle sonra kendim yükleyeceğim de ve en son disketi var deyip sürücünün olduğu yeri göster modem driver yüklüyecek pc ne 6binli falan şimdi hazır demektir. Diğer bir şeyde bu yazdığım yerde herhangi bir aygıt görünmüyorsa ve ilk taktığında bilinmeyen aygıt yükleniyorsa usb bölümüne gir ve bilinmeyen usb aygıtını tıkla ve sürücü güncelle deyip yukarıdakini uygula tamam mı. Direk sürücü yükleme ekranı geldiyse yine aynı şekilde yukarıdaki gibi yükle ve uyarı verirse yükle de devam et.

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
telefonu bilgisayarına usb ile bağla ve com port seç arkasından bilgisayarım a sağ tıklayıp yönet seçeneğine gir ve aygıt yöneticisine tıkla ve com port ve ltp yeri var üstten ikinci sırada orada sarı ışık yanan donanım olmalı. Sağ tıkla ve sürücü güncelle sonra kendim yükleyeceğim de ve en son disketi var deyip sürücünün olduğu yeri göster modem driver yüklüyecek pc ne 6binli falan şimdi hazır demektir. Diğer bir şeyde bu yazdığım yerde herhangi bir aygıt görünmüyorsa ve ilk taktığında bilinmeyen aygıt yükleniyorsa usb bölümüne gir ve bilinmeyen usb aygıtını tıkla ve sürücü güncelle deyip yukarıdakini uygula tamam mı. Direk sürücü yükleme ekranı geldiyse yine aynı şekilde yukarıdaki gibi yükle ve uyarı verirse yükle de devam et.

İmeil değiştirdim tmm da telefona hat takılınca kapanıyor hatsız telefon aıclıyor bunun sebebı veya cozumu var mı sence off bı bu sorun kaldı hatsız calsııyor telefonum yardım lutfennnn:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
tamamen değiştirdin ise hattının kullanımda olup olmadığını test et hattın çalışıyorsa adam gibi kara listede olmayan ve kullanılmayan eski ama özellik olarak 5110 misali benzer bir telefonunkini dene özellikler ne kadar benzerse aygıtın kabulude o kadar kolay olur ve bu aygıt bir defa kapandıysa yeniden kaydettirmen azım.

a bu arada başka bir operatorün hattı bal gibi çalışır o operatörün hattını taktığında tel kapanmış kayıtsız olmaz ama diğerinde kapanmadığından olur.

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
tamamen değiştirdin ise hattının kullanımda olup olmadığını test et hattın çalışıyorsa adam gibi kara listede olmayan ve kullanılmayan eski ama özellik olarak 5110 misali benzer bir telefonunkini dene özellikler ne kadar benzerse aygıtın kabulude o kadar kolay olur ve bu aygıt bir defa kapandıysa yeniden kaydettirmen azım.

a bu arada başka bir operatorün hattı bal gibi çalışır o operatörün hattını taktığında tel kapanmış kayıtsız olmaz ama diğerinde kapanmadığından olur.

ben ımeıl degısmeden önce de oluyordu ımeıl saglam senle bı program denedık onda ımeıl degıstırmedı ondan sonra oldu baska bır cozum varmı acaba Format atılsa duzelırmı duzelırse nasıl atıldığını yazarmısın -
3 Tane Hat denedım Avea Vodafone Turkcell Yo kGene Aynı Hatlarla İlgili Bir sey Deil Bu
:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Ayrıca Imeıl Sorgulattırdım ımeıl numarası kayıtlı cıktı
Bir Kaç Araştırdım Format la oluyomus Galıba nasıl format atacagımı anlatırmısın spiderman da

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
formatı sen atamazsın flasher kablosu gerekir ve o nedenle bir yapan yer bulup yaptıracaksın. ama o yazılımdan sonra oldu ise fabrika ayarlarına dön deyip öyle dene

yanlız hiçbir yazılım sonucu garanti etmez

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Kardeş Allah Razı Olsun Daha Önceki Program Bı Klasör Oluşturmus NVD DATA Dıye onu kaldırınca sorun duzeldı telefonum çalısıyor artık
:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:
:heyo::heyo: TEŞEKKÜRLER :heyo::heyo:
:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
başardığınıza sevindim buda son verilen yazılımın çalışır durumda olduğunu gösterdi ama bu bir suç teşkil etmekte o ndenle sadece kullanmadığınız ürünlerde yada zaten kapanmışlarda deneyin diye uyarıyorum ve kullandığınız telefonunuzdan olabilirsiniz. Hiçbir program %100 ü garanti edemez o nedenle dikkatli olun ve son verilen yazılımlarda her telefonda çalışmayabilir ayrıca tanınmış markalar için uygun değildir.

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Sevgili arkadaşım ileride kapanma ihtimali olabılır bu yuzden bana bır ımeıl hazırlama programı bulabılırmısın.
Bu imeil arıtmetık duzene gore hazırlanıyor bunu hazırlayan prog. bulursan sevinirim simdiden tesekkurler:D

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
burada hrnevi bilgiye ulaşırsın ve son eklenen konu imei no nedir nasıl oluşturulur ve telefondan (herhangibiri) email yollama var desteklemesede

Üst Alt