İşte Galatasaray'ın transfer listesi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
İşte Galatasaray'ın transfer listesi...
[h=2]Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, transfer listesi hakkında çok önemli bilgiler verdi. Özellikle Arda ve Quaresma isimleri üzerinde duran Aysal, ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye göndermede bulundu...[/h]

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, şampiyonluk kupasının kaldırıldığı Trabzonspor maçının ardından Kanaltürk kanalındaki Topbizde programına konuk oldu. Aysal, gündeme yönelik çok önemli açıklamalarda bulundu.
Başkan Aysal, 2 sezon önce Galatasaray'dan sürpriz şekilde ayrılarak Atletico Madrid'e transfer olan Arda Turan'ın, geri dönmek istediğini ifade etti. Yıldız futbolcuyu takıma yeniden kazandırmayı istediklerini belirten Aysal, "Arda Turan'ı gönderdiğimizde, Fatih Terim pek memnun değildi. Hatta aramızda bazen şakalaşıyoruz. Terim bıyık altından gülüyor. Çünkü gitmesini istememişti. Şimdi Arda konusunda niyetimiz var. Ama bekleyip göreceğiz. Atletico Madrid Başkanı'yla konuyu görüştüm. Hocası da izin verirse onu alırız" dedi.
QUARESMA, CHEDJOU VE MALOUDA...
Aysal, Sarı-kırmızılı takımla ismi geçen Quaresma, Chedjou ve Malouda ile ilgili son durumu da anlattı. Pazartesi günü Fatih Terim'le bir araya geleceklerini ifade eden Aysal, "Elimizde güzel bir liste var. Tercihimizi genç oyuncular yönünde kullanacağız. Ancak çok iyi deneyimli bir oyuncu olursa tabi alaibliriz. Chedjou ile ilgiliyiz. Eksiğimizi tamamlayabilecek bir oyuncu. Ama henüz masaya oturmadık. Malouda'yı hoca isterse eğer alabiliriz. Çok deneyimli bir oyuncu. Her takımda oynayabilir. Quaresma'yı istemiştik ancak olmadı. Şimdi olur mu, olmaz diyemem. Ancak henüz erken" diye konuştu.

"FENERBAHÇE İLE İLGİLİ ELİMİZDE BELGELER VAR"
Aysal, ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye de gönderme yaptı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın vergi ve sermaye artırımıyla ilgili suçlamalarına yanıt veren Aysal, "Galatasaray vergisini ödüyor. Zaten denetleniyoruz. Devletten vergilerle ilgili bir talebimiz olmadı. Sermaye artırımının da yanlış olmadığı ortaya çıktı. Sayın Yıldırım bu konuda erken ve yanlış konuşuyor. Fenerbahçe lehine yapılan bir sürü yardım var ve bunlar bizde belgeli" dedi.

"FENERBAHÇE'NİN BASIN TOPLANTISI TALİHSİZLİK"
Geçtiğimiz hafta oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde yaşanan 'muz' olayıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Aysal, F.Bahçe'nin muz gösteren taraftarlarla basın toplantısı yapması talihsizlik. Ben olsam o taraftarlara dava açardım. Kimseye bırakmadan dava açıp, ömür boyu da stadıma almazdım. Ancak bu konuyla ilgili TFF'den ses çıkmaması, bence en ilginç olan tarafıydı" dedi.

"O PANKART BİR HATIRLATMA OLABİLİR"
Trabzonspor maçında tribünlerde açılan, "2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor Arena'ya Hoşgeldin" pankartını da değerlendiren Aysal, "Yönetim olarak bu pankartların açılmasına karışmıyoruz, taraftara bırakıyoruz. Bence bir hatırlatma şeklinde şeklinde koymuş olabilirler o pankartı. Yine de ben yorum yapmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

"BURAK ÇOK REAKSİYON GÖRDÜ"
Kupa töreninin ardından Burak Yılmaz'ın yaptığı açıklamayı da yorumlayan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, "Burak, Trabzon'da çok reaksiyon gördü. Belki Burak, Trabzonspor taraftarıyla arasını normalize etmek için bu açıklamayı yapmış olabilir. Burak'ın Trabzon'dan ayrılması büyük olay oldu. Ancak bu açıklamayı yaparken, Fenerbahçe tarafını unutmuş olabilir" şeklinde konuştu.

"EN FAZLA CEZAYI BİZ ALDIK"
Bu sezon en fazla ceza alan takımın açık ara Galatasaray olduğunun altını çizen Aysal, "Galatasaray bu sezon en fazla puan kaybını cuma günleri yaşamış. Toplam 9 cuma maçı oynamışız. Fenerbahçe ise hiç oynamamış. En fazla cezayı da biz aldık. Teknik direktörümüz Fatih Terim, toplam 12 maç ceza almış. Melo tükürdüğü için 4 maç ceza almış, Meireles ise ağzından sıvı çıktığı için indirim almış. Türkiye'de en fazla ceza alan Engin Baytar oldu. Çocuğun resmen futbol hayatını bitirdiler. Galatasaray adeta çekiç altında dövüle dövüle, şampiyon olmuştur. Galatasaray bu şampiyonluğu federasyonun desteği ile almamıştır" dedi.

