Gerçekleştirilen Buluşmalar İstanbul Kadıköy Buluşması 10-11-2012 :)

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İstanbul Kadıköy Buluşması 10-11-2012 :)
Değerli maxicep üyeleri buluşmamıza katılan katılamayan tüm arkadaşlarımıza sonsuz Teşekkürler.Bir dahaki buluşmada buluşmak üzere.:bye2:

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, arslansem, Samsunspor ve 15 diğerleri

minoo

minoo

Üye
Elinde foto olanlar konuya eklerse hepsini birlestirecegim.
Cok uzun yollardan geldiniz ayaginiza saglik cok memnun oldum tanistigima. Yalniz bazi arkadaslari memnun edememisiz, o uzdu beni.

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor, vapur dumanı, .SeRDaR. ve 1 kişi daha
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Elinde foto olanlar konuya eklerse hepsini birlestirecegim.
Cok uzun yollardan geldiniz ayaginiza saglik cok memnun oldum tanistigima. Yalniz bazi arkadaslari memnun edememisiz, o uzdu beni.

Sana özellikle teşekkürler kardeşim mesafe hiç önemli değil.Ben kendi adıma gayet güzel bir buluşma olduğunu belirteyim :oke:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor, vapur dumanı ve Cezzbedici3
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
yeni fotoğraf ekleyin bi şeyler yazın yapın bi şeyler yani ben de buluşmak isterim belki :D

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
herkeze tek tek teşekkür ederim :) inanilmaz sicak bir ortam vardi bugün iyi ki gelmişim dedim :)

tüm siteye selam olsun

• Beğen
Tepkiler: minoo, vapur dumanı, Cezzbedici3 ve 2 diğerleri
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
o kadar yorum yazdım site yine hata verdi. Iki gündür noluyosa artık. :allalla: neyse kısa kısa yazayım :eller:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Aynı sorunu şu an senden 14 saniye sonra yönetim odasında dile getirdim..
Aynı dertten müzdaribiz yani ben de yazdım yazdım gitti hepsi

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ismail videolardakinden farkın yok, ne zaman görsem tebessüm ediyorum çok pozitif bi yüzün var. :D

.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
Güzel bir buluşma oldu, herkese teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, Samsunspor ve vapur dumanı
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Başta misafirimiz olan Güven abi olmak üzere , herkese çok teşekkür ederim .
Şahsım adına çok mutlu , memnun oldum . Birbirinden değerli arkadaşlarla bir ara da olmak gerçekten güzeldi . Eyvallah . :sarıl:

Bugün İstanbul da yağmurlu bir hava vardı maalumunuz . Dolayısıyla buluşma ortamımız bir cafe de gerçekleşti ve bitti .
Ayağınıza , yüreğinize sağlık arkadaşlar . İyi ki varsınız . :op:

Bir daha ki buluşma da görüşmek ümidi ve dileklerimle ... :oke:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor, vapur dumanı ve Cezzbedici3

cukuleaks

Üye
Şuan internetim kesik olduğu için ve uykum olduğu için pek bişey yazamıyacam kusura bakmayın :)

Buluşma güzeldi. Tanışmak çok güzeldi. Birbirimizi görmek , canlı canlı konuşmak güzel ve değişikti :ehe

Çok iyi insanlarla tanıştığımı biliyorum ve sizleri tanıdığım içinde ayrıyetten memnun oldum.

Bu buluşmayı düzenlediği içinde pınar ablaya teşekkür ediyorum :)

Faket tek bir sorun vardı , eğlence anlayışımız farklı :) Kendi adıma konuşmak gerekirse benim eğlenceden , buluşmadan kastım : Gezmek , dolaşmak , yürümek , koşmak , mağazalara girmek , ceptelefonlara bakmak , ayakkabılara bakmak , ne bilim karting yapmak , sahilde dolaşmak, farklı yerlere gitmek , yani kısacası ekşın :ehe Benim gezmekten anladığım budur. Arkadaşlarımla ne zaman bir araya gelsek kesinlikle biyerde oturmayız , devamlı gezeriz bişeyler yaparız. Yani cafede oturmak , sohbet etmek pek bana göre değil :) Biraz ekşın , yaratıcılık , üretkenlik , felsefe yapmayı seviyorum ben.

