İşte Galatasaray'ın transfer listesi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Bak ben ne dedim başarıları demedim mert adamdı sen de söyledin işte ben bu yönünden dolayı Ünal Aysal ile karşılaştırma yaptım ve buradan da şuna geliyoruz eğer bu adam böyle tahrik edici ve saçma sapan konuşursa her zaman karşılığında bir şeyler söyleyeceğim elbette

sadece ünal başkan saçma sapan konuşmuyor ki oğuzhan geçen gördük derbiden önce aziz yıldırımın yaptığı neydi peki ayrıca senin konuşman birşeyi değiştirmez ki onlar bildigini okuyor yine :hmmm

- - - Eklendi - - -

:oke: ırkçılık yapan insan değil zaten arkadaşlar yorumlarını belirtmiş bende sevmeyebilirim herhangi bir kulubün başkanını yazabilirsin yazmayabilirsin o senin elinde :)

o zaman mücahit aşırıya kaçmadan yorumlarla belirsinler düşüncelerini :hmmm

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Oguzhan dünde baska yerde muhalefetti :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

sadece ünal başkan saçma sapan konuşmuyor ki oğuzhan geçen gördük derbiden önce aziz yıldırımın yaptığı neydi peki ayrıca senin konuşman birşeyi değiştirmez ki onlar bildigini okuyor yine :hmmm

- - - Eklendi - - -

o zaman mücahit aşırıya kaçmadan yorumlarla belirsinler düşüncelerini :hmmm

Ben Aziz Yıldırım'ı hiç sevmem o yüzden Aziz Yıldırım yönüyle bana laf söyleyemezsin ben 3 yılda 3 şampiyonluk sözü verdiği sene Şadan KAlkavan'ın başkan olmasını istiyordum Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman'ın gitmesini isteyen biriyim

- - - Eklendi - - -

Oguzhan dünde baska yerde muhalefetti :)

Nerede? :D

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
konuyu niye açtıysam :ehe evrim geçirmedik daha :pro:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Ben Aziz Yıldırım'ı hiç sevmem o yüzden Aziz Yıldırım yönüyle bana laf söyleyemezsin ben 3 yılda 3 şampiyonluk sözü verdiği sene Şadan KAlkavan'ın başkan olmasını istiyordum Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman'ın gitmesini isteyen biriyim

- - - Eklendi - - -

Nerede? :D

oğuzhan lafı nerden aldın nereye getirdin keşke gitsede aziz yıldırım galatasarayda sorun yaratanlarda dahil bu sorunlar yaşanmasa ama konumuz neydi oğuzhan :D

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

oğuzhan lafı nerden aldın nereye getirdin keşke gitsede aziz yıldırım galatasarayda sorun yaratanlarda dahil bu sorunlar yaşanmasa ama konumuz neydi oğuzhan :D

Konuyu Aziz Yıldırm'a sen getirdin. Siz bilirsiniz gözlerinizi, kulaklarınızı kapatıp doğruları öğrenmemek için diretmeye devam edin :oke:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Konuyu Aziz Yıldırm'a sen getirdin. Siz bilirsiniz gözlerinizi, kulaklarınızı kapatıp doğruları öğrenmemek için diretmeye devam edin :oke:

herşey ortada oğuzhan kimsenin gözlerini ve kuklallarını kapattığı yok :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yönetim ve yöneticiler ile ilgili engin bilgileriniz için teşekkürler :locked2:

• Beğen
Tepkiler: Türe ve Oğuzhan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt