işte çin malı cep telefonları ve orjinalleriyle karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

techno.musty

techno.musty

Üye
alsam çin malı alırdım..

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
nerdeyse hepsinin ekranı dokunmatik ekran ve berbat bi görünümleri var

xkadir61

xkadir61

Üye
o telefonların sıfırını alacanıza o paraya 2.el iyi ve temiz bir telefon al daha iyi.
ben taklite karşıyım.herkez karşı olsa bu adamlar taklit mal yapmaz .
ama orjinal diye taklitini satarlarsa o başka siz siz olun piyasa araştırması yapmadan, cihaz hakkında yeterince bilgi sahibi olmadan telefon almayın.

toprakumit

toprakumit

Üye
Bu ne ya içimiz dışımız çin oldu be kardeşim ;)
________________________________________________Maxicep Ailesinden Sevgiler!!!

dumanxtr

dumanxtr

Üye
canım arkadaşım uyandırıcı bilgilerin için teşekürler fakat sağdece bunu taklit edenlerdeğil satanlarda adi

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
Aynı

redragonn

redragonn

Üye
baba adamların gözleri fotokopi makinası gibi ne görseler hemen anında aysının bir iki ufak değişiğini yapıyo

06321035

06321035

Üye
tutulmaz bu telefonlar sonuçta çin

dgn_abdullah

dgn_abdullah

Üye
ama menü felan farklı

osezer10

osezer10

Üye
bence dandik olur :S

1000rr

1000rr

Üye
çinlileri taktir etmek lazım türklerde yapsaydı nokıa yı dışardan almaz kendileri taklit eder ve ülkeye sunarlardı

PAPADOC

PAPADOC

Üye
helal olsun kral gibi yapmış adamlar aynı özellikler arkadaşta n95 çin malı var dedim 1 hafta kullan bozulmazsa bende alırım :D

cellad

cellad

Üye
Adamlar teknoloji fuarına cetvelle gidiyor be. Ne de olsa çok işleri var, daha çektikleri fotoğraflardan ve aldıkları ölçülerden kalıp imal edecekler, telefonların menülerinin kopyalarını yapacaklar ohooo..

alicavus

Üye
arkadaşlar sakın almayın demedı demeyın 6 ay sonra bozulur telefon yapboz gibi bir açıldımmı toplanmıyor teknikservisler cesaret edip girmiyor almayın benden söylemesi

luupuus

luupuus

Üye
:kop:

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
çinliler kopyala yapıştır yapmış

dj davul

Üye
tşşk

sukruon

sukruon

Üye
bu kadarına da bir dur diyen çıksın artık

furkano

furkano

Üye
Çok güzel paylaşım olmuş:) Eline sağlık.. Yakında sokakta çince konuşan bir ikizinizle karşılaşırsanız korkmayın:D:D

kaffar

Üye
arkadasım emegin için sagol ben n95 aldım çin mi degilmi anlamadım senin gibi resimli anlatan olmadıgı için aydınlanamamıştım .şimdi anlıyorum ki andıgın tel.orjınal tetrar sagol.:oke:

Üst Alt