Dediğim gibi eğlence anlayışımız farklı birazcık. Bundada anormal bişey yok kimseyi sahilde yürümesi için felan zorlayamam tabikide çoğunluk neye uyarsa ona uyarım :)

yine söylüyorum tanışmak harbiden güzeldi hepiniz benim için değerlisiniz :) Vay be resmen kadıköyde buluştuk hacı gerçekmi hayalmi lan kendime gelemedim :D :yuru

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42, Cezzbedici3 ve .SeRDaR.
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Harikasınız arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Samsunspor
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Başta misafirimiz olan Güven abi olmak üzere , herkese çok teşekkür ederim .
Şahsım adına çok mutlu , memnun oldum . Birbirinden değerli arkadaşlarla bir ara da olmak gerçekten güzeldi . Eyvallah . :sarıl:

Bugün İstanbul da yağmurlu bir hava vardı maalumunuz . Dolayısıyla buluşma ortamımız bir cafe de gerçekleşti ve bitti .
Ayağınıza , yüreğinize sağlık arkadaşlar . İyi ki varsınız . :op:

Bir daha ki buluşma da görüşmek ümidi ve dileklerimle ... :oke:

forma çok güzel :) iyi günlerde kullan :)

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
şimdi tekrar yazmaya, kısa kısa yazmaya bile üşendim :(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şuan internetim kesik olduğu için ve uykum olduğu için pek bişey yazamıyacam kusura bakmayın :)

Buluşma güzeldi. Tanışmak çok güzeldi. Birbirimizi görmek , canlı canlı konuşmak güzel ve değişikti :ehe

Çok iyi insanlarla tanıştığımı biliyorum ve sizleri tanıdığım içinde ayrıyetten memnun oldum.

Faket tek bir sorun vardı , eğlence anlayışımız farklı :) Kendi adıma konuşmak gerekirse benim eğlenceden , buluşmadan kastım : Gezmek , dolaşmak , yürümek , koşmak , mağazalara girmek , ceptelefonlara bakmak , ayakkabılara bakmak , ne bilim karting yapmak , sahilde dolaşmak, farklı yerlere gitmek , yani kısacası ekşın :ehe Benim gezmekten anladığım budur. Arkadaşlarımla ne zaman bir araya gelsek kesinlikle biyerde oturmayız , devamlı gezeriz bişeyler yaparız. Yani cafede oturmak , sohbet etmek pek bana göre değil :) Biraz ekşın , yaratıcılık , üretkenlik , felsefe yapmayı seviyorum ben.

Dediğim gibi eğlence anlayışımız farklı birazcık. Bundada anormal bişey yok kimseyi sahilde yürümesi için felan zorlayamam tabikide çoğunluk neye uyarsa ona uyarım :)

yine söylüyorum tanışmak harbiden güzeldi hepiniz benim için değerlisiniz :) Vay be resmen kadıköyde buluştuk hacı gerçekmi hayalmi lan kendime gelemedim :D :yuru

Hava şartları bunu gerektirdi kardeşim . Keyfimizden bir kafe de oturmadık yani . :)
Sağlık olsun . Bir daha ki buluşma da seni de memnun edecek birşeyler yaparız , buluruz ...

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı ve Cezzbedici3

cukuleaks

Üye

Hava şartları bunu gerektirdi kardeşim . Keyfimizden bir kafe de oturmadık yani . :)
Sağlık olsun . Bir daha ki buluşma da seni de memnun edecek birşeyler yaparız , buluruz ...

Dile getirmek istediğim şeyleri getiremiyorum abi şuanda.... :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Buluşma benim açımdan güzeldi.. İnşallah farklı buluşmalarda böyle bir kadro toplanır da yine geliriz..

Eskişehirdeyken sürekli uzaktan bakardım buluşmalara falan çünkü orda fazla aktif üye yok kiminle buluşacaksın ki..
Buluşmaya öyle bakmaktan öte dahil olmakta nasipmiş demek ki...

Organizatörümüze teşekkür ediyorum bizi buluşturup birbirimizle tanışmamıza vesile olduğu için..

Güven abiye teşekkürler teee uzaklardan gelip buluşmaya dahil olduğu için..
Çok uzaklardan olmasa da diğer şehir dışından gelenlere de teşekkür ediyorum..
Ata abi sana da teşekkürler beni Mecidiyeköy e kadar bıraktığın ve arabadan inerken eziklediğin için :ehe (Adam ismimi arabada Sait abi "Hadi Lütfullah görüşürüz" dediği zaman öğrendi ya :zzz:)
Buluşmadan memnun kalmayanlara teşekkür etmiyorum gelmeyin len o zaman bizi beğenmiyorsanız :hih:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor, vapur dumanı, minoo ve 3 diğerleri
BreakerZote

BreakerZote

Üye

İsmail Merak Ettim Annen Ne Dedi Resimleri Görünce :D

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı ve Cezzbedici3