"ALBAYRAK İLE ARAMIZDA SORUN YOK"
Sarı-kırmızılı kulübün yöneticisi Abdurrahim Albayrak'la hiçbir sorunu olmadığının altını çizen Aysal, "Abdurrahim çok sevecen bir insan. Kulüp içindeki herkese hizmet eden birisidir kendisi. Kendisi yoruldum diyorsa, kesinlikle doğrudur. Çünkü heryere koşturuyor. Önceden Galatasaray yönetimleri 2 senelik olurdu ancak şimdi 3 senelik bir yönetim var. Abdurrahim'in yorgunluğunun sebebi de budur. Şunu söyleyebilirim ki; Abdurrahim'in benimle bir sorunu yok" ifadelerini kullandı.

"TÜRK SPORUNA YAPILACAK EN KÖTÜ HATA BUDUR"
TFF'nin yabancı kısıtlamasının, çok büyük bir hata olacağını belirten Ünal Aysal, "Ben böyle bir projenin tartışılmadan yürürlüğe sokulacağını Türk sporuna yapılacak en kötü hata olarak görüyorum. Her kulüpte neredeyse aynı sayıda yabancı var. Türkiye’de binlerce sayıda futbol okulları var. Daha olayın başındayız. 75 milyon nüfusu olan ve genç bir nüfusa sahip bir ülkede kural değiştirmek mümkün değil. Her şeyimizi Avrupa’ya göre planlamışız. Avrupa’da uygulanan bir sistem daha farklı. biz bütün Avrupa’yı yabancı olarak görüyoruz. getirdiğimiz kaliteli futbolcular genç oyuncular için de örnek oluyor. Siz benim kolumu bağlarsanız Şampiyonlar Ligi’nde ilk 8'e girmek mümkün değil” dedi.

"SNEIJDER BİZİM İÇİN YATIRIM"
Büyük umutlarla transfer edilen Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in, kendisi için bir yatırım olduğunu belirten Ünal Aysal, "Öncelikle şunu açık bir şekilde söylemeliyim; Sneijder bizim için bir yatırım. Yatırım meyvesini hemen vermez. Ben, Sneijder'e bu 3 sene için çok ümit bağladım. Şu süreci, geçirdiği hazırlık dönemi olarak görüyorum. Beni tatmin etmedi. Taraftarı da doğal olarak tatmin etmedi. Bizimle iyi bir kamp geçirdikten sonra farklı bir Sneijder bekliyorum" şeklinde konuştu.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
ünal başkan çok iyi işler yapıyor helal olsun :alkis

codblackops2

codblackops2

Üye
tek birşey dikkatimi çekti 9 tane cuma maçı oynamışlar fener hiç oynamıyormuş.keşke elimde fırsat olsada sorsam ona , acaba fenerbahçe perşembe günleri uefa avrupa liginde mücadele ettiğinden dolayı olabilir mi?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Nur icinde yat Ozhan Canaydin... Ne serefli, ne iyi bir baskandin sen...

Türe

Türe

Üye
Yaptır stadı devlete sonra transfer yap övün var mı böyle iş ?

codblackops2

codblackops2

Üye
çok kıl oluyorum varya bu adama :hmmm

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
fenerbahçeliler hemen kotulemeye başlamışlar bakıyorumda hayır anlamadığım birşey var biz niye gidip fenerbahçe hakkında yapılan haberde fenerbahçeyi kötülemiyoruz galatasaraylılar olarak :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
fenerbahçeliler hemen kotulemeye başlamışlar bakıyorumda hayır anlamadığım birşey var biz niye gidip fenerbahçe hakkında yapılan haberde fenerbahçeyi kötülemiyoruz galatasaraylılar olarak :hmmm

Neden hicbir zaman objektif bakamiyorsunuz? Hayatinizda bir kere bile olsa bu adamin soylediklerinin ne derece dogru olup olmadigina objektif olarak bakin.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Neden hicbir zaman objektif bakamiyorsunuz? Hayatinizda bir kere bile olsa bu adamin soylediklerinin ne derece dogru olup olmadigina objektif olarak bakin.

objektif bakıyorum zaten oğuzhan adam olanı konuşuyor olmayanı niye konussunki :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

objektif bakıyorum zaten oğuzhan adam olanı konuşuyor olmayanı niye konussunki :hmmm

:kop: Sen Ozhan Canaydin'i hatirliyor musun? Objektif bakiyorum ve sunu soyluyorum Ozhan Canaydin doneminde cok iyi isler yapilmadi fakat insanlik, adamlik olarak bakarsak su son donemdeki diger baskanlar aolda sifir kalir hatta Aziz Yildirim da ayni sekilde... Su an ben insanlarin kisiligine bakiyorum ve Ozhan Canaydin takimi 6 gol yedigi halde fenerbahceyi alkislamak gibi buyuk bir saygi gosteriyorsa gerisini sen dusun bakalim simdi baskaniniz nasil bir insan

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
beyler sakin ya tartışmaya gerek yok :)

codblackops2

codblackops2

Üye
fenerbahçelikle alakası yok ona bakarsan ben aziz yıldırıma da kıl oluyorum. Ünal aysalin da egosu tavan yapmış :hmmm

- - - Eklendi - - -

ve 19 yaşındaki gencin öldürülmesinin suçluları bu iki başkan bence.tahrik ettiler taraftarı ve sonuç ortada.fenerli galatasaraylı kardeş kardeş 2000yılında ki uefa şampiyonluğu maçını izlerken ne oldu da bu hale geldik

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Türe

Türe

Üye
fenerbahçelikle alakası yok ona bakarsan ben aziz yıldırıma da kıl oluyorum. Ünal aysalin da egosu tavan yapmış :hmmm

- - - Eklendi - - -

ve 19 yaşındaki gencin öldürülmesinin suçluları bu iki başkan bence.tahrik ettiler taraftarı ve sonuç ortada.fenerli galatasaraylı kardeş kardeş 2000yılında ki uefa şampiyonluğu maçını izlerken ne oldu da bu hale geldik

Bir ülkeyi uyutmanın en iyi yollarından birisi Futboldur.. Hele ki Türkiye'de..

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

:kop: Sen Ozhan Canaydin'i hatirliyor musun? Objektif bakiyorum ve sunu soyluyorum Ozhan Canaydin doneminde cok iyi isler yapilmadi fakat insanlik, adamlik olarak bakarsak su son donemdeki diger baskanlar aolda sifir kalir hatta Aziz Yildirim da ayni sekilde... Su an ben insanlarin kisiligine bakiyorum ve Ozhan Canaydin takimi 6 gol yedigi halde fenerbahceyi alkislamak gibi buyuk bir saygi gosteriyorsa gerisini sen dusun bakalim simdi baskaniniz nasil bir insan

oğuzhan konumuz özhan canaydın değil konumuz fenerbahçeli arkadaşlar olarak niye her galatasaray haberinde çıkıyorsunuz doğrudur özhan canaydın dürüst mert adamdı ona sözümüz yok ancak ünal başkan özhan canaydından daha başarılı işler yapıyor şu dönemde :hmmm

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi

oğuzhan konumuz özhan canaydın değil konumuz fenerbahçeli arkadaşlar olarak niye her galatasaray haberinde çıkıyorsunuz doğrudur özhan canaydın dürüst mert adamdı ona sözümüz yok ancak ünal başkan özhan canaydından daha başarılı işler yapıyor şu dönemde :hmmm
haberi ben açtım ben beşiktaşlıyım herkes istediği yere yorum atabilir çağrı kardeşim :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

haberi ben açtım ben beşiktaşlıyım herkes istediği yere yorum atabilir çağrı kardeşim :)

mücahit sadece bu konu değil ki aşağıdaki konulara bir göz derim ayrıca konuyu senin açman önemli değil nereye açtığın önemli şuan gs bölümündeyiz :D

- - - Eklendi - - -

bu ülkede büyük takımlar bir birlerini kabul etmeyi başardıkları zaman futbol güzel yerlere gider diye düşünüyorum yoksa kanda dökülür ırkcılkta yapılır küfürde edilir herşey olur

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi

mücahit sadece bu konu değil ki aşağıdaki konulara bir göz derim ayrıca konuyu senin açman önemli değil nereye açtığın önemli şuan gs bölümündeyiz :D

- - - Eklendi - - -

bu ülkede büyük takımlar bir birlerini kabul etmeyi başardıkları zaman futbol güzel yerlere gider diye düşünüyorum yoksa kanda dökülür ırkcılkta yapılır küfürde edilir herşey olur
:oke: ırkçılık yapan insan değil zaten arkadaşlar yorumlarını belirtmiş bende sevmeyebilirim herhangi bir kulubün başkanını yazabilirsin yazmayabilirsin o senin elinde :)

Metin MF

Metin MF

Üye
Helal sana Ünal başkan

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Bak ben ne dedim başarıları demedim mert adamdı sen de söyledin işte ben bu yönünden dolayı Ünal Aysal ile karşılaştırma yaptım ve buradan da şuna geliyoruz eğer bu adam böyle tahrik edici ve saçma sapan konuşursa her zaman karşılığında bir şeyler söyleyeceğim elbette

